Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

origo

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ναι ρε.Τουλάχιστον μία εβδομάδα θα είμαι μέσα και παραπάνω μην σου πω.:/:

καημενουλα ,ευχομαι να πανε ολα καλα και να βγεις γερη και ετοιμη για την δυσκολη χρονια που σε περιμενει!!!!!:D::P:) εχεις κουραγιο για διαβασμα στο νοσοκομειο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Θα σε σφάξω. BEWARE!!!!!
ρε παππου κατσε στα αυγα σου :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γιατί τόσες χαρές ρε;:P

Βασικά έχω έναν λόγο να είμαι χαρούμενη, και το υπόλοιπο είναι τρέλα που με έχει πιάσει.:P
Εσύ γιατί είσαι νοσοκομείο;
Και έχετε ίντερνετ στο νοσοκομείο;:eek:

το δουλεμα που εχω φαει με αυτο το τραγουδι δεν περιγραφετε :|

Χαχαχα, τσου τσα τσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Θα σε σφάξω. BEWARE!!!!!

χαχαχαχαχα:rofl:
Θωμά θα τις φας αν τον ξαναπείς έτσι..:mad::P
:ropalo::mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
χαχαχαχαχα:rofl:
Θωμά θα τις φας αν τον ξαναπείς έτσι..:mad::P
:ropalo::mastigio
εσενα δε σε εκανα τιποτα :'(

παππους σου ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Βασικά έχω έναν λόγο να είμαι χαρούμενη, και το υπόλοιπο είναι τρέλα που με έχει πιάσει.:P
Εσύ γιατί είσαι νοσοκομείο;
Και έχετε ίντερνετ στο νοσοκομείο;:eek:


Χαχαχα, τσου τσα τσα :P

Ja tscu tsca tsca:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Βασικά έχω έναν λόγο να είμαι χαρούμενη, και το υπόλοιπο είναι τρέλα που με έχει πιάσει.:P
Εσύ γιατί είσαι νοσοκομείο;
Και έχετε ίντερνετ στο νοσοκομείο;:eek:

Ααααααααα κατάλαβα:P
Ναι είμαι νοσοκομείο για έναν λόγο που έχω εξηγήσει σε παλιότερο ποστ:P
Ένας σπόνδυλος μωρέ είναι φευγάτος και φθαρμένος και είμαι μέσα για το χειρουργείο σε κάτι μέρες:P
Δεν έχει ίντερνετ το νοσοκομείο αλλά το φλασάκι που αγόρασα:hehe::hehe:

καημενουλα ,ευχομαι να πανε ολα καλα και να βγεις γερη και ετοιμη για την δυσκολη χρονια που σε περιμενει!!!!!:D::P:) εχεις κουραγιο για διαβασμα στο νοσοκομειο??
Ευχαριστώ:P
Έχω κουράγιο όμως δεν έχω όλα τα βιβλία μου για επανάληψη :(:mad:
εσενα δε σε εκανα τιποτα :'(

παππους σου ειναι

Μην τον λες έτσι :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ααααααααα κατάλαβα:P
Ναι είμαι νοσοκομείο για έναν λόγο που έχω εξηγήσει σε παλιότερο ποστ:P
Ένας σπόνδυλος μωρέ είναι φευγάτος και φθαρμένος και είμαι μέσα για το χειρουργείο σε κάτι μέρες:P
Δεν έχει ίντερνετ το νοσοκομείο αλλά το φλασάκι που αγόρασα:hehe::hehe:

Χειρουργείο; :|
Καλό κουράγιο και περαστικά!
Ααα, είπα και εγώ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χειρουργείο; :|
Καλό κουράγιο και περαστικά!
Ααα, είπα και εγώ :hehe:

Ναι χειρουργείο για να μην έχω προβλήματα μετέπειτα :P
Ευχαριστώωωωωωω:P
Ρε δεν είμαι καμένο:whistle:.Απλά είμαι Αθήνα και οι φίλοι μου στο ν.Ηλείας γενικότερα:P και δεν υπάρχει άλλος τρόπος να μιλάω σε 3 άτομα μαζί:P:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Μαρια γιατι τοσα κεφια πρωινιατικα? :P Νεφελη τι κανεις, πως εισαι? Ρε, γιατι αργει τοσο πολυ η εγχειρηση, εγω νομιζα πως πας εκει κατευθειαν για την εγχειρηση, οχι 2 χρονια πριν... :confused:Αντε, ανυπομονω να γυρισω Θεσσαλονικη, να φανταστειτε εδω περα εχω διαβασει 600 σελιδες βιβλιο σε μια μερα απο την βαρεμαρα, θα ψοφησω σε λιγο... :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

αυτο παει στον τζει :lol::lol::lol::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Έχω επίπεδο:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
καλησπέρες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαρια γιατι τοσα κεφια πρωινιατικα? :P

ακομα Χαλκιδικη εισαι; :| μου εχεις λειψει βοδι:(... Εμ...:redface: αυτα οταν γυρισεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Καλησπέραααα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top