Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πες μου ότι έχεις σκεφτεί και ειδικότητα να τρελαθώ. :P
(ρώτησα γιατί δεν έχουν μελετήσει και πολλοί στην ηλικία μας τι εστί καπιταλισμός κτλ κτλ κτλ:P)
Μακριά από τα οικονομικά. :P
Είμαι παιδί της θεωρητικής. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Μαλλον για παθολογια με κοβω. Κατσε να περασω πρωτα και μετα βλεπουμε :P Περασε ενας φιλος μου φετος στην Ιατρικη Κρητης. Ποσο τον ζηλευω .. :|
Μακαρι να μην ειχαν μελετησει μονο αυτο :whistle:
Και γω τα οικονομικα τα σιχαινομαι ! Που θελεις εσυ ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Μαλλον για παθολογια με κοβω. Κατσε να περασω πρωτα και μετα βλεπουμε :P Περασε ενας φιλος μου φετος στην Ιατρικη Κρητης. Ποσο τον ζηλευω .. :|
Μακαρι να μην ειχαν μελετησει μονο αυτο :whistle:
Και γω τα οικονομικα τα σιχαινομαι ! Που θελεις εσυ ;
Θα έρθει και η ώρα σου. Αλλά απλά μην τα παρατήσεις.:P
Η ειρωνεία φέτος ήταν ότι αναγκάστηκα να πάω σε Project με θέμα το χρηματιστήριο. Διάβαζα όρους και έννοιες και δεν καταλάβαινα αμέσως τι ήθελε να πει ο ποιητής.:P
Εγώ σκέφτομαι κάτι παραπλήσιο με την δική σου επιλογή, πάντα 1ο πεδίο(μάντεψε τι). :|
ή σκέφτομαι για Φιλοσοφία.
Θα δούμε.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Εχω και το prof φετος, ασε :P
Και μετα σου λενε οτι το project ειναι προσωπικη επιλογη καθε μαθητη. Εγω ευτυχως ειμαι σε ενα πολυ ενδιαφερον project με θεμα το ισλαμ. Ειναι πολυ ενδιαφερον να μαθαινεις για την κοινωνια αλλων χωρων με τελειως διαφορετικες αντιληψεις απο της δικιας σου.
Ψυχολογια. Λογικα το βρηκα :slourp: Ειναι πολυ ενδιαφερουσα σχολη. Σπουδαζει μια φιλη μου στην Κρητη (παλι :P ). Απο το τμημα ψυχολογιας της Κρητης μπορεις να γινεις και ψυχιατρος αν σε ενδιαφερει. Σε ποιο τμημα φιλοσοφιας σκεφτεσαι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
θανατος στα ΠΡΟΤΖΕΚΤ:beating::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Γιατι τοσο μισος πια ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Γιατι τοσο μισος πια ; :P

τα σιχαινομαι :P
απαισια
δεν μου αρεσουν
αντε 4-5 φορες ακομα στην ζωη μου :ropalo:
μεχρι τελος χρονιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
υπομονη παιδακια :P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Και μετα σου λενε οτι το project ειναι προσωπικη επιλογη καθε μαθητη. Εγω ευτυχως ειμαι σε ενα πολυ ενδιαφερον project με θεμα το ισλαμ. Ειναι πολυ ενδιαφερον να μαθαινεις για την κοινωνια αλλων χωρων με τελειως διαφορετικες αντιληψεις απο της δικιας σου.
Ψυχολογια. Λογικα το βρηκα :slourp: Ειναι πολυ ενδιαφερουσα σχολη. Σπουδαζει μια φιλη μου στην Κρητη (παλι :P ). Απο το τμημα ψυχολογιας της Κρητης μπορεις να γινεις και ψυχιατρος αν σε ενδιαφερει. Σε ποιο τμημα φιλοσοφιας σκεφτεσαι ;

Η άλλη επιλογή στο Project ήταν το δώρο σαν έννοια και κίνηση.
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.
Ναι μέσα έπεσες. Όταν εννοείς τμήμα; Περιοχή; Τι;:P
Μάλλον θα εννοείς τι "κατεύθυνση" θέλω να πάρω εκεί. Σωστά ή λάθος;
(πάντως γενικά μόνο αθήνα στοχεύω πλέον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
τα σιχαινομαι :P
απαισια
δεν μου αρεσουν
αντε 4-5 φορες ακομα στην ζωη μου :ropalo:
μεχρι τελος χρονιας

Τι θεμα εχεις ;

υπομονη παιδακια :P:hehe:

