Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Θέλει κανείς οικονομικό κρήτης?
το ηθελα αλλα δυστυχως.. :(

ετσι μπραβο ολοι εδω! νωρις ειναι ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Εμείς φέτος είχαμε μια σκύλα διευθύντρια. Κάθε μέρα ανακοίνωνε και από μία αποβολή:hehe:

Το ρεκορ ήταν 11 αποβολές:hehe:

Και τα κουτάβια ήταν ήσυχα, να υποθέσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Εμείς φέτος είχαμε μια σκύλα διευθύντρια. Κάθε μέρα ανακοίνωνε και από μία αποβολή:hehe:

Το ρεκορ ήταν 11 αποβολές:hehe:

Μπραβο της!!Να αγιασει το στομα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Ξαφνικά μου έλειψαν τα μαθήματα της Θετικής... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Λιγες ωριτσες εμειναν ακομη!!!:clapup::clapup::clapup:

Ελπιζω να μην ετοιμασα τζαμπα την βαλιτσα μου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και τα κουτάβια ήταν ήσυχα, να υποθέσω;
Και τα κουτάβια τα ίδια σκατά ήταν:P

Αλλά όχι να αποβάλλει μαθητή, επειδή άργησε να προσέλθει 2 φορές:| Ή το ακόμη χειρότερο, στις 4 ωριαίες, 1 ημερήσια δώρο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Και τα κουτάβια τα ίδια σκατά ήταν:P

Αλλά όχι να αποβάλλει μαθητή, επειδή άργησε να προσέλθει 2 φορές:| Ή το ακόμη χειρότερο, στις 4 ωριαίες, 1 ημερήσια δώρο:confused:

Ήπια τη βρίσκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
παιδια μια φιλη στο fb δημοσιευσε αυτο: molis diavasa oti apo tis 7 h wra sthn proswpikh istoselida kathe mathith tha ginontai diathesima kai stis 10 tha anakoinwthoun sthn thleorash ta arxeia me ta sugkentrwtika apotelesmata twn vasewn se oles ths kathgories 90%,10% k.t.l...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πέρυσι οι μαθητές είδαν τα αποτελέσματά τους 8:00-9:00 το πρωί αν δεν κάνω λάθος.

Προσπαθήστε εσείς, αν θέλετε, πάντως;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
εμεισ ειχαμε ενα διευθυντη στο λυκειο που μασ ελεγε συνεχεια το χειμωνα:αντε ρε παιδια καντε καμια καταληψη να παμε να μαζεψουμε και τισ ελιεσ!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχχαααχχαχααχχα:P

Xαχαχαχαχαχα, τις μάζεψε τις ελίτσες τελικά;

Εμάς ένας μαθηματικός στο γυμνάσιο έβγαζε την ζώνη του για να την κουμπώσει καλύτερα, όποτε κάναμε πατατιά έκανε μια χειρονομία και έλεγε "Καφφφφ". Πολύ γέλιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Πέρυσι οι μαθητές είδαν τα αποτελέσματά τους 8:00-9:00 το πρωί αν δεν κάνω λάθος.

Προσπαθήστε εσείς, αν θέλετε, πάντως;)

Oui, 8 παρά κάτι ήταν.
Και κάθε χρόνο τέτοια ώρα τις θυμάμαι, αν δεν απατώμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Ξαφνικά μου έλειψαν τα μαθήματα της Θετικής... :/:


Τς τς τς οπου σε βρω για τους ευσεβεις ποθους σου θα μιλας?:P που τα πουλας αυτα μωρε? Μωρε καλα τα λεω, το πρωι δικηγορος...:Pξερεις τη συνεχεια:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

Xαχαχαχαχαχα, τις μάζεψε τις ελίτσες τελικά;

Εμάς ένας μαθηματικός στο γυμνάσιο έβγαζε την ζώνη του για να την κουμπώσει καλύτερα, όποτε κάναμε πατατιά έκανε μια χειρονομία και έλεγε "Καφφφφ". Πολύ γέλιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φυσικα και τισ μαζεψε..οταν καναμε 2 εβδομαδεσ καταληψη ερχοταν καθε πρωι με το αγροτικο του και ελεγε:θα το ανοιξετε σημερα η να παω στο κτημα?χαχα και εμεισ του λεγαμε οχι και εφευγε να παει στο χωραφι...χαχαχα

