Καφετέρια του iSchool

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
@black python=Εσύ χρυσέ μου βασανίζεις το τσατ βασανίζεις και παράλληλα τα θρέντς ?:P:redface:






Mου είπες πως δεν παρεξηγείς άρα σε πειράζω όσο θέλω ε?xoxooxo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
@black python=Εσύ χρυσέ μου βασανίζεις το τσατ βασανίζεις και παράλληλα τα θρέντς ?:P:redface:






Mου είπες πως δεν παρεξηγείς άρα σε πειράζω όσο θέλω ε?xoxooxo

Αχά,πανταχού παρόν κοπελιά.Χαχαχα,ναι έτσι είπα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Αχά,πανταχού παρόν κοπελιά.Χαχαχα,ναι έτσι είπα! :P
Χοχοχο Ζόρζ ,Μαρία με λένε ,όχι κοπελιά...

Τέλος πάντων ...Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και δεν θα ξαναμιλήσω

Υγ=Παρόν?Δεν το άλλαξα το φύλο ακόμα ρε :(Παρούσα για φέτος απο του χρόνου βλέπουμε ...:(


:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Χοχοχο Ζόρζ ,Μαρία με λένε ,όχι κοπελιά...

Τέλος πάντων ...Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και δεν θα ξαναμιλήσω

Υγ=Παρόν?Δεν το άλλαξα το φύλο ακόμα ρε :(Παρούσα για φέτος απο του χρόνου βλέπουμε ...:(


:P:P

Μαρία?!Μάλλον με μπερδεύει το nickname σου. :P Δε σου είπα να μην ξαναμιλήσεις προς θεού.Να μιλάς,να μιλάς! :D
Υγ.Το πανταχού παρόν πήγαινε σ'εμένα επειδή είμαι ταυτόχρονα στο chat κι εδώ.Σκέφτεσαι να μας εγκαταλείψεις??! :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μαρούλι, εννοεί ότι αυτός είναι απανταχού παρών (και στα threads και στο chat)..

Τι κάνεις, Mary;:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Μαρία?!Μάλλον με μπερδεύει το nickname σου. :P Δε σου είπα να μην ξαναμιλήσεις προς θεού.Να μιλάς,να μιλάς! :D
Υγ.Το πανταχού παρόν πήγαινε σ'εμένα επειδή είμαι ταυτόχρονα στο chat κι εδώ.Σκέφτεσαι να μας εγκαταλείψεις??! :O

Εεε ναι ρε παιδί μου ...ένα μυαλό έχεις και εσύ που να φανταστείς ότι με αυτό το νικνειμ ο χρήστης λέγεται Μαρία ..ε'ιπαμε είσαι έξυπνος μην το παρακάνουμε όμως...
Νομίζεις πως επειδή είπα ότι δν θα ξαναμιλούσα θα το εφάρμοζα κιόλας ?χοχοοχοοχοχο είσαι μικρός θα μάθεις :P

Υγ.Αααα μπαρντόν παρεξήγηση Ζόρζ,το εξέλαβα λάθος...Να σας εγκαταλείψω?Χαζός είσαι?Αφού σας αγαπάω ρε.. δεν θέλω να πάθετε σύνδρομο στέρησης λόγο της απουσίας μου προς θεού ...:redface:(Ναι ναι μια απο τις χιλιάδες αρετές μου είναι η μετριοφροσύνη..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εεε ναι ρε παιδί μου ...ένα μυαλό έχεις και εσύ που να φανταστείς ότι με αυτό το νικνειμ ο χρήστης λέγεται Μαρία ..ε'ιπαμε είσαι έξυπνος μην το παρακάνουμε όμως...
Νομίζεις πως επειδή είπα ότι δν θα ξαναμιλούσα θα το εφάρμοζα κιόλας ?χοχοοχοοχοχο είσαι μικρός θα μάθεις :P

Υγ.Αααα μπαρντόν παρεξήγηση Ζόρζ,το εξέλαβα λάθος...Να σας εγκαταλείψω?Χαζός είσαι?Αφού σας αγαπάω ρε.. δεν θέλω να πάθετε σύνδρομο στέρησης λόγο της απουσίας μου προς θεού ...:redface:(Ναι ναι μια απο τις χιλιάδες αρετές μου είναι η μετριοφροσύνη..)

