Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
έχει τακτικά δρομολόγια ??
Aνα μισή ώρα! Σε ώρες αιχμής, όμως , το πολύ πολύ να ποδοπατηθείς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Το έχω ακούσει , αλλα δεν είναι υποχρεωτικό. Ο γυρισμός είναι το ζόρι, για το πήγαινε έχω βρεί κόλπο.:P

Ναι, για το πήγαινε, αν έχω καταλάβει καλά, έχουμε βρει το ίδιο κόλπο (---> Λ.Κ.).:P
Να δω τι θα κάνετε τις Τετάρτες, όταν θα τελειώνετε 10 η ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ναι, για το πήγαινε, αν έχω καταλάβει καλά, έχουμε βρει το ίδιο κόλπο.:P
Να δω τι θα κάνετε τις Τετάρτες, όταν θα τελειώνετε 10 η ώρα.
Εε σίγουρα το έχεις καταλάβει, αφου το έκανα και το απόγευμα.
9.15 θα μας αφήνει, άρα δεν θα μας κάνει διάλειμμα ούτε θα έχουμε το ακαδημαικό τέταρτο. Θα αλλάξω μάθημα για να με βολεύουν οι ώρες τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Aνα μισή ώρα! Σε ώρες αιχμής, όμως , το πολύ πολύ να ποδοπατηθείς.:P

εδώ ευτυχώς έχει σχεδόν ανά 5 λεπτά! συνέχεια τρέχω πίσω από ένα λεωφορείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εε σίγουρα το έχεις καταλάβει, αφου το έκανα και το απόγευμα.
9.15 θα μας αφήνει, άρα δεν θα μας κάνει διάλειμμα ούτε θα έχουμε το ακαδημαικό τέταρτο. Θα αλλάξω μάθημα για να με βολεύουν οι ώρες τότε.:P

Ντου ιτ!;):P

Ναι, έκανα επεξεργασία στο προηγούμενο σχόλιο " (----> Λ.Κ.) ".:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εδώ ευτυχώς έχει σχεδόν ανά 5 λεπτά! συνέχεια τρέχω πίσω από ένα λεωφορείο :P
Αχαχαχαχα, το φτάνεις τουλάχιστον;:P Εγώ πάω νωρίτερα πάντα.:hehe:
Ντου ιτ!;):P

Ναι, έκανα επεξεργασία στο προηγούμενο σχόλιο " (----> Λ.Κ.) ". :P
Θα έρθω τρέχοντας στην διπλωματική ιστορία.

Αυτό, μην βγεί παραεξω η πληροφορία, λυπήσου μας κι εμάς που μένουμε μακρυά.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αχαχαχαχα, το φτάνεις τουλάχιστον;:P Εγώ πάω νωρίτερα πάντα.:hehe:

συνήθως ναι,οριακά! κάθε μέρα λέω : σήμερα θα ξεκινήσω νωρίτερα :P οι οδηγοί είναι ότι νάναι..πριν προλάβεις να μπεις καλά καλά μέσα ξεκινάν..δεν προλαβαίνεις να πιαστείς από κάπου, και με τη φόρα που ξεκινάει χάνεις την ισορροπία σου..σήμερα γιαυτό το λόγο έπεσα μέσα στο λεωφορείο...:redface::redface: ρεζίλι.......:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Θα έρθω τρέχοντας στην διπλωματική ιστορία.

Αυτό, μην βγεί παραεξω η πληροφορία, λυπήσου μας κι εμάς που μένουμε μακρυά.
:P

Μα για αυτόν ακριβώς το λόγο το έγραψα συνθηματικά.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
συνήθως ναι,οριακά! κάθε μέρα λέω : σήμερα θα ξεκινήσω νωρίτερα :P οι οδηγοί είναι ότι νάναι..πρίν προλάβεις να μπεις καλά καλά μέσα ξεκινάν..δεν προλαβαίνεις να πιαστείς από κάπου, και με τη φόρα που ξεκινάει χάνεις την ισορροπία σου..σήμερα γιαυτό το λόγο έπεσα μέσα στο λεωφορείο...:redface::redface: ρεζίλι.......:redface::P
Χαχαχα σε καταλαβαίνω, εγώ ευτυχώς δεν έχω πέσει ακόμα, κρατιέμαι καλά.:P Εγω για παράδειγμα απο τις 8 και κάτι είμαι στην στάση όταν έχουμε μάθημα στις 9 για να πάρω των 8.15 που καθυστερεί τελικά. Άσεεεεε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Χαχαχα σε καταλαβαίνω, εγώ ευτυχώς δεν έχω πέσει ακόμα, κρατιέμαι καλά.:P Εγω για παράδειγμα απο τις 8 και κάτι είμαι στην στάση όταν έχουμε μάθημα στις 9 για να πάρω των 8.15 που καθυστερεί τελικά. Άσεεεεε.:P

