Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
:sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick::sick:

Ένα Epic:

Ένα αστείο (μετά το 1:30 αρχίζει το καλό):

Και ένα δεύτερο:

Ωραίο το πρώτο.
Το δεύτερο έτσι κι έτσι εντάξει.Βασικά αυτό πρέπει να είναι μια σειρά έτσι;Νομίζω μου χε δείξει και η αδερφή μου μια φορά κάτι από αυτό αλλά επειδή νύσταζα δεν παίρνω και όρκο.

Το τρίτο μου άρεσε πολύ. :D
Τι καλό που ήταν το παιδάκι!Το γλυκούλι μου. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το τρίτο μου άρεσε πολύ. :D
Τι καλό που ήταν το παιδάκι!Το γλυκούλι μου. :redface:
Συναδέλφισσά μου εσύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
παιδια δειτε το....θα σκασετε στα γελια....το καλύτερο ειναι το 1ο αστείο......(απο 00:00-1:32)


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
παιδια δειτε το....θα σκασετε στα γελια....το καλύτερο ειναι το 1ο αστείο......(απο 00:00-1:32)



Προτιμώ αυτό με τον ελέφαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Γαμάτο αυτό με τον ελέφαντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γεια σας! Σοφια οτι θελουν τα παιδια κερασμενο σημερααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Γεια σας! Σοφια οτι θελουν τα παιδια κερασμενο σημερααααα
Χρονια σου πολλά........
:birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά! :birthday:
Τα ονοματά σας πως τα αλλάζεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Σπέραα!!
Ξέρει κανείς πως αλλάζουμε το Skype Name?

Γεια σας! Σοφια οτι θελουν τα παιδια κερασμενο σημερααααα

Χρόνια σου Πολλά!!! ότι επιθυμείς!:drunk::birthday::beer::cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γειά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
χαχα ειναι λιγο υπερβολικο αλλα εμενα θα μ' αρεσε.:P
Γιατί όχι; Στη Γαλλία κάποιες (οι περισσότερες) οικογένειες επιβάλλουν στο παιδί τους να κάνει καλλιγραφικά. :pfff:
Εσένα σε κόβω να κάνεις άψογα καλλιγραφικά γράμματα. Επίσης ότι είσαι αριστερόχειρας. :)
Όλοι αυτό μου λένε. Δεξιόχειρας είμαι και ποτέ δεν είχα τάση γραφής με το αριστερό. :(
Kαι τα δίκα μου. Άντε να ανεβάσουμε φώτο! :P
Θα σου αφιερώσω μία παράγραφο από την Ιστορία. :P

Υγ. Εδώ συζητάτε, όχι στο θέμα των σκέψεων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γκρίζε έπεσες κι εσύ θύμα των διώξεων των αριστερόχειρων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Γκρίζε έπεσες κι εσύ θύμα των διώξεων των αριστερόχειρων;
Όχι, όχι. Αυτό είπα: ότι ποτέ δεν είχα την τάση να γράψω με τοα ριστερό. Ωχ, το αντίστροφο είπα. Αυτό εννοώ πάντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Όχι, όχι. Αυτό είπα: ότι ποτέ δεν είχα την τάση να γράψω με τοα ριστερό. Ωχ, το αντίστροφο είπα. Αυτό εννοώ πάντως. :P
:D
Κρίμα διαψεύστηκε η εκτίμηση μου. :P

Παρεμπιπτόντως καλό μήνα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Όχι, όχι. Αυτό είπα: ότι ποτέ δεν είχα την τάση να γράψω με τοα ριστερό. Ωχ, το αντίστροφο είπα. Αυτό εννοώ πάντως. :P
Ύστερα μου λες για διάβασμα. Από την πολλή μελέτη το 'χεις ήδη χάσει και μόλις μπήκε ο Σεπτέμβριος!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ύστερα μου λες για διάβασμα. Από την πολλή μελέτη το 'χεις ήδη χάσει και μόλις μπήκε ο Σεπτέμβριος!:P
Τουλάχιστον μπήκα σε πρόγραμμα. :D
Και ανυπομονώ να αρχίσει το σχολείο (ναι, τρεις εβδομάδες διαρκεί ο ενθουσιασμός:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Τουλάχιστον μπήκα σε πρόγραμμα. :D
Και ανυπομονώ να αρχίσει το σχολείο (ναι, τρεις εβδομάδες διαρκεί ο ενθουσιασμός:P).

Ναι, κι εγώ. Περιμένω να περάσει και η περίοδος των διαγωνισμάτων, προκειμένου να αποκτήσω ένα πιο φυσιολογικό πρόγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σπαρκάκο, δεν έχει σημασία τι γράμματα κάνω:pfff:

Σημασία έχει ότι είναι στρόγγυλα και ωραιούτσικα. Με λίγα λόγια, είναι τέλεια:P

Επίσης, το πεζό θ και το πεζό η μου είναι γαμάτα (έχουν "ουρίτσες":hehe:):P Ειδικά για το θ μου, δε σηκώνω κουβέντα. Είναι τέλειο:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • tumblr_m9nxdsL2In1rs0ibgo1_500_large.jpg
    tumblr_m9nxdsL2In1rs0ibgo1_500_large.jpg
    13.5 KB · Εμφανίσεις: 78
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top