Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τι κάνετε παιδιά; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Έχουμε πονοκέφαλο.Μας χαλάει η Ανάσταση. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχουμε πονοκέφαλο.Μας χαλάει η Ανάσταση. :P
Άσε ρε συ εγώ προσπαθώ να διαβάσω και οι άλλοι,έχουν βάλει τα ποντιακά τέρμα και ψήνουν. Τα νεύρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Και το νέο είναι ωραίος;!:confused:\

btw,καλημέρες.
Η δεύτερη πρόταση δεν ισχύει:hehe:(η δική σου:P)
Καλημέραααααααααα:D
Τι κάνετε παιδιά; :)
Είμαι σοκαρισμένη:'(:'(:'(,ψήνουν παιδάκια και δεν σουβλίζουμε:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Καλησπέρεεεςςςς :D
Εγώ απόγευμα θα διαβάσω (έτσι λέω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Νεφέλη δεν κατάλαβα τι είπες :P

Γεια μαρία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Νεφέλη δεν κατάλαβα τι είπες :P

Γεια μαρία :)

Αχχχχχχχχχ ξέχασα τα διαλυτικά χαχαχαχαχαχα
μόλις το είδα πέθανα από το γέλιο...χαχαχαχα
Ψήνουν λόγω πένθους παϊδάκια αντί να σουβλίσουν αρνί και εγώ ήθελα πετσούλα:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Άσε ρε συ εγώ προσπαθώ να διαβάσω και οι άλλοι,έχουν βάλει τα ποντιακά τέρμα και ψήνουν. Τα νεύρα μου!


Κι εγώ θα διαβάσω αργά σήμερα.Σε λίγο θα φύγω προς τους θείους και λογικά θα γυρίσω το βράδυ.Άντε να διαβάσεις μετά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αχχχχχχχχχ ξέχασα τα διαλυτικά χαχαχαχαχαχα
μόλις το είδα πέθανα από το γέλιο...χαχαχαχα
Ψήνουν λόγω πένθους παϊδάκια αντί να σουβλίσουν αρνί και εγώ ήθελα πετσούλα:cry_x:
Χαχαχα λολ :P

Και εδώ μπριζόλες κ τέτοια ψήνουν ;3

Γιώργο καλά να περάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Χαχαχα λολ :P

Και εδώ μπριζόλες κ τέτοια ψήνουν ;3

Γιώργο καλά να περάσεις!

Ρε μου ήρθε μία ατάκα από το καφέ της χαράς:hehe: τώρα που είπα για το παϊδάκι:P:P:P
Θέλω πανσέτες και μπριζόλες όχι άλλο αρνί :P:cry_x:
Αφού δεν το κάνουν στην σούβλα θέλω χοιρινό:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ με την τσίμπλα στο μάτι έφαγα αρνί. Αυτά είναι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Εγώ με την τσίμπλα στο μάτι έφαγα αρνί. Αυτά είναι:hehe:

καλά ρε τόσο αργά ξύπνησες;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ με την τσίμπλα στο μάτι έφαγα αρνί. Αυτά είναι:hehe:


αυτά είναι, εγώ από τις 8:30 όρθιος για την προετοιμασία του σουβλίσματος 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Φέτος ανακάλυψα ότι το λεγόμενο ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ δεν είναι ΚΟΚΟΡΑΣ αλλα συκώτια έντερα και αηδίες ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Εσύ πάλι, γιατί γελάς; :mad:



Φέτος ανακάλυψα ότι το λεγόμενο ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ δεν είναι ΚΟΚΟΡΑΣ αλλα συκώτια έντερα και αηδίες ^^

Όσο ζεις μαθαινεις,του χρονου ισως τετραγωνισεις και τον κυκλο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Φέτος ανακάλυψα ότι το λεγόμενο ΚΟΚΟΡΕΤΣΙ δεν είναι ΚΟΚΟΡΑΣ αλλα συκώτια έντερα και αηδίες ^^

που να φας κιόλας
αηδία σκέτη είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλημερες στην παρεα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
που να φας κιόλας
αηδία σκέτη είναι

όχι πάντα
ο πατέρας μου φτιάχνει κοκορέτσι που το τρώω ακόμα κι εγώ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top