εγώ βγαίνω 15-20 λεπτά νωρίτερα...ευτυχώς είμαι σχετικά κοντά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εγώ βγαίνω 15-20 λεπτά νωρίτερα...ευτυχώς είμαι σχετικά κοντά :P
Τυχερή!!!!!!!!!!!!!!!!!:P Και εσείς έχετε κρύο και υγρασία αυτές τις μέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Τυχερή!!!!!!!!!!!!!!!!!:P Και εσείς έχετε κρύο και υγρασία αυτές τις μέρες;

όχι,είμαστε καλά! δεν έχει κρύο...δηλαδή για θέρμανση ακόμα ούτε λόγος...μέχρι το απόγευμα δε χρειάζεται μπουφάν έξω..δηλαδή με τζιν και κοντομάνικο είσαι μια χαρά..το βράδυ θέλει τίποτα ψιλό από πάνω...:P εγώ πάντως δεν κρυώνω...το βράδυ κοιμάμαι με κοντομάνικο,φόρμα και μία φλις κουβερτούλα :P εκεί πάνω τι κάνει ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
όχι,είμαστε καλά! δεν έχει κρύο...δηλαδή για θέρμανση ακόμα ούτε λόγος...μέχρι το απόγευμα δε χρειάζεται μπουφάν έξω..δηλαδή με τζιν και κοντομάνικο είσαι μια χαρά..το βράδυ θέλει τίποτα ψιλό από πάνω...:P εγώ πάντως δεν κρυώνω...το βράδυ κοιμάμαι με κοντομάνικο,φόρμα και μία φλις κουβερτούλα :P εκεί πάνω τι κάνει ??
Εδώ άρχισε το κρύο, φουτερ χρειάζεται. Ο καιρός δεν είναι και στα καλά του. Θα το υπομείνουμε κι αυτό , όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Εδώ άρχισε το κρύο, φουτερ χρειάζεται. Ο καιρός δεν είναι και στα καλά του. Θα το υπομείνουμε κι αυτό , όμως.

ε και εδώ άρχισε να κρυώνει σιγά-σιγά,πόσο ακόμα να κρατήσει :P αχ πάω για ύπνο γιατί αύριο δε θα ξυπνάω...καληνύχτα σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
ε και εδώ άρχισε να κρυώνει σιγά-σιγά,πόσο ακόμα να κρατήσει :P αχ πάω για ύπνο γιατί αύριο δε θα ξυπνάω...καληνύχτα σας :D

Kαληνύχτα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έλα εδώ να νιώσεις τι εστί συνωστισμός.:P
Φάση, σαρδέλες στο κουτί τους; :P

Εδώ άρχισε το κρύο, φουτερ χρειάζεται. Ο καιρός δεν είναι και στα καλά του. Θα το υπομείνουμε κι αυτό , όμως.
Μη νομίζεις. Παντού κρύωσε ο καιρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Φάση, σαρδέλες στο κουτί τους; :P


Μη νομίζεις. Παντού κρύωσε ο καιρός.
Χαχαχα κάτι τέτοιο συνέταιρε. Είναι μία εμπειρία ζωής πάντως , με τον καιρό συνηθίζεις.:D Όταν γεμίζουν τα λεωφορεία και εσύ περιμένεις περιμένεις περιμένεις εξαντλούνται τα αποθέματα υπομονής, ειδικά αν είναι βράδυ, είσαι πτώμα και νυστάζεις.:P

Εδώ το εκνευριστικό είναι ότι βρέχει δυνατά στα ξαφνικά, χωρις κάποιο σημάδι να πρετοιμαστούμε, κατα τα άλλα μια χαρά είναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,419 μηνύματα.
κανεις μεσα πρωινιατικα;;;;;;;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εδώ το εκνευριστικό είναι ότι βρέχει δυνατά στα ξαφνικά, χωρις κάποιο σημάδι να πρετοιμαστούμε, κατα τα άλλα μια χαρά είναι.:P

Βλ. προηγούμενη Δευτέρα (μετά το Αστικό).:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Για δες πώς αλλάζουν οι άνθρωποι...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top