χαχα καλα οι θετικοι επιστημονεσ γενικα ολοι εχουν ενα προβληματακι...εμασ ο χημικοσ στο γυμνασιο φοραγε περουκα ο καημενοσ και εβαζε τιγκα λακ και δεν κουνιοταν τριχα!!!!!!χαχαχαχα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
φυσικα και τισ μαζεψε..οταν καναμε 2 εβδομαδεσ καταληψη ερχοταν καθε πρωι με το αγροτικο του και ελεγε:θα το ανοιξετε σημερα η να παω στο κτημα?χαχα και εμεισ του λεγαμε οχι και εφευγε να παει στο χωραφι...χαχαχα

χαχα καλα οι θετικοι επιστημονεσ γενικα ολοι εχουν ενα προβληματακι...εμασ ο χημικοσ στο γυμνασιο φοραγε περουκα ο καημενοσ και εβαζε τιγκα λακ και δεν κουνιοταν τριχα!!!!!!χαχαχαχα:P:P
Χαχαχαχαχαχααχαχαχαχααχαχαχαχαχααχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σε εμάς ο καθηγητής της λογοτεχνίας στο γυμνάσιο ήταν αλλήθωρος! Ειλικρινά δεν καταλάβαινα πάντα πότε έλεγε εμένα ή την διπλανή μου ή την πισινή μου. Είχε και κάποιο άλλο χαρακτηριστικό γνώρισμα:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Σε εμάς ο καθηγητής της Χημείας στην Γ'γυμνασίου έπαιζε με τα δάχτυλά του όλη τη χρονιά με μία διάφανη τιράντα από σουτιέν.:eek:

Καλά, ακόμη δεν κοιμάστε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχααχαχαχαχααχαχαχαχαχααχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σε εμάς ο καθηγητής της λογοτεχνίας στο γυμνάσιο ήταν αλλήθωρος! Ειλικρινά δεν καταλάβαινα πάντα πότε έλεγε εμένα ή την διπλανή μου ή την πισινή μου. Είχε και κάποιο άλλο χαρακτηριστικό γνώρισμα:redface::redface::redface:
Το οποίο ήτο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Σε εμάς ο καθηγητής της Χημείας στην Γ'γυμνασίου έπαιζε με τα δάχτυλά του όλη τη χρονιά με μία διάφανη τιράντα από σουτιέν.:eek:

Καλά, ακόμη δεν κοιμάστε;
Με τιράντα απο σουτιέν;;;;;;;;;; ΑΧαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Τς τς τς οπου σε βρω για τους ευσεβεις ποθους σου θα μιλας?:P που τα πουλας αυτα μωρε? Μωρε καλα τα λεω, το πρωι δικηγορος...:Pξερεις τη συνεχεια:P:P

Μάγε, εσύ, εγώ κι οι υπόλοιποι συνάδελφοι είμαστε εξαίρεση; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
Χαχαχαχαχαχααχαχαχαχααχαχαχαχαχααχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Σε εμάς ο καθηγητής της λογοτεχνίας στο γυμνάσιο ήταν αλλήθωρος! Ειλικρινά δεν καταλάβαινα πάντα πότε έλεγε εμένα ή την διπλανή μου ή την πισινή μου. Είχε και κάποιο άλλο χαρακτηριστικό γνώρισμα:redface::redface::redface:

χαχαχα τι αλλο ειχε....!!!???

εμεισ ειχαμε ενα πορωμενο θεολογο στη δευτερα γυμνασιου που μασ ρωταγε ποτε και που βαφτιστηκαμε!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχχχααχαχαχχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
χαχαχα τι αλλο ειχε....!!!???

εμεισ ειχαμε ενα πορωμενο θεολογο στη δευτερα γυμνασιου που μασ ρωταγε ποτε και που βαφτιστηκαμε!!!χαχαχαχαχαχααχαχαχχχααχαχαχχαχ
Τι να λέμε τώρα, πολύ προικισμένος αγαπητή Χριστίνα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top