Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.


Deal.Πας και γράφεις εσύ αύριο για΄μενα μαθηματικά και γράφω ένα 17αρι στην Ιστορία σου.:look:
Καλά, 17αρι γράφω και γω βρε, τίποτα παραπάνω δε μπορείς;
Όσο για τα μαθηματικά σου , χαλαρά μέσα αρκεί να μη με δουν στο σχολείο σου και με περάσουν για πρεζάκι με τα κατακόκκινα μάτια :/:
Τι βαθμό θες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά, 17αρι γράφω και γω βρε, τίποτα παραπάνω δε μπορείς;
Όσο για τα μαθηματικά σου , χαλαρά μέσα αρκεί να μη με δουν στο σχολείο σου και με περάσουν για πρεζάκι με τα κατακόκκινα μάτια :/:
Τι βαθμό θες; :P
Αα. Ε,κοίτα το βιβλίο θέλω για να γράψω 19αρι.
20αρι δε γράφω.Βαριέμαι να κάνω ανάλυση μεγάλη στις πηγές.
Με μισή σελίδα ανάλυση να΄σαι καλυμμένος. :pfff:
19.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τι λέμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αα. Ε,κοίτα το βιβλίο θέλω για να γράψω 19αρι.
20αρι δε γράφω.Βαριέμαι να κάνω ανάλυση μεγάλη στις πηγές.
Με μισή σελίδα ανάλυση να΄σαι καλυμμένος. :pfff:
19.:redface:
Άντε, μπες στο digital school, δεν έχεις πολύ χρόνο για να διαβάσεις, και εγώ θέλω το 19άρι at least. Σε pm θα σου στείλω και την ύλη, γιατί δε θέλω να τη δημοσιοποιώ :P
Βασικά διάβασε και τα εκτός ύλης να 'μαστε σίγουροι :hmm::P
Ολόκληρο 20άρι μπορώ να γράψω στα μαθηματικά σου, αρκεί ο καθηγητής να μην είναι πολύ ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άντε, μπες στο digital school, δεν έχεις πολύ χρόνο για να διαβάσεις, και εγώ θέλω το 19άρι at least. Σε pm θα σου στείλω και την ύλη, γιατί δε θέλω να τη δημοσιοποιώ :P
Ολόκληρο 20άρι μπορώ να γράψω στα μαθηματικά σου, αρκεί ο καθηγητής να μην είναι πολύ ... :P
Καλώς. :hehe:
Απλώς είναι λίγο αφασίας ο δικός μου. Κυκλοφορεί με τα crocs στο σχολείο και τη ροζ τη βέσπα.
Α,και με αποκαλεί "Χαρουλίνι" :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλώς. :hehe:
Απλώς είναι λίγο αφασίας ο δικός μου. Κυκλοφορεί με τα crocs στο σχολείο και τη ροζ τη βέσπα.
Α,και με αποκαλεί "Χαρουλίνι" :hehe:

Περυσι με φωναζε Ευδoξια :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αλόχεεεεεεες ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καλησπέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Είναι ωραία στη Γερμανία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Είναι ωραία στη Γερμανία;

χεχε δεν μενω στην Γερμανια :) θα μενω σε λιγα χρονια βεβαια:redface: αλλα ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
χεχε δεν μενω στην Γερμανια :) θα μενω σε λιγα χρονια βεβαια:redface: αλλα ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!:clapup::clapup:
Ειναι ωραια στην Ελλαδα ??? xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Πολύ κρύο βρε παιδάκι μου. Θυμάμαι που η καθηγήτρια των Γερμανικών να μας λέει ότι παραμονές Χριστουγέννων δεν κυκλοφορούσε ψυχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ειναι ωραια στην Ελλαδα ??? xD
ναιν :pfff:
Πολύ κρύο βρε παιδάκι μου. Θυμάμαι που η καθηγήτρια των Γερμανικών να μας λέει ότι παραμονές Χριστουγέννων δεν κυκλοφορούσε ψυχή.

Ε μωρε σιγα:P ναι το ξερω... Εχει φοβερο κρυο αλλα ειναι φοβερα ωραια:D η καλυτερη εποχη βεβαια για να πας ειναι η ανοιξη!:redface::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Δεν είναι κανείς εδώ υπευθυνος να παραγγείλουμε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Nein λεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ια?:confused::eek::hmm::confused: ειπα κατι περιεργο;:confused:

Δεν είναι κανείς εδώ υπευθυνος να παραγγείλουμε;:confused:

εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Απο τηγανιτά τι έχει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top