Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
ηταν γενναιοδωροσ ο θεοσ τελικα μαζι του,μπορει και να συνδυαζε οταν το εκανε με τη γυναικα του να εβγαζε κορωνεσ:P:P...εγω οταν ο θεοσ μοιραζε φωνη κρατουσα ομπρελλα παλι..αχαχαχχχα:P
Πολύ γενναιόδωρος πράγματι. Χριστινιώ έχεις χάλια φωνή ή δεν βγάζεις καλές κορώνες; :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
O τζιτζίκος έχει την καλύτερη φωνή:pfff:
:redface:

(Απορώ, τι το καλό βρίσκετε στη φωνή μου;:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εμας στην 1η γυμνασιου μας εβαζε να τις τραγουδαμε κιολας!!!! τι γελιο εχω ριξει μαζι σου χαχα :D

χαχαχα αληθεια?πωπω καημενα..εμασ ο μουσικοσ μασ στο γυμνασιο εκανε χορωδια και επειδη δεν τραγουδησαμε καλα στην γιορτη του πολυτεχνιου ανεβηκε στα μεσα τισ γιορτησ στη σκηνη και διεκοψε τη γιορτη επειδη ημασταν φαλτσοι και ελεγε οτι τον καταστρεψαμε και οτι τον εκθεσαμε....χαχαχα:P:P:P

Πολύ γενναιόδωρος πράγματι. Χριστινιώ έχεις χάλια φωνή ή δεν βγάζεις καλές κορώνες; :lol:

και τα δυοο...χαχαχαχαχαχ οταν τραγουδαω πρεπει να φευγει ο μεσοα ανθρωποσ σε ακτινα 50 μετρων...για την ασφαλει των αυτιων του πανω απ ολα:P:P:P:P:P:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα αληθεια?πωπω καημενα..εμασ ο μουσικοσ μασ στο γυμνασιο εκανε χορωδια και επειδη δεν τραγουδησαμε καλα στην γιορτη του πολυτεχνιου ανεβηκε στα μεσα τισ γιορτησ στη σκηνη και διεκοψε τη γιορτη επειδη ημασταν φαλτσοι και ελεγε οτι τον καταστρεψαμε και οτι τον εκθεσαμε....χαχαχα:P:P:P
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAX, γίνονται τέτοια;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Εμάς στην έκτη δημοτικού ο δάσκαλος μας έβαζε να τραγουδήσουμε αυτό και μετά αρχίζαμε μάθημα :confused:

χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχ πεθανα στο γελιο..χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Εμάς στην έκτη δημοτικού ο δάσκαλος μας έβαζε να τραγουδήσουμε αυτό και μετά αρχίζαμε μάθημα :confused:
χαχαχαχαχαχαχαχαχα μεχρι το απεναντι σπιτι ακουστηκα απο τα γελια χαχαχαχαχα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAX, γίνονται τέτοια;;;;

και χειροτερα...το σχολειο μου παιζει να ηταν η light version
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και χειροτερα...το σχολειο μου παιζει να ηταν η light version
Kι εγώ νόμιζα πως το σχολείο μου ήταν το χειρότερο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχ πεθανα στο γελιο..χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχα:P:P:P

χαχαχαχαχαχαχαχαχα μεχρι το απεναντι σπιτι ακουστηκα απο τα γελια χαχαχαχαχα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μετά, βέβαια, του κόλλησε αυτό και αλλάξαμε ρεπερτόριο. :confused::confused:
Και δεν τρολλάρω, σοβαρά συνέβαινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι στην Ε΄δημοτικού, που ο δάσκαλος μάς ρωτησε το αντίθετο του "γνήσιος".