E ναι,είπαμε έξυπνος έξυπνος αλλά μέχρι ένα όριο. :p Μικρός?!Το μάτι σου είναι μικρό μάλλον.Α,ώστε λες πράγματα που μετά δεν κάνεις ε?!Από την πρώτη στιγμή σε κατάλαβα! :P
Yγ.Αν σχολιάσω θα γίνω κακός,πράγμα που δε θέλω! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πώς θα εξηγήσεις κάποτε σε κάποιον που γεννήθηκε εχτές
τις σαφές και ανεκτίμητες στιγμές,το παιχνίδι με τα άλλα παιδιά μες τις γειτονιές,
τα τελευταία εκείνα χρόνια που γλιτώσαμε απ' το στρες?
Δυστυχώς φίλε μου γεγονός είναι πως είμαστε η τελευταία που τα πρόλαβε γενιά
άντε τώρα να εξηγήσεις εσύ στον πιτσιρικά πως ήτανε η εποχή που δεν είχαμε κινητά,
που δεν είχαμε net, facebook, msn μα διαβάζαμε asterix, lucky luke και ten-ten,
που όλη μας η χαρα όλη την εβδομάδα ήτανε να ερθει το σάββατο να δούμε παιδικά
τότε που το καλό και το κακό δεν ήταν κάτι σχετικό
και το να βγάζεις φωτογραφίες στο net δεν ήταν κάτι το φυσιολογικό
και μου φαίνεται τραγικό πως ξεπουλήσατε όλοι το προσωπικό τόσο εύκολα,
τόσο αβίαστα γίνανε τα συναισθήματά μας απλησίαστα,
το να αγαπήσεις πραγματικά ή να κάνεις φιλίες θυμίζουνε πράγματα αχρείαστα
τίποτα εντέλλει πια δεν απομένει κείτεται η αθωότητά μας σκοτωμένη,
μα την αγνοούμε όλοι επιδεικτικά μένοντας μέσα στο καβούκι μας ακόμα κλεισμένοι
ΓΑΜΑ τα ιδανικά και τις αξίες,είναι μάλλον πιο σημαντικές οι ηλεκτρονικές γνωριμίες,
τα σχόλια στις sexy σας φωτογραφίες, οι friends, τα views, οι online ομιλίες,
το τέλειο προφίλ, οι σχέσεις οι εφήμερες, χίμαιρες λόγια που με κυνηγάν
γιατί οι άνθρωποι σκότωσαν πια την αγάπη το γύρισαν στα one-night stand.
Κάνω έκκληση απεγνωσμένη μην βλέπεις το παιδί,το φίλο σου,την γκόμενά σου να πεθαίνει
γιατί έτσι γίνεται και ας μην το καταλαβαίνει,δράση πρέπει να αναλάβεις τώρα που δεν ειστε ξένοι,
ακόμα δεν είναι αργά,τα λόγια μου μη βλέπεις σαν οπισθοδρομικά,θυμήσου το πως ήταν όταν είμασταν παιδιά,όταν είχε σημασία το ποιος είσαι και όχι μόνο το πως είσαι,τελικά τι συμβαίνει κάποιος να μου πει
γιατί αφήσαμε να μείνει η ψυχή μας ταπί,γιατί δώσαμε τόση βάση πολύ στην εμφάνιση την εξωτερική
και γιατί χρειάζεται να προσποιήσαι,γιατί εχει βάρος το φαίνεσαι και όχι το είσαι
γιατί πηθικίζεις το στερεότυπό τους και ό,τι πλασάρουν μιμήσαι?
Πες μου πού πήγε η διαφορετικότητα;;; πες μου η όμορφη αυτή πολλαπλότητα;;
πες μου πού χάθηκε η προσωπικότητα;;; κάποτε είχαμε όλοι το δικαίωμα να νιώθουμε αλλιώτικα
ονειρεύομαι μια κοινωνία και ας είναι ουτοπία που για να γουστάρει μια γκόμενα
δεν πρέπει να χάσεις δέκα κιλά μα να διαβάσεις δέκα βιβλία,ονειρεύομαι μια κοινωνία που δεν έχει αξία
το πόσες γάμησες μα πόσες ξάπλωσες στο ίδιο κρεβάτι το πόσο στ' αλήθεια πολύ τις αγάπησες,
όμως νιώθω τόσο μόνος σ' αυτά τα όνειρά μου,να αλλοτριωθώ δεν ήρθε ακόμα η σειρά μου
και μ'ένα μικρόφωνο για συντροφιά μου ανοίγω ξανά την καρδιά μου,γι' αυτό κάπου εδώ σταματώ,
γυρνώ το χρόνο πίσω ώστε να ξαναγίνω παιδί μικρό και μέχρι κάπου εκεί να σε βρω
σου εύχομαι ταξίδι καλό και σ' αποχαιρετώ.. .. ..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Η Μαρια,ποια αλλη?

ουψ,μου βάζεις δύσκολο.Δε μπορώ ν'ακουμπήσω κορίτσι.Συγγνώμη φίλος! :P Σκίσe την εσύ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Μαρια τι λεει αυτος?Να σε σκισω λεει :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Μαρια τι λεει αυτος?Να σε σκισω λεει :whistle::whistle:

Άλλο που δεν ήθελες τώρα εσύ να την πειράξεις. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Σε παρακαλω.Ουτε μια καλημερα δεν εχουμε ανταλλαξει με την Μαρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
E ναι,είπαμε έξυπνος έξυπνος αλλά μέχρι ένα όριο. :p Μικρός?!Το μάτι σου είναι μικρό μάλλον.Α,ώστε λες πράγματα που μετά δεν κάνεις ε?!Από την πρώτη στιγμή σε κατάλαβα! :P
Yγ.Αν σχολιάσω θα γίνω κακός,πράγμα που δε θέλω! :D :P

