Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
να τις ακους τις φιμες χριστινιω χαχαχα :D εμεις ειχαμε εναν αλλο θεολογο ασε ολα τα λεφτα! δεν ξερω τι να πρωτοθυμηθω! αυτος το επαιζε γενικα οτι εχει γνωριμιες με προθυπουργους πυρινικους φυσικους και δεν συμαζευεται! και του αρεζε να υπερβαλει για τον εαυτο του! μας λεει μια μερα η γυναικα μου ειναι σκυλου! και ειχε πολυ περιεργη προφορα σαν να τσιβδιζε καπως και λεει ακουστε τι εγινε.. τη γυναικα μου ολοι οι μαθητες της τη βριζανε σκυλου πουτανα μαλακισμενη και αλλα τετοια!(ολα αυτα μας τα ελεγε στην ταξη) τους εβαζε λεει πολυ διαβασμα τους φωναζε κτλ ωσπου οταν εδωσαν πανελληνιες εγραψαν στα φιλολογικα ολοι 20 χαρη στη σκυλου μου! και μας επερναν τηλεφωνο 12, 1, 2, 3 η ωρα το βραδυ για να της δωσουν συγχαρητηρια χαχαχαχαχα απιστευτο γελιο με αυτον τον ανθρωπο :D:D:D

χαχαχαχαχαχαχχ μ αρεσει που ειναι καταβαθωσ περηφανοσ που λεγαν τη γυναικα του πουτανα.αχχααχαχχαχχαχαααχχαχααχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχααχχααχαχχααχ:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχχ μ αρεσει που ειναι καταβαθωσ περηφανοσ που λεγαν τη γυναικα του πουτανα.αχχααχαχχαχχαχαααχχαχααχαχαχαχαχαχαχχαχααχαχαχαχααχχααχαχχααχ:P:P:P:P:P:P:P
ε βεβαια χαχα! ελπιζω να μη μας βγουν ξινα τα γελια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Το είχα πάθει πέρυσι στην φιλοσοφία. Γύρισα πλευρό, έβαλα το χέρι μου στο πρόσωπό μου για καμουφλάζ και έκλεισα τα μάτια μου.:P

εμασ γαμωτο δεν μασ αφηναν να κοιμηθουμε...μολισ μασ εβλεπαν να κλεινουμε λιγο το βλεφαρο μασ αμεσωσ παρατηρηση...λεσ και τουσ θιγουμε..ο ενασ πιο προβληματικοσ απο τον αλλον και εχουν και λογο...αν ειναι δυνατον...αν μπει μια αξιολογηση στα σχολεια που θα πανε ολα αυτα τα παρατραγουδα?????????χαχαχαχαχα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμάς ο θεολόγος ήταν εκτός τόπου και χρόνου:P

Μας έλεγε "Ξέρω ότι με αγαπάτε και θα λέτε τι ωραίο μάθημα σας κάνω. Προσπαθώ να προσαρμοστώ με την ηλικία σας" γεμάτος καμάρι, αλλά ΜΑΛΛΙΑ... Το μάθημα ήταν άχρηστο:P Σε εξέταζε και απαιτούσε από εσένα να πεις παπαγαλία το μάθημα:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Το είχα πάθει πέρυσι στην φιλοσοφία. Γύρισα πλευρό, έβαλα το χέρι μου στο πρόσωπό μου για καμουφλάζ και έκλεισα τα μάτια μου.:P

Στην Φιλοσοφία, κάθε φορά είχα μπέικ ρολς και τα έτρωγα, και με άκουγε όλη η τάξη που έβαζα το χέρι στο σακουλάκι και γελούσαμε. Αυτή ερχόταν στο θρανίο να δει τι κάνει έτσι, και εγώ τα έκρυβα.

Το τι δούλεμα είχε φάει παιδιά... Αφήστε το. Ήταν η πρώτη φιλόλογος που είχα, η οποία έκανε ορθογραφικά. Της είχα ρίξει χοντρό κράξιμο.:P Το ίδιο και σε αυτή των λατινικών φέτος.:P

Η της φιλοσοφίας, είχε γράψει την Ακαδημία «Ακαδημεία», και είχε κάνει πολλά άλλα.
Τραγικό.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εμείς στα θρησκευτικά βλέπαμε φωτογραφίες από γάμους σε Αραβία, Αϊγυπτο, Αλγερία, στους οποίους είχε παρευρεθεί η καθηγήτρια. Ό,τι να 'ναι. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πφ, εγώ στο σχολείο ήμουν λίγο στον κόσμο μου. Έκανα δηλαδή πως παρακολουθούσα και σκεφτόμουν διάφορα.. Ε, πίσω μου καθόταν η κολλητή μου, και έτσι όπως ήμουν μονίμως αφηρημένη, μου άδειαζε τις τσέπες. Μου έπαιρνε λεφτά, κινητό, mp3, ό,τι έβρισκε και μετά τα έψαχνα μέχρι να μου τα δώσει στο τέλος της μέρας :P
Ή με χτύπαγε στον ώμο, αλλά στην αντίθετη κατεύθυνση απ' αυτή που ήταν, και εγώ γύριζα να δω τι ήθελε και έκανε την πάπια. Γαμώτο, ακόμα μου το κάνει αυτό και την πατάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Στην Φιλοσοφία, κάθε φορά είχα μπέικ ρολς και τα έτρωγα, και με άκουγε όλη η τάξη που έβαζα το χέρι στο σακουλάκι και γελούσαμε. Αυτή ερχόταν στο θρανίο να δει τι κάνει έτσι, και εγώ τα έκρυβα.

