Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!

Για πείτε πόσοι πήγατε εκδρομή σήμερα;

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!

Για πείτε πόσοι πήγατε εκδρομή σήμερα;

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ :D:D:D:D:D

Εμείς έχουμε κατάληψη! :D Μετράει; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αμέ. :D

Τι γίνεται;Πως πάει το διάβασμα;

Καλά πάει. Τώρα με τις καταλήψεις είμαι δυο μέρες μπροστά στο διάβασμα και ψιλοβαριέμαι να σου πω την αλήθεια.

Εσύ πως πάει. Πως σου φαίνεται η Β' Λυκείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Καλά πάει. Τώρα με τις καταλήψεις είμαι δυο μέρες μπροστά στο διάβασμα και ψιλοβαριέμαι να σου πω την αλήθεια.

Εσύ πως πάει. Πως σου φαίνεται η Β' Λυκείου;

Καλά κάνετε.Μην το τραβήξετε όμως και πολύ και σας κόψουν καμιά πενθήμερη.

Καλά κι εγώ.Δεν το περίμενα αλλά έχω σοβαρέψει πολύ. :P:redface:

Μια βδομάδα σχεδόν είχα να κάτσω λίγο στον υπολογιστή,αλλά σήμερα έχουμε dexter και homeland οπότε δε γινόταν άλλο...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλά κάνετε.Μην το τραβήξετε όμως και πολύ και σας κόψουν καμιά πενθήμερη.

Καλά κι εγώ.Δεν το περίμενα αλλά έχω σοβαρέψει πολύ. :P:redface:

Μια βδομάδα σχεδόν είχα να κάτσω λίγο στον υπολογιστή,αλλά σήμερα έχουμε dexter και homeland οπότε δε γινόταν άλλο...:D

Κοίτα για την πενθήμερη δεν το βλέπω, πρώτα κόβουν περιπάτους και μετα αυτήν. Βέβαια είμαστε 5-6 άτομα απο το minimum για να πάμε αλλά αυτή είναι άλλη ιστορία.

Καλά μην το παρακάνεις με το σοβάρεμα όμως. :P Κοίτα να προσέχεις στην κατεύθυνση και μόνο τα απαραίτητα στα γενικής.

Εγώ σήμερα έχω το Mentalist. Dexter και Homeland έχω ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά θα τα αρχίσω το καλοκαίρι μετά της πανελλήνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Κοίτα για την πενθήμερη δεν το βλέπω, πρώτα κόβουν περιπάτους και μετα αυτήν. Βέβαια είμαστε 5-6 άτομα απο το minimum για να πάμε αλλά αυτή είναι άλλη ιστορία.

Καλά μην το παρακάνεις με το σοβάρεμα όμως. :P Κοίτα να προσέχεις στην κατεύθυνση και μόνο τα απαραίτητα στα γενικής.

Εγώ σήμερα έχω το Mentalist. Dexter και Homeland έχω ακούσει πολύ καλά λόγια αλλά θα τα αρχίσω το καλοκαίρι μετά της πανελλήνιες.

Ντάξει μη φανταστείς.Σοβαρά μεν,χαλαρά δε. :P :worry:
Και το ταξιδάκι μου το πήγα για Σαββατοκύριακο και τις σειρές μου θα συνεχίσω να βλέπω και τη γυμναστική μου τις Κυριακές.Απλά σε σχέση με το περσινό το δούλεμα φέτος το έχω πάρει πιο ζεστά! :)

Δεν το βλέπω το Mentalist αλλά μου έχουν πει ότι είναι καλό.Καλά Dexter είναι και πολλές οι season οπότε δύσκολο να το ξεκινήσεις τώρα όπως λες.To homeland όμως έχει παιχτεί μόνο μία με 12 επεισόδια και πίστεψέ με αξίζει.Σάρωσε και όλα τα βραβεία εξάλλου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ντάξει μη φανταστείς.Σοβαρά μεν,χαλαρά δε. :P :worry:
Και το ταξιδάκι μου το πήγα για Σαββατοκύριακο και τις σειρές μου θα συνεχίσω να βλέπω και τη γυμναστική μου τις Κυριακές.Απλά σε σχέση με το περσινό το δούλεμα φέτος το έχω πάρει πιο ζεστά! :)

Δεν το βλέπω το Mentalist αλλά μου έχουν πει ότι είναι καλό.Καλά Dexter είναι και πολλές οι season οπότε δύσκολο να το ξεκινήσεις τώρα όπως λες.To homeland όμως έχει παιχτεί μόνο μία με 12 επεισόδια και πίστεψέ με αξίζει.Σάρωσε και όλα τα βραβεία εξάλλου. :)

Ναι ρε συ σιγά μην κόψεις την ψυχαγωγία, τους εξόδους και την γυμναστική σου απο τώρα.

Είναι πολύ καλό. Ο πρωταγωνιστής είναι mix Seldon απο το The Big Bang Theory και troll πού λύνει υποθέσεις δολοφονίας. Για τον Dexter μην το λες έχω δει πέντε σεζόν Supernatural σερί μέσα σε έναν μήνα αλλά μετά το άφησα γιατί δεν μου άρεσε και πολύ. Οπότε don't underestimate my power γιατί θα κάνω κανα challenge accepted και θα μας κυνηγάει και εμένα και εσένα η μάνα μου με την καραμπίνα του πατέρα μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Ναι ρε συ σιγά μην κόψεις την ψυχαγωγία, τους εξόδους και την γυμναστική σου απο τώρα.