-Μη γνήσιος
-Αγνήσιος
-Μούφα
-Κινέζικα

Η μισή τάξη να έχει σκάσει:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAX, γίνονται τέτοια;;;;
χαχαχα φυσικα! μαλλον ησουν σε ησυχο σχολειο! σταματησε τη γιορτη λεει γιατι τον εκθεσατε χαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει στο γελιο!!!! τι ωραια συζητηση που εχουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα φυσικα! μαλλον ησουν σε ησυχο σχολειο! σταματησε τη γιορτη λεει γιατι τον εκθεσατε χαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει στο γελιο!!!! τι ωραια συζητηση που εχουμε :D
Σε σύγκριση με τα σχολεία άλλων γνωστών, το δικό μου είχε τα περισσότερα μπουμπούκια. Κι όμως υπάρχουν χειρότερα σχολεία απ'ότι βλέπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μετά, βέβαια, του κόλλησε αυτό και αλλάξαμε ρεπερτόριο. :confused::confused:
Και δεν τρολλάρω, σοβαρά συνέβαινε :P
τζουτζουκα χαχα! γιατι δεν κανατε ενα Μix; χαχαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
χαχαχα φυσικα! μαλλον ησουν σε ησυχο σχολειο! σταματησε τη γιορτη λεει γιατι τον εκθεσατε χαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει στο γελιο!!!! τι ωραια συζητηση που εχουμε :D

χαχαχα ναι ρε σεισ ηταν χτυπημενοσ αυτοσ...μια φιλη μου ειχε θεολογο ενα παπα γκει...χαχαχαχα:P:Pετσι λεγαν τουλαχισον οι φημεσ ...δεν ξερω αν ισχυει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
τζουτζουκα χαχα! γιατι δεν κανατε ενα Μix; χαχαχα :D

Μετά από κάποια χρόνια τον είχε και η αδερφή μου, και ακόμα δεν είχε αλλάξει αγαπημένο τραγούδι.
Δεν πάει καλά ο κόσμος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Μετά από κάποια χρόνια τον είχε και η αδερφή μου, και ακόμα δεν είχε αλλάξει αγαπημένο τραγούδι.
Δεν πάει καλά ο κόσμος :P

τουλαχιστον ειναι σταθεροσ στισ προτιμησεισ του!!!!:P:P:P

α λυκειου και καθε τριτη και παρασκευη ειχα πρωτη ωρα φυσικη...αυτη που μασ εκανε ηταν το φαρμακο στην αυπνια ειλικρινα...ξεκιναγε να μιλαει τοσο σιγα και εκανε τοσο βαρετο μαθημα που καποια στιγμη παραλιγο να πεσω απο το θρανιο ..κι ομωσ κοιμηθηκα...αν δε με κραταγε η φιλη μου θα πεφτα...χαχαχχχχαχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
χαχαχα ναι ρε σεισ ηταν χτυπημενοσ αυτοσ...μια φιλη μου ειχε θεολογο ενα παπα γκει...χαχαχαχα:P:Pετσι λεγαν τουλαχισον οι φημεσ ...δεν ξερω αν ισχυει
να τις ακους τις φιμες χριστινιω χαχαχα :D εμεις ειχαμε εναν αλλο θεολογο ασε ολα τα λεφτα! δεν ξερω τι να πρωτοθυμηθω! αυτος το επαιζε γενικα οτι εχει γνωριμιες με προθυπουργους πυρινικους φυσικους και δεν συμαζευεται! και του αρεζε να υπερβαλει για τον εαυτο του! μας λεει μια μερα η γυναικα μου ειναι σκυλου! και ειχε πολυ περιεργη προφορα σαν να τσιβδιζε καπως και λεει ακουστε τι εγινε.. τη γυναικα μου ολοι οι μαθητες της τη βριζανε σκυλου πουτανα μαλακισμενη και αλλα τετοια!(ολα αυτα μας τα ελεγε στην ταξη) τους εβαζε λεει πολυ διαβασμα τους φωναζε κτλ ωσπου οταν εδωσαν πανελληνιες εγραψαν στα φιλολογικα ολοι 20 χαρη στη σκυλου μου! και μας επερναν τηλεφωνο 12, 1, 2, 3 η ωρα το βραδυ για να της δωσουν συγχαρητηρια χαχαχαχαχα απιστευτο γελιο με αυτον τον ανθρωπο :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
α λυκειου και καθε τριτη και παρασκευη ειχα πρωτη ωρα φυσικη...αυτη που μασ εκανε ηταν το φαρμακο στην αυπνια ειλικρινα...ξεκιναγε να μιλαει τοσο σιγα και εκανε τοσο βαρετο μαθημα που καποια στιγμη παραλιγο να πεσω απο το θρανιο ..κι ομωσ κοιμηθηκα...αν δε με κραταγε η φιλη μου θα πεφτα...χαχαχχχχαχα:)
Το είχα πάθει πέρυσι στην φιλοσοφία. Γύρισα πλευρό, έβαλα το χέρι μου στο πρόσωπό μου για καμουφλάζ και έκλεισα τα μάτια μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top