Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τέλειααα! και το ξέρω στο τέλος σκονάκι θα την κάνω γτ δεν παίζει να τη μάθω ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αφού ειναι πολλά. :hmm:

ειναι ανωμαλο.
Μαθήματα νεοελληνικής γλώσσας by jj! (:hehe:)

Τα ουδέτερα σε -ος (ισοσύλλαβα) έχουν δική τους κατηγορία, δεν είναι ανώμαλα. Αυτά στον πληθυντικό παίρνουν κατάληξη -η.
Π.χ. δάσος-δάση, βέλος-βέλη, χρέος-χρέη, πάθος-πάθη κλπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαθήματα νεοελληνικής γλώσσας by jj! (:hehe:)

Τα ουδέτερα σε -ος (ισοσύλλαβα) έχουν δική τους κατηγορία, δεν είναι ανώμαλα. Αυτά στον πληθυντικό παίρνουν κατάληξη -η.
Π.χ. δάσος-δάση, βέλος-βέλη, χρέος-χρέη, πάθος-πάθη κλπ:D

εχω γραψει 17 στη γλωσσα :pfff: :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αφού ειναι πολλά. :hmm:
Ugh,ώρες ώρες σκέφτομαι τι είναι πιο σπαστικό.
Τελικά καταλήγω ότι είμαι ένα εκνευριστικό σπασικλάκι που δεν αντέχει τις κοτσάνες.:ermm:
Πες μου λίγο,στο Δημοτικό είχες δασκάλα και να φανταστώ εμφανίσιμη; :whistle:
Κάταλαβα,κοιτούσες τη φούστα της.:eek:
Εύχομαι να μην έχεις ορθογραφικά στην έκθεση.:D
Ώρες ώρες σκέφτομαι πολύ για το πόσο ευγενική είμαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τραλαλαλαλαλα ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Αγγλικα στακιδια >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ugh,ώρες ώρες σκέφτομαι τι είναι πιο σπαστικό.
Τελικά καταλήγω ότι είμαι ένα εκνευριστικό σπασικλάκι που δεν αντέχει τις κοτσάνες.:ermm:
Πες μου λίγο,στο Δημοτικό είχες δασκάλα και να φανταστώ εμφανίσιμη; :whistle:
Κάταλαβα,κοιτούσες τη φούστα της.:eek:
Εύχομαι να μην έχεις ορθογραφικά στην έκθεση.:D
Ώρες ώρες σκέφτομαι πολύ για το πόσο ευγενική είμαι.:P

Εντελώς λάθος. 1 μέχρι 4 είχα δασκάλες που δεν ήταν και στα καλύτερά τους. Οι καλές πάντα παν στην επαρχεία. :(
5 και 6 είχα άνδρες, άρα αλλού έγκειτε η ανορθογραφία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Να γράφεις Χημεία την Τετάρτη, να σου αρέσει τρελά το μάθημα, και να μην έχεις ανοίξει ακόμα βιβλίο επειδή χαζεύεις στο Ίντερνετ.. Μη σου τύχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Να γράφεις Χημεία την Τετάρτη, να σου αρέσει τρελά το μάθημα, και να μην έχεις ανοίξει ακόμα βιβλίο επειδή χαζεύεις στο Ίντερνετ.. Μη σου τύχει :P
Έλα μωρέ δεν πειράζει ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Να γράφεις Χημεία την Τετάρτη, να σου αρέσει τρελά το μάθημα, και να μην έχεις ανοίξει ακόμα βιβλίο επειδή χαζεύεις στο Ίντερνετ.. Μη σου τύχει :P
Να γραφεις αγγλικα αυριο να τα σιχαινεσαι και να πρεπει να μαθεις κειμενα απο εξω γιατι η καθηγητρια σου εχει μια προφορα μην το συζητησω καλυτερα και μιλαει ΤΟΣΟ γρηγορα που οι τρεις φορες που θα επαναλαβει το κειμενο θα εχεις γραψει την 5η λεξη και να μην εχεις ανοιξει βιβλιο επειδη ΔΕΝ θελεις, δεν γουσταρεις πως το λενε και να καιγεσαι στο ιντερνετ... Μην σου τυχει:P:P σου λεω τον πονο μ κι εγω:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Να γραφεις αγγλικα αυριο να τα σιχαινεσαι και να πρεπει να μαθεις κειμενα απο εξω γιατι η καθηγητρια σου εχει μια προφορα μην το συζητησω καλυτερα και μιλαει ΤΟΣΟ γρηγορα που οι τρεις φορες που θα επαναλαβει το κειμενο θα εχεις γραψει την 5η λεξη και να μην εχεις ανοιξει βιβλιο επειδη ΔΕΝ θελεις, δεν γουσταρεις πως το λενε και να καιγεσαι στο ιντερνετ... Μην σου τυχει:P:P σου λεω τον πονο μ κι εγω:whistle::whistle:

Δεν χρειάζεται να διαβάσεις... Με αυτό το βίντεο θα μάθεις αγγλική προφορά, έτσι η προφορά της καθηγήτριάς σου θα σου φαίνεται easy :D
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Δεν χρειάζεται να διαβάσεις... Με αυτό το βίντεο θα μάθεις αγγλική προφορά, έτσι η προφορά της καθηγήτριάς σου θα σου φαίνεται easy :D
:P

Ετσι ξερω να μιλαω και εγω!:P η αγγλικου μου νομιζει οτι ειμαστε αγγλοι και μιλαει με αυτη την απαισια βρετανικη προφορα!:mad::(

η ξανθια ειναι η αγγλιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ετσι ξερω να μιλαω και εγω!:P η αγγλικου μου νομιζει οτι ειμαστε αγγλοι και μιλαει με αυτη την απαισια βρετανικη προφορα!:mad::(

η ξανθια ειναι η αγγλιδα.
:knife:
(Α περιττό να πω ότι το βίντεο δεν μπήκα στον κόπο να το δω όλο :P)
Ε, περαστικά, δε μπορώ να πω κάτι άλλο τότε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
:knife:
(Α περιττό να πω ότι το βίντεο δεν μπήκα στον κόπο να το δω όλο :P)
Ε, περαστικά, δε μπορώ να πω κάτι άλλο τότε :P

εγω προσπαθω να το δω ολο για να δω τι με περιμενει αυριο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Bonjour!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ο Καραντάκοβ με έβαλε:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top