Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::slourp::slourp::slourp:XΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καλημέραααααααααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Γεια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Γειάαα!

Μόλις βρήκα το emoticon «Κασιδιάρης»!

There we go:


(Έχει και το τικ στο μάτι.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
:boxing::boxing: να το ιμοτικον Κασιδιαρης και να το ιμοτικον''θυμα του Κασιδιαρη'' :vava:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γεία σας.... έχει πάει κανείς σας Αγκίστρι για κάμπινκ; Εντυπωσεις κλπ θα ήθελα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
γεία σας.... έχει πάει κανείς σας Αγκίστρι για κάμπινκ; Εντυπωσεις κλπ θα ήθελα :D

γεια σου και σε σενα:D 2 πραγματα θα σου πω!

1ον . η λεξη "γεια" δε θελει τονο γιατι ειναι μονοσυλλαβη:P
2ον. εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ωραια στο αγκιστρι! να πας:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
γεια σου και σε σενα:D 2 πραγματα θα σου πω!

1ον . η λεξη "γεια" δε θελει τονο γιατι ειναι μονοσυλλαβη:P
2ον. εχω ακουσει οτι ειναι πολυ ωραια στο αγκιστρι! να πας:redface:
τελείως αυθόρμητα βγήκε ......χαχα Εστω !Τίποτα για κάμπινκ συγκεκριμένα έχεις ακούσει ,σα νησί και έγω τα καλυτερα έχω ακούσει!!(οκ με ορθογραφία κλπ ντάξει το συντακτικο δε το 'χω:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Καλησπέρααααα!!!Ρε σεις μόνο εγώ έχω την εντύπωση ότι τελειώνει επικίνδυνα γρήγορα το καλοκαίρι και πάμε για πανελλήνιες????!!! (ΑΣΧΕΤΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Και εγώ το ίδιο νιώθω. Γειά σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
τελείως αυθόρμητα βγήκε ......χαχα Εστω !Τίποτα για κάμπινκ συγκεκριμένα έχεις ακούσει ,σα νησί και έγω τα καλυτερα έχω ακούσει!!(οκ με ορθογραφία κλπ ντάξει το συντακτικο δε το 'χω:D)

χαλκιδικηηηηηη! καμπινγκ...και ευβοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas211t

Νεοφερμένος

Ο kwstas211t αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
χαλκιδικηηηηηη! καμπινγκ...και ευβοια!
Ε μου πέφτουν λίγο μακριά ..καλά και η ευβοια κοντά είναι ..αλλα το Αγκιστρι είναι με το πλοιο 50 λεπτα σε ελευθερο καμπινγκ:clapup:!Εχεις πάει ποτέ σου Χαλκιδική η Ευβοια;αν είναι για του χρόνου....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
και τωρα λοιπον που γυρισα αντεε και μια κατσαριδα για το καλωσορισες...
καλωσορισα και χρονια μου πολλα..παντα κατσαριδες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
και τωρα λοιπον που γυρισα αντεε και μια κατσαριδα για το καλωσορισες...
καλωσορισα και χρονια μου πολλα..παντα κατσαριδες....

Η ιστορία επαναλαμβάνεται.:P
Ακόμη δεν ξεμπέρδεψες με τις καταραμένες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ε μου πέφτουν λίγο μακριά ..καλά και η ευβοια κοντά είναι ..αλλα το Αγκιστρι είναι με το πλοιο 50 λεπτα σε ελευθερο καμπινγκ:clapup:!Εχεις πάει ποτέ σου Χαλκιδική η Ευβοια;αν είναι για του χρόνου....:P

Kαι στα δυο! και σου προτεινω χαλκιδικη ανεπιφυλακτα! απο τα πιο ωραια μερη και καμπινγκ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
και τωρα λοιπον που γυρισα αντεε και μια κατσαριδα για το καλωσορισες...
καλωσορισα και χρονια μου πολλα..παντα κατσαριδες....

Τι πιο ωραίο από το να σε υποδέχεται το pet στην πόρτα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top