Είναι πολύ καλό. Ο πρωταγωνιστής είναι mix Seldon απο το The Big Bang Theory και troll πού λύνει υποθέσεις δολοφονίας. Για τον Dexter μην το λες έχω δει πέντε σεζόν Supernatural σερί μέσα σε έναν μήνα αλλά μετά το άφησα γιατί δεν μου άρεσε και πολύ. Οπότε don't underestimate my power γιατί θα κάνω κανα challenge accepted και θα μας κυνηγάει και εμένα και εσένα η μάνα μου με την καραμπίνα του πατέρα μου. :P

Όχι ρε ούτε καν.Άμα νιώσω ότι πιέζομαι θα πάρω ανάποδες και θα τα σταματήσω όλα.Έτσι,χωρίς λόγο ουσιαστικά. :redface:

χαχα.Όχι δε θέλω να γίνει κάτι τέτοιο.Το μόνο που μου έλειπε τώρα είναι μια εξοργισμένη μάνα να με κυνηγάει με ένα τουφέκι.Όχι δεν αξίζει.Άστο καλύτερα. :P

Άσχετο,μόλις με πήραν από το φροντιστήριο ότι σήμερα τελικά θα κάνουμε φυσική κατ. αντί για μαθηματικά.Και διάβαζα τόση ώρα χτες ενώ για τη φυσική δεν έχω κάνει τίποτα.Τι τους λες τώρα; :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όχι ρε ούτε καν.Άμα νιώσω ότι πιέζομαι θα πάρω ανάποδες και θα τα σταματήσω όλα.Έτσι,χωρίς λόγο ουσιαστικά. :redface:

χαχα.Όχι δε θέλω να γίνει κάτι τέτοιο.Το μόνο που μου έλειπε τώρα είναι μια εξοργισμένη μάνα να με κυνηγάει με ένα τουφέκι.Όχι δεν αξίζει.Άστο καλύτερα. :P

Άσχετο,μόλις με πήραν από το φροντιστήριο ότι σήμερα τελικά θα κάνουμε φυσική κατ. αντί για μαθηματικά.Και διάβαζα τόση ώρα χτες ενώ για τη φυσική δεν έχω κάνει τίποτα.Τι τους λες τώρα; :mad::mad::mad:

Δεν θα πιεστείς ή μάλλον δεν χρειάζεται να πιεστείς φέτος.

Ωραία, γιατί και εμένα μόνο αυτό μου έλειπε.

Αν είναι καλοί άνθρωποι που ενδιαφέρονται τους λες δεν πειράζει αν είναι όμως τίποτα ξεροί που δουλεύουν μόνο για το κέρδος πάς και τους λες:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Δεν θα πιεστείς ή μάλλον δεν χρειάζεται να πιεστείς φέτος.

Ωραία, γιατί και εμένα μόνο αυτό μου έλειπε.

Αν είναι καλοί άνθρωποι που ενδιαφέρονται τους λες δεν πειράζει αν είναι όμως τίποτα ξεροί που δουλεύουν μόνο για το κέρδος πάς και τους λες:

Καλοί είναι μωρέ.Πολύ καλοί βασικά.Και σαν άνθρωποι και σαν καθηγητές.Και η φυσική μου αρέσει και περισσότερο αλλά αν μου το έλεγαν από χτες δε θα υπήρχε πρόβλημα.Τέλος πάντων.

Μπήκαμε στη θερμοδυναμική και έχω ακούσει ότι είναι τέλειο κεφάλαιο.Ισχύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Καλησπερα!!! Άντε αύριο παμε εκδρομουλα!! :clapup::clapup::clapup:

Α και καλο μηνα:P σε όλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλοί είναι μωρέ.Πολύ καλοί βασικά.Και σαν άνθρωποι και σαν καθηγητές.Και η φυσική μου αρέσει και περισσότερο αλλά αν μου το έλεγαν από χτες δε θα υπήρχε πρόβλημα.Τέλος πάντων.

Μπήκαμε στη θερμοδυναμική και έχω ακούσει ότι είναι τέλειο κεφάλαιο.Ισχύει;

Σε σχέση με τα υπόλοιπα ναι είναι το ωραιότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλησπερα!!! Άντε αύριο παμε εκδρομουλα!! :clapup::clapup::clapup:

Α και καλο μηνα:P σε όλους
Στον επομενο που θα πει για εκδρομουλα και δεν ξερω και'γω τι αλλο θα τον βρισω :P
Εμεις κανονικο 7ωρο :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Kι εμείς εκδρομούλα σήμερα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Σε σχέση με τα υπόλοιπα ναι είναι το ωραιότερο.
Μακάρι. :)
Το πρώτο κεφάλαιο εύκολο αλλά λίγο αδιάφορο.Θα δούμε. :)

Στον επομενο που θα πει για εκδρομουλα και δεν ξερω και'γω τι αλλο θα τον βρισω :P
Εμεις κανονικο 7ωρο :(:(:(

:(

Kι εμείς εκδρομούλα σήμερα:whistle:

Είσαι πολύ μεγάλος τελικά! :D:P


(μη με παρεξηγείτε,έχω πολλά κέφια τελευταία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!

Για πείτε πόσοι πήγατε εκδρομή σήμερα;

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ :D:D:D:D:D
Ούτε μήνας δεν πέρασε απ'όταν άνοιξαν τα σχολεία και σας πήγαν και εκδρομή...??:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Είσαι πολύ μεγάλος τελικά! :D:P


(μη με παρεξηγείτε,έχω πολλά κέφια τελευταία)
:hehe:

Καλό είναι να είσαι κεφάτη:P
____________________
Πόσο βαριέμαι να διαβάσω γεωμετρία...:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τζέιιι μου:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top