Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εδω λεει ο καθενας οτι του κατεβει;
:P

χααχα σε ολα τα τοπικ λεμε οτι μασ κατεβει αλλα εδω περισσοτερο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Καλημέρα μαθητούδια (και φοιτητούδια και καθηγητούδια) μου!
Σήμερα έχω όρεξη για ένα τσάι βρασμένο στους 100 βαθμούς για 10 λεπτά 34 δευτερόλεπτα και 2 κλάσματα του δευτερολέπτου με 4 γραμμάρια ζάχαρη και 3 γραμμάρια μέλι! Που είναι η σερβιτόρα μας; :P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Καλημερα και απο εμενα :) . Τι κανετε;
Ειρηνη μιας και η Σοφια δεν εχει μπει αναλαμβανω εγω...voila και τσαι σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλημέρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλημέρες:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χααχα σε ολα τα τοπικ λεμε οτι μασ κατεβει αλλα εδω περισσοτερο!!!:P

Μα γιατι το λες αυτο;χαχα. Κ να πω κ εγω κατι ακυρο.Θελω να ανοιξουν τα σχολεια,βαρεθηκα τοσο καλοκαιρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μα γιατι το λες αυτο;χαχα. Κ να πω κ εγω κατι ακυρο.Θελω να ανοιξουν τα σχολεια,βαρεθηκα τοσο καλοκαιρι. :P
Άντε, τελευταία χρονιά:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γειά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Hello:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τζέι :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
γινεσαι ομωσ καθηγητησ πανεπιστημιου για να σε γραφουν 300 σκασμενα ?χαχα απο μια μερια σκεψου και αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
γινεσαι ομωσ καθηγητησ πανεπιστημιου για να σε γραφουν 300 σκασμενα ?χαχα απο μια μερια σκεψου και αυτο
Τα λεφτά τους θα τα πάρουν είτε πάς είτε όχι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
γινεσαι ομωσ καθηγητησ πανεπιστημιου για να σε γραφουν 300 σκασμενα ?χαχα απο μια μερια σκεψου και αυτο

Σιγά το αξίωμα, μωρέ. Είπαμε.:P

Που λες, κι εγώ θέλω να κρατήσω νοοτροπία σχολείου στο συγκεκριμένο θέμα. Ειδικά, αν μου κάνουν τη χάρη και είναι τα μαθήματα κατά τις 10.30 και μετά, πανευτυχής θα είμαι.:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Τι τρωγόμουνα να δροσίσει? :(
Ορίστε, φύσαγε χτες, είχα ανοιχτό το παράθυρο, βγήκα και σήμερα και φύσαγε και ίδρωσα κιόλας, και τώρα δε μπορώ να κουνηθώ :(
Έχω πιαστεί σε όλη την πλάτη μου :'(
(αυτό είναι το σημερινό μου δράμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σιγά το αξίωμα, μωρέ. Είπαμε.:P

Που λες, κι εγώ θέλω να κρατήσω νοοτροπία σχολείου στο συγκεκριμένο θέμα. Ειδικά, αν μου κάνουν τη χάρη και είναι τα μαθήματα κατά τις 10.30 και μετά, πανευτυχής θα είμαι.:D:P:P
Σε βλέπω να επιβιώνεις με καφέδες το πρωί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Σιγά το αξίωμα, μωρέ. Είπαμε.:P

Που λες, κι εγώ θέλω να κρατήσω νοοτροπία σχολείου στο συγκεκριμένο θέμα. Ειδικά, αν μου κάνουν τη χάρη και είναι τα μαθήματα κατά τις 10.30, πανευτυχής θα είμαι.:D:P:P

οχι απλα αν ειχα ριξει τοσο διαβασμα για να γινω καθηγητρια πανεπιστημιου δε θα θελα να μιλαω σε ενα αδειο δωματιο..αν και οι πιο πολλοι χαιρονται οταν δεν εχουν κανενα γιατι πανε νωρισ σπιτια τουσ!!χαχα κοιτα αν δε σε βολευει πεσ να το αλλαξουν δε θα τα χαλασετε εκει τωρα:D!!!!χαχαχα οι πρωτοετεισ απ οσο ακουω εχουν πολυ πρωινα μαθηματα συνηθωσ...θα σε απογοητευσω:P

Τα λεφτά τους θα τα πάρουν είτε πάς είτε όχι:P

δικιο εχεισ σ αυτο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αγγελική, φτου σου:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τι τρωγόμουνα να δροσίσει? :(
Ορίστε, φύσαγε χτες, είχα ανοιχτό το παράθυρο, βγήκα και σήμερα και φύσαγε και ίδρωσα κιόλας, και τώρα δε μπορώ να κουνηθώ :(
Έχω πιαστεί σε όλη την πλάτη μου :'(
(αυτό είναι το σημερινό μου δράμα)
Λάθος θέμα. Χαχαχα. Πήγαινε στο "Τι σκέφτεσαι τώρα;".:P
οχι απλα αν ειχα ριξει τοσο διαβασμα για να γινω καθηγητρια πανεπιστημιου δε θα θελα να μιλαω σε ενα αδειο δωματιο..αν και οι πιο πολλοι χαιρονται οταν δεν εχουν κανενα γιατι πανε νωρισ σπιτια τουσ!!χαχα κοιτα αν δε σε βολευει πεσ να το αλλαξουν δε θα τα χαλασετε εκει τωρα:D!!!!χαχαχα οι πρωτοετεισ απ οσο ακουω εχουν πολυ πρωινα μαθηματα συνηθωσ...θα σε απογοητευσω:P

Μη μου το λες αυτό τώρα.:confused: Μέσα στον κρύυυυυυο χειμώνα, το πρωί-πρωί θα θέλω να είμαι κάτω από τα σκεπάσματά μου!!!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top