Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
κάποιος εδω μέσα θα κάνει μαύρα γενέθλια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ελα κουραγιο τι να πω και γω που εδωσα 2 φορες πανελληνιες.

Πωπω.. 2 φορες ε? Πως αντεξες:confused:?! Εγω δυστυχως δεν προσπαθω καθολου.. Καταλαβαινω το λαθος μ αλλα δεν μπορω να διορθωθω..:( Δεν αντεχω αλλο διαβασμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
Πωπω.. 2 φορες ε? Πως αντεξες:confused:?! Εγω δυστυχως δεν προσπαθω καθολου.. Καταλαβαινω το λαθος μ αλλα δεν μπορω να διορθωθω..:( Δεν αντεχω αλλο διαβασμα..
κοιτα εγω ειμαι λιγο ψυχακιας:P γι'αυτο αντεξα.
οσο και αν δεν αντεχεις πιεσε τον εαυτο σου 3 εβδομαδες εμειναν και μετα χαλλλλλλλλλλλαρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
κοιτα εγω ειμαι λιγο ψυχακιας:P γι'αυτο αντεξα.
οσο και αν δεν αντεχεις πιεσε τον εαυτο σου 3 εβδομαδες εμειναν και μετα χαλλλλλλλλλλλαρα.

1 ειναι η βασανιστικη.. Αυτη που ερχεται.. Μετα θα φυγει σαν νερο :D
Αλλα και παλι δεν εχω κατι να ελπιζω.. Φοβαμαι οτι και μετα τις πανελληνιες χαλια θα ειμαι παλι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
1 ειναι η βασανιστικη.. Αυτη που ερχεται.. Μετα θα φυγει σαν νερο :D
Αλλα και παλι δεν εχω κατι να ελπιζω.. Φοβαμαι οτι και μετα τις πανελληνιες χαλια θα ειμαι παλι :/:
αυτο αποκλειεται. μετα τις πανελληνιες θα εισαι στα ουρανια απο την ανακουφηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
αυτο αποκλειεται. μετα τις πανελληνιες θα εισαι στα ουρανια απο την ανακουφηση.
Μακαρι :) Εσυ μενεις Σερρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Ondine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ondine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κρυονέρι (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ειμαι θυμωμενη μαζι σου :mad: Ολες οι αλλες σε εχουν δει ενω εγω ποτε :(:(:(
Να ζηλεύεις εγώ την λεχω δει:P (τώρα που το σκέφτομαι είναι η μόνη που έχω δει xD)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Να ζηλεύεις εγώ την λεχω δει:P (τώρα που το σκέφτομαι είναι η μόνη που έχω δει xD)

τιμη σου ρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
γειαααααααααααααα....
Βαριεμαι,νυσταζω και........ Πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
αα Btw βλακαα μου αδυνατισες?:P
Εεεε λιγουλακι :redface::redface::redface:
Χαχ.. ωραιο ακουγεται :P
Δεν μπορω αλλο με τα μαθηματα.. θελω να τελειωσω.. :(:(:(
Πφφφφ... λιγο εμεινε αλλα οσο πλησιαζει γινομαι χειροτερα:(
Καλη επιτυχια :clapup::clapup::clapup:
Να ζηλεύεις εγώ την λεχω δει:P (τώρα που το σκέφτομαι είναι η μόνη που έχω δει xD)
Δεν εχεις δει και το Τσιγιουδι;;
γειαααααααααααααα....
Βαριεμαι,νυσταζω και........ Πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :(

Γεια σου Μαρια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Γεια σου Μαρια :)

Γεια σου Ελενααα... καλα εισαι? :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μια χαρα ειμαι εσυ;;Τι ταξη πας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Καλα ειμαι..πειναωωωωωωωωω ;Ρ
Δεν παω ταξη.. ειμαι 22 και δουλευω! Εχω σπουδασει κατι σαν ιστορικοφιλοσοφικο! :) αυταα.. εσυ τριτη γυμνασιου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ενδιαφερουσα σχολη φαινεται!Εγω ναι 3η γυμνασιου τελιωνει και το Γυμνασιο!Καλα ηταν 3 χρονιες!
Τεσπα Μαρια πρεπει να βγω , ελπιζω να τα πουμε συντομα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
και εγω το ελπιζω.. καλη συνεχεια στη μερα σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Hello:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top