Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
καλημέρα σας :) τι κάνετε; 6 και σήμερα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
γεια σας και ξανά γεια σας!! άστα να παν.. χάθηκα και δεν έβρισκα το δρόμο για το ischool :P
6 και σήμερα για ποιο πράγμα;; :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
γεια σας και ξανά γεια σας!! άστα να παν.. χάθηκα και δεν έβρισκα το δρόμο για το ischool :P
6 και σήμερα για ποιο πράγμα;; :O
Μας έλειψες βρε χαζή:hug::hug:

Για το σχολείο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
αχουυυυυυυυυυυ με συγκίνησες τώραααααααααααααααα :redface: ααααααααααααααχαχαχαχαχ σχολείοοοοοοο :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
αχουυυυυυυυυυυ με συγκίνησες τώραααααααααααααααα :redface: ααααααααααααααχαχαχαχαχ σχολείοοοοοοο :D:D
:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
ωραία ένα freddo cappuccino θέλω μιας και είμαστε στην καφετέρια και ξεκίνα να μου λες τα νέα σου :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ωραία ένα freddo cappuccino θέλω μιας και είμαστε στην καφετέρια και ξεκίνα να μου λες τα νέα σου :D:D:D:D:D


Eeee, τι να πω;:P Περιμένω να ανοίξουν τα σχολεία!!

Πολύ βαρετές αυτές οι μέρες, δεν περνάνε με τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
στην υγειά μας!!! :D τι μόνο αυτά;;; τόσο καιρό έχω να μπωωω!! :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
στην υγειά μας!!! :D τι μόνο αυτά;;; τόσο καιρό έχω να μπωωω!! :O
:hehe:

Μη νομίζεις ότι το καλοκαίρι μου είναι το καλύτερο απ' όλα:P Πήγαινα σε φίλους συνήθως, να μένω, αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο:P

Επίσης, φέτος (Γ' Γυμνασίου) τα είχα φορτώσει ΟΛΑ στον κόκκορα:hehe: Για να δουμε τι μας περιμένει στην Α' Λυκείου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anneliz

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
γειααα σε ολουυυυς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μυρτάλη δώσε πχ επιτομής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Μυρτάλη δώσε πχ επιτομής.
Του Παπαστεριου το Αστικο,αλλα μονο οι Γενικες Αρχες.Εγω με αυτο πηρα 9,χωρις να εχω παρακολουθησει πανω απο 4 φορες το μαθημα.
Επισης,του Ψυχομανη το Εμπορικο(Γενικο Μερος).
Αυτες εχω σταμπαρει μεχρι στιγμης.Οι αλλες:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γειά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Του Παπαστεριου το Αστικο,αλλα μονο οι Γενικες Αρχες.Εγω με αυτο πηρα 9,χωρις να εχω παρακολουθησει πανω απο 4 φορες το μαθημα.
Επισης,του Ψυχομανη το Εμπορικο(Γενικο Μερος).
Αυτες εχω σταμπαρει μεχρι στιγμης.Οι αλλες:down:

Μάλιστα. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Να προσθεσω επιτομες Καραγιαννοπουλου για γενικο-ειδικο ποινικο και δικονομια και αντιστοιχα πρακτικα!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εχεις αντιθετη γνωμη;
Όχι. Απλώς δεν είναι από τα αγαπημένα μου βιβλία.
Να προσθεσω επιτομες Καραγιαννοπουλου για γενικο-ειδικο ποινικο και δικονομια και αντιστοιχα πρακτικα!!:D
Μάγε, σου αρέσουν τα εξτριμ αθλήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μάγε, σου αρέσουν τα εξτριμ αθλήματα;

Πάντως, τα πρακτικά που έπεσαν υπήρχαν στη συγκεκριμένη επιτομή και γενικά παρέθετε συνεχώς τις απόψεις του αγαπημένου μας καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ασε στα πρακτικα ειχα σταματησει στο 110 ξερωγω(δεν ειχα χρονο), και επεσε το επομενο στις εξετασεις!! Και εγραψα τα δυο σωστα και εκανα αυτο λαθος, αν ειχα κατσει λιγο ακομα και το εκανα...:mad:
Καλα, βεβαια, δεν τρεφω και καμια συμπαθεια στο ποινικο αλλα ετσι να λεμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top