Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Καλημέρα παίδες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
καλημέρα παιδιά ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά... Τι κάνετε;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Γεια σου:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
καλησπερα παιδια...τι κανετε; πως παει;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Όλα καλά...:) Κι εγώ παιδιά 5 οκτωβρίου και για 25 ημέρες μπαίνω εσώκλειστος στη σχολή στο Διδυμότειχο...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πολυ Πολυ Καλησπέρα στην Αγαπημένη μου καφετέρια! Φρεσκος αέρας, νέα μέλη, νέοι πελάτες νέες παραγγελίες!
Η αλήθεια ειναι πως έχω να γράψω στο φόρουμ αρκετό έως παρα πολύ καιρό. Μπορώ να πω πως ήταν απόφαση μου όπως και θα είναι απόφαση μου να περιοριστώ μόνο στο sub-forum Chat n Fun. Είναι προσωπικοί λόγοι αν και δεν είμαι απόλυτος διότι η αγαπημένη μου καφετέρια είναι στο iSchool. Πίστευω πως το Chat n Fun εχει να προσφέρει περισσότερα απο το iSchool. Βλέπετε νομίζω πως έχει χαθεί η αυτή η οικειότητα που υπήρχε στο iSchool με αποτέλεσμα λίγοι να είναι εκείνοι οι οποίοι θα σε πλήσιασουν να σε βοηθήσουν και να γίνουν φίλοι σου. Στο Chat n Fun δεν είναι έτσι. Είναι όλοι ένα παρεάκι όπως είμαστε και εδώ στην καφετέρια. Τέλος πάντων δε θέλω να σας κουράζω, αποφάσισα να γυρίσω(αν και αρχικά είχα αποφασίσει να απομακρυνθώ τελείως από το iSchool).

Λοιπόν, για να ξαναμπώ δυναμικά στο χώρο του e-steki σας έχω αυτό:

Εσύ άντρα που δεν την παλεύεις άλλο κι εσύ γυναίκα, που αν συνεχίσεις έτσι κι άλλο θα μείνεις στο ράφι, κάνατε την τύχη σας. Η Will you Marry me?™ Wedding Industry είναι σε θέση να οργανώσει και τον δικό σας γάμο. Πλήρεις ετοιμασίες, με κουμπάρους αλλά και παρανυφάκια και όλα αυτά κρύφα από τη Νύφη και το Γαμπρό. Ακόμη θα περιμένετε; Παντρευτείτεεεεεε!:clapup:

Είσαι ο Γαμπρός/Νύφη και ψάχνετε το ταίρι σου; Τότε γιατί ανησυχείς; Η Will you Marry me?™ Wedding Industry θα βρει το ταίρι σου μέσω της μεγάλης πλατφόρμας Ταιριαστά ζευγάρια ! (an i-School matchmaking test).


Θα περιμένετε κι άλλο;

ΥΓ: Για επικοινωνία στείλτε μου προσωπικό μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τασοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο εχω λιωσειιιιιιι!!!!!!!!
τελειο:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Tασούληηηηηηηηηη........

Όχι άλλους γάμους:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Tασούληηηηηηηηηη........

Όχι άλλους γάμους:'(
γτ καλε;; εσυ θα παντρευτεις;;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Tασούληηηηηηηηηη........

Όχι άλλους γάμους:'(

αλλους γαμους?:hmm:
ποιος παντρευτηκε?:confused:
εχω χασει επεισοδια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
αλλους γαμους?:hmm:
ποιος παντρευτηκε?:confused:
εχω χασει επεισοδια..
κανεις δεν παντρευτηκε:P
ο τασουλης λεει να παντρεψει οποιον θελει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
κανεις δεν παντρευτηκε:P
ο τασουλης λεει να παντρεψει οποιον θελει:P

πωω να χαρω εγω εναν παπα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χαζά:P

Βοηθήστε την Καφετέρια να κάνει σουξέ:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαζά:P

Βοηθήστε την Καφετέρια να κάνει σουξέ:pfff:
εσυ γτ δεν βοηθας;;; :pfff:
:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εσυ γτ δεν βοηθας;;; :pfff:
:P:P

τωρα θα σε πει βοηθαει και μονο που μας τιμαει με την παρουσια του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τωρα θα σε πει βοηθαει και μονο που μας τιμαει με την παρουσια του :P
χαχαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άι βρε, χαζά:P

Εγώ λέω κάθε μέρα "Γεια σας":pfff:

Γεια σας:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top