Το τι δούλεμα είχε φάει παιδιά... Αφήστε το. Ήταν η πρώτη φιλόλογος που είχα, η οποία έκανε ορθογραφικά. Της είχα ρίξει χοντρό κράξιμο.:P Το ίδιο και σε αυτή των λατινικών φέτος.:P

Η της φιλοσοφίας, είχε γράψει την Ακαδημία «Ακαδημεία», και είχε κάνει πολλά άλλα.
Τραγικό.:confused:

χαχαχαχχχαχαχααχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ ελιωσα με τα μπεικ ρολσ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχχααχχαχαχχχααχχαχα:P ΠΡΟΣΚΥΝΩ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Στην Φιλοσοφία, κάθε φορά είχα μπέικ ρολς και τα έτρωγα, και με άκουγε όλη η τάξη που έβαζα το χέρι στο σακουλάκι και γελούσαμε. Αυτή ερχόταν στο θρανίο να δει τι κάνει έτσι, και εγώ τα έκρυβα.

Το τι δούλεμα είχε φάει παιδιά... Αφήστε το. Ήταν η πρώτη φιλόλογος που είχα, η οποία έκανε ορθογραφικά. Της είχα ρίξει χοντρό κράξιμο.:P Το ίδιο και σε αυτή των λατινικών φέτος.:P

Η της φιλοσοφίας, είχε γράψει την Ακαδημία «Ακαδημεία», και είχε κάνει πολλά άλλα.
Τραγικό.:confused:
Τους γέμισες ψυχολογικά :lol:
Τα μπέικ ρολς δεν έπρεπε να τα αναφέρεις βραδυάτικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω εβαζα ακουστικα καμια φορα τη γενικη παιδεια και ακουγα μουσικη και καποια στιγμη το ειχα βαλει δυνατα και ακουγοταν ενα ζζζζζζζ...χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι έτρωγα μανταρίνια φέτος, στα Γερμανικά:P

Να με βλέπει ο καθηγητής και εγώ να τον γράφω και να τρώω:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Προς το παρόν πάω να ξαπλώσω. Θα σας διαβάζω από το κινητό μου, όμως, μέχρι να με πάρει ο ύπνος, για να γελάω. Κανονίστε να συνεχίσετε στους ίδιους τόνους για κανένα μισάωρο ακόμη, μέχρι να έχω κοιμηθεί.:D

Καλά μας αποτελέσματαααααααααααααααααααααααααα!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Κι εγώ bake rolls έτρωγα στη Φιλοσοφία (πού και πού και στο Γνωστό). Μπλε ή κόκκινα. Ποτέ τα πράσινα. :no:

Edit: Μανταρίνια; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Προς το παρόν πάω να ξαπλώσω. Θα σας διαβάζω από το κινητό μου, όμως, μέχρι να με πάρει ο ύπνος, για να γελάω. Κανονίστε να συνεχίσετε στους ίδιους τόνους για κανένα μισάωρο ακόμη, μέχρι να έχω κοιμηθεί.:D

Καλά μας αποτελέσματαααααααααααααααααααααααααα!:D:D:D
Διάβασε τις αναλύσεις με την Μοσχούλα και μετά θα σε βάλει η Χριστίνα να γράψεις διαγωνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Διάβασε τις αναλύσεις με την Μοσχούλα και μετά θα σε βάλει η Χριστίνα να γράψεις διαγωνισμα.

χαχαχχαχααχαχαχαχχαααχαχαχαχχαχα μην μου βαζετε ιδεεσ!!!ααχααχαχχααχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Κι εγω στα Γενικης Παιδιειας διαβαζα ανεκδοτα με τον Τσακ Νορρις ή τραγουδουσα,αμα δεν εκανα ασκησεις του φροντιστηριου περσι.Αλλα και στη Β Λυκειου,σε μαθημα κατευθυνσης,αν και ημουν πρωτο θρανιο,κουτουλουσα απο τηνυστα- βαρεμαρα και μπορει να με επαιρνε και ο υπνος για λιγο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μόνο εμένα με πιάνει υπνηλία στο διάλειμμα;:P

Στο μάθημα είμαι στην τσίτα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μόνο εμένα με πιάνει υπνηλία στο διάλειμμα;:P

Στο μάθημα είμαι στην τσίτα:worry:

A, εμένα και στα 2 με πιάνει, δεν έχω τέτοια προβλήματα.
Ειδικά φέτος, που μου ήταν πραγματικό μαρτύριο να σηκωθώ απ' το κρεβάτι...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ειδικά φέτος, που μου ήταν πραγματικό μαρτύριο να σηκωθώ απ' το κρεβάτι...:redface:
Αλλο περυσι,αλλο φετος ομως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top