:P


Η άλλη επιλογή στο Project ήταν το δώρο σαν έννοια και κίνηση.
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.
Ναι μέσα έπεσες. Όταν εννοείς τμήμα; Περιοχή; Τι;:P
Μάλλον θα εννοείς τι "κατεύθυνση" θέλω να πάρω εκεί. Σωστά ή λάθος;
(πάντως γενικά μόνο αθήνα στοχεύω πλέον)

Εγω θα επελεγα αυτο με το δωρο. Ισως εχει λιιιγο ενδιαφερον :P
Διαβασα Φιλολογια αντι για Φιλοσοφια :P Γιατι μονο Αθηνα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θα έρθει και η ώρα σου. Αλλά απλά μην τα παρατήσεις.:P
Η ειρωνεία φέτος ήταν ότι αναγκάστηκα να πάω σε Project με θέμα το χρηματιστήριο. Διάβαζα όρους και έννοιες και δεν καταλάβαινα αμέσως τι ήθελε να πει ο ποιητής.:P
Εγώ σκέφτομαι κάτι παραπλήσιο με την δική σου επιλογή, πάντα 1ο πεδίο(μάντεψε τι). :|
ή σκέφτομαι για Φιλοσοφία.
Θα δούμε.:hmm:
Εγώ θα ήμουν ο πρώτος που θα έμπαινε*.*

Ειδικά αν ήταν πιο διευρυμένο το θέμα, πχ. για τις τραπεζικές συναλλαγές, για τις συναλλαγές μεταξύ των χωρών, για την οικονομία της Ευρώπης, για τις οικονομίες των ΗΠΑ/Ιαπωνίας/Αγγλίας/Γερμανίας και τέλος για το χρήμα ως χρέος (ανάσα), θα έμπαινα με τα χίλια:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
πιστη και επιστημη κανω
αλλα το θεμα ειναι οτι δεν μου αρεσει γενικα το προτζεκτ


καλα εκει θα βαρεθουμε να κανουμε υπομονη θωμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγω θα επελεγα αυτο με το δωρο. Ισως εχει λιιιγο ενδιαφερον :P
Διαβασα Φιλολογια αντι για Φιλοσοφια :P Γιατι μονο Αθηνα ;
Γιατί εκεί έχω γνωστούς και φίλους και δωρεάν έξοδα διαμονής. :P:P:P:P
Δεν έχει ενδιαφέρον. Ειδικά όπως το έκανε ο καθηγητής όλο αυτό. Τα είδαμε τα χάλια τους από την παρουσίαση μας φτάνει.:P
Όχι ρε Φιλοσοφία είπα, αλλά θα δούμε τι θα γίνει για το μετά.:P:P:P:P


Εγώ θα ήμουν ο πρώτος που θα έμπαινε*.*

Ειδικά αν ήταν πιο διευρυμένο το θέμα, πχ. για τις τραπεζικές συναλλαγές, για τις συναλλαγές μεταξύ των χωρών, για την οικονομία της Ευρώπης, για τις οικονομίες των ΗΠΑ/Ιαπωνίας/Αγγλίας/Γερμανίας και τέλος για το χρήμα ως χρέος (ανάσα), θα έμπαινα με τα χίλια:redface:
Είσαι ανώμαλο παιδί μου το ξέρεις.:redface::P
Το θέμα ήταν ότι στο τέλος του τετραμήνου έφυγε ο καθηγητής που είχαμε και τις 3-4 τελευταίες εβδομάδες που κάναμε, είχαμε την καινούργια και εντάξει αλλά δεν παλευόταν. Άλλα είχαμε πει με τον καθηγητή άλλα κάναμε μ'αυτή. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Ναι και μενα γενικα σαν μαθημα δεν μου αρεσει. Θα προτιμουσα μας εβαζαν κατι αλλο στη θεση του. Ευτυχως φετος που επεσα σε καλη καθηγητρια και με ωραιο θεμα απεκτησε ενα ενδιαφερον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Όλους τους μουρλούς τελικά σε εμάς τους στέλνουν γμτ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Νεφελη σκεψου το για Κρητη. Ζωαραααααα :D Εγω παντως δεν εχω συνειδητοποιησει οτι του χρονου δινουμε, δε ξερω για σας :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Γιατί θα πας και εσύ εκεί; :P
Θες να περάσεις Κρήτη ή είσαι από εκεί; :P
Εγώ μια χαρά το έχω συνειδητοποιήσει και δεν ξέρω πως θα βγάλω την ύλη μέχρι του χρόνου και θα τα προλάβω όλα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.
Αν δεν περασω (που δεν το βλεπω να περναω) Αθηνα, θα παω ή Κρητη ή Σαλονικα. Και στις 2 ζωαρα θα κανω :D Νταξει μωρε, τι ειναι η υλη ; 84764637893 σελιδες μονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top