Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Μη νομίζεις κι εγώ μόνο Αρχαία και Βιολογία είπα...
Στην εκθεση ειχα παει το σοκ της πρωτης μερας
στα κείμενα έκλαιγα για 3 μέρες
Ιστορία το είχα κι ήξερα απο μόνος μου πως είχα πάει
και Λατινικά μ αρκούσε που ειχα υπολογίσει 18 στη χειρότερη :P
Εγώ σε κανέναν. Μόνο στον πατέρα μου βασικά που τον είχα μυήσει στα μυστικά της θεωρητικής. Το αστείο ήταν πως όταν πλησίαζε η ανακοίνωση των αποτελεσμάτων δεν θυμόμουν τι είχα γράψει ώστε να ρωτήσω κάποιον καθηγητή πόσα μόρια πάνω-κάτω θα βγάλω.


Ήμουν τυχερή γιατι ο καθηγητής της Βιολογίας μου έδωσε και δώρο:clapup:. Ο καθηγητής του αγνώστου πάλι μου έδινε χρήματα ως δωράκι. Ήμουν μάλλον τυχερή φέτος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
αχχαχαχαχααχχαχαχαχχαχχαχααχχααχαχαχαχχααχαχ ποσο να τισ εδωσε αραγε?παντωσ τοτε δεν ειχε μαγαλη ανοδο...σκεψου οτι η φιλολογια θεσσ κατεβηκε κιολασ:P
ναι κι ειχαν τα Παιδαγωγικά 19,000 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
εγω εκανα την εξησ μαλακια στα λατινικα και εχασα το 20...στην συμπερασματικη δεν εγραψα οτι υπαρχει ιδιομορφη ακολουθια χρονων !!!κατι που το εγραφα καθε μερα στοο φροντ...ΗΛΙΘΙΟ λαθοσ...χτυπιομουν ολη μερα!!

Ναι, γενικά τα Λατινικά δεν ήταν μια ευχάριστη εμπειρία.
Όταν βγήκαν τα αποτελέσματα και είδα ότι έγραψα Λατινικά 18,5, σύγκρινα τις βαθμολογίες, και έλεγα: «Μα είναι δυνατόν να έχω γράψει στην Έκθεση περισσότερο από τα Λατινικά;».:P

Τσάμπα μοριάκια πήγαν χαμένα από τα Λατινικά.:mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
μπανγκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αθήνα ανεβαίνω μετά τις 22 σεπτέμβρη!
Ο καλός μου βέβαια θα είναι από πιο νωρίς :huglove:
πωω ..αχχ ο καλος σου,ε;θα εχουμε μαχη...:eek::whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εγώ στις 2.5 ώρες είχα κοιτάξει τις απαντήσεις μου 7-8 φορές στα λατινικά. Αν καθόμουν κι άλλο θα έβαζα τα κλάματα, δεν άντεχα να τα ξανακοιτάξω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Εγώ στις 2.5 ώρες είχα κοιτάξει τις απαντήσεις μου 7-8 φορές στα λατινικά. Αν καθόμουν κι άλλο θα έβαζα τα κλάματα, δεν άντεχα να τα ξανακοιτάξω.:P

Έφυγα στη δυνατή αποχώρηση, αφού είχα λύσει τα θέματα 4-5 φορές.
Δεν άντεχα για κανένα λόγο να κάτσω εκεί μέσα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
εγω εκθεση ολη τη χρονια δεν ανοιξα σελιδα ουτε εγραφα και πολλεσ...το μονο που εκανα ηταν να διαβασω τη θεωρια μια μερα πριν..το μισουσα σαν μαθημα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
πωω ..αχχ ο καλος σου,ε;θα εχουμε μαχη...:eek::whistle::P
Δε χρειάζεται. Έχω την πλήρη κυριότητα :P
Μη μου θυμίζεις ότι κάνω 1,5 μήνα να τον δω, με πιάνει κατάθλιψη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μις, υπάρχουν και τα πμ.
Δε μας αφορούν τα τόσο προσωπικά σου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Έφυγα στη δυνατή αποχώρηση, αφού είχα λύσει τα θέματα 4-5 φορές.
Δεν άντεχα για κανένα λόγο να κάτσω εκεί μέσα.:P