Πώς θα εξηγήσεις κάποτε σε κάποιον που γεννήθηκε εχτές
τις σαφές και ανεκτίμητες στιγμές,το παιχνίδι με τα άλλα παιδιά μες τις γειτονιές,
τα τελευταία εκείνα χρόνια που γλιτώσαμε απ' το στρες?
Δυστυχώς φίλε μου γεγονός είναι πως είμαστε η τελευταία που τα πρόλαβε γενιά
άντε τώρα να εξηγήσεις εσύ στον πιτσιρικά πως ήτανε η εποχή που δεν είχαμε κινητά,
που δεν είχαμε net, facebook, msn μα διαβάζαμε asterix, lucky luke και ten-ten,
που όλη μας η χαρα όλη την εβδομάδα ήτανε να ερθει το σάββατο να δούμε παιδικά
τότε που το καλό και το κακό δεν ήταν κάτι σχετικό
και το να βγάζεις φωτογραφίες στο net δεν ήταν κάτι το φυσιολογικό
και μου φαίνεται τραγικό πως ξεπουλήσατε όλοι το προσωπικό τόσο εύκολα,
τόσο αβίαστα γίνανε τα συναισθήματά μας απλησίαστα,
το να αγαπήσεις πραγματικά ή να κάνεις φιλίες θυμίζουνε πράγματα αχρείαστα
τίποτα εντέλλει πια δεν απομένει κείτεται η αθωότητά μας σκοτωμένη,
μα την αγνοούμε όλοι επιδεικτικά μένοντας μέσα στο καβούκι μας ακόμα κλεισμένοι
ΓΑΜΑ τα ιδανικά και τις αξίες,είναι μάλλον πιο σημαντικές οι ηλεκτρονικές γνωριμίες,
τα σχόλια στις sexy σας φωτογραφίες, οι friends, τα views, οι online ομιλίες,
το τέλειο προφίλ, οι σχέσεις οι εφήμερες, χίμαιρες λόγια που με κυνηγάν
γιατί οι άνθρωποι σκότωσαν πια την αγάπη το γύρισαν στα one-night stand.
Κάνω έκκληση απεγνωσμένη μην βλέπεις το παιδί,το φίλο σου,την γκόμενά σου να πεθαίνει
γιατί έτσι γίνεται και ας μην το καταλαβαίνει,δράση πρέπει να αναλάβεις τώρα που δεν ειστε ξένοι,
ακόμα δεν είναι αργά,τα λόγια μου μη βλέπεις σαν οπισθοδρομικά,θυμήσου το πως ήταν όταν είμασταν παιδιά,όταν είχε σημασία το ποιος είσαι και όχι μόνο το πως είσαι,τελικά τι συμβαίνει κάποιος να μου πει
γιατί αφήσαμε να μείνει η ψυχή μας ταπί,γιατί δώσαμε τόση βάση πολύ στην εμφάνιση την εξωτερική
και γιατί χρειάζεται να προσποιήσαι,γιατί εχει βάρος το φαίνεσαι και όχι το είσαι
γιατί πηθικίζεις το στερεότυπό τους και ό,τι πλασάρουν μιμήσαι?
Πες μου πού πήγε η διαφορετικότητα;;; πες μου η όμορφη αυτή πολλαπλότητα;;
πες μου πού χάθηκε η προσωπικότητα;;; κάποτε είχαμε όλοι το δικαίωμα να νιώθουμε αλλιώτικα
ονειρεύομαι μια κοινωνία και ας είναι ουτοπία που για να γουστάρει μια γκόμενα
δεν πρέπει να χάσεις δέκα κιλά μα να διαβάσεις δέκα βιβλία,ονειρεύομαι μια κοινωνία που δεν έχει αξία
το πόσες γάμησες μα πόσες ξάπλωσες στο ίδιο κρεβάτι το πόσο στ' αλήθεια πολύ τις αγάπησες,
όμως νιώθω τόσο μόνος σ' αυτά τα όνειρά μου,να αλλοτριωθώ δεν ήρθε ακόμα η σειρά μου
και μ'ένα μικρόφωνο για συντροφιά μου ανοίγω ξανά την καρδιά μου,γι' αυτό κάπου εδώ σταματώ,
γυρνώ το χρόνο πίσω ώστε να ξαναγίνω παιδί μικρό και μέχρι κάπου εκεί να σε βρω
σου εύχομαι ταξίδι καλό και σ' αποχαιρετώ.. .. ..

Μπουλστς
Tι έπαθες ρε γιαννου? Ποιος σε πείραξε να τον σκίσω?! :P
ΩΠα ο ανδρας ο σωστος εδω!

Η Μαρια,ποια αλλη?
*.*Δεν πειράζω παιδάκια εγώ ...εχω ηθικούς φραγμους ....

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Μαρια τι λεει αυτος?Να σε σκισω λεει :whistle::whistle:
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Μπουλστς

ΩΠα ο ανδρας ο σωστος εδω!


*.*Δεν πειράζω παιδάκια εγώ ...εχω ηθικούς φραγμους ....


:whistle:

Ε καλά τώρα,φαίνομαι από μακριά.Εσύ πειρασμός?!Αχαχαχαχα καλό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
ΤΑΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
ΠΩΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top