Οι επιτηρητές με ρωτούσαν πότε θα τελειώσω και απαντούσα ότι πληρώνονται για να με ανέχονται και να κάνουν υπομονή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Έφυγα στη δυνατή αποχώρηση, αφού είχα λύσει τα θέματα 4-5 φορές.
Δεν άντεχα για κανένα λόγο να κάτσω εκεί μέσα.:P

Δεν έφυγα νωρίτερα, επειδή σκεφτόμουν πως αν έκανα κάποιο λάθος, μετά θα το μετάνιωνα. Να φανταστείς τα είχα λύσει 2 φορές μέσα στην πρώτη ώρα, τα είχα κοιτάξει άλλες τόσες και έναν τύπο που είχα λάθος δεν τον είχα δεί. Πάλι καλά που τα είδα ξανά. Άσε που ο επιτηρητής την έπεφτε στην επιτηρήτρια στο πρώτο τέταρτο....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Μις, υπάρχουν και τα πμ.
Δε μας αφορούν τα τόσο προσωπικά σου.;)
Σιγά το προσωπικό καλέ, δεν είπα και τα γκομενικά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Οι επιτηρητές με ρωτούσαν πότε θα τελειώσω και απαντούσα ότι πληρώνονται για να με ανέχονται και να κάνουν υπομονή. :P

:lol::lol: Έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Έφυγα στη δυνατή αποχώρηση, αφού είχα λύσει τα θέματα 4-5 φορές.
Δεν άντεχα για κανένα λόγο να κάτσω εκεί μέσα.:P

χαχαχα και εγω στην δυνατη αποχωρηση πηγα να σηκωθω και μου λεει η επιτηρητρια να μην σηκωθω και τησ λεω γιατι μωρη και μου λεει πρωτα οι αλλοι και μετα εσυ!!!ε? οτι να ναι και περιμενα να σηκωθουν 10 ατομα και μετα να σηκωθω και εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μις, υπάρχουν και τα πμ.
Δε μας αφορούν τα τόσο προσωπικά σου.;)
Ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του εδώ πέρα,η Μiss σε πείραξε..

Και είστε εντελώς Off topic,αύριο θα πέσει σκούπα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ο καθένας λέει το μακρύ του και το κοντό του εδώ πέρα,η Μiss σε πείραξε..

Και είστε εντελώς Off topic,αύριο θα πέσει σκούπα. :P

Δε φταίω εγώ που το θέμα «Καφετέρια του ischool» είναι σκέτη αποτυχία και το μόνο που λένε εκεί μέσα είναι «Καλημέρα, τι κάνεις;^^», «Καλησπέρα, τι κάνεις;^^», «Καληνύχτα, όνειρα γλυκά.^^».:pfff:
Οι επιτηρητές με ρωτούσαν πότε θα τελειώσω και απαντούσα ότι πληρώνονται για να με ανέχονται και να κάνουν υπομονή. :P

Τελικά, όλοι τις θυμούνται αυτές τις εξετάσεις, όσα χρόνια κι αν περάσουν.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα και εγω στην δυνατη αποχωρηση πηγα να σηκωθω και μου λεει η επιτηρητρια να μην σηκωθω και τησ λεω γιατι μωρη και μου λεει πρωτα οι αλλοι και μετα εσυ!!!ε? οτι να ναι και περιμενα να σηκωθουν 10 ατομα και μετα να σηκωθω και εγω:P

ΜΩΡΗ;;; Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
ΜΩΡΗ;;; Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.

αφου μου ειπε με υφοσ εσυ θα κατσεισ κατω...και εξυπηρετουσε ολουσ τουσ αλλουσ και εμενα τελευταια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τελικά, όλοι τις θυμούνται αυτές τις εξετάσεις

Ναι αλλά εγώ συνέχισα το ίδιο βιολί και στο πανεπιστήμιο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top