Καφετέρια του iSchool ΙΙ

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.
παιδες μηπως ξερει κανεις τους τιτλους και τα μηνυματα (πχ τιμωμενο μελος, πολυ δραστηριο μελος, νεοφερμενος κλπ)
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,891 μηνύματα.
παιδες μηπως ξερει κανεις τους τιτλους και τα μηνυματα (πχ τιμωμενο μελος, πολυ δραστηριο μελος, νεοφερμενος κλπ)
Βάσει μηνυμάτων :P
Screenshot 2024-04-21 at 23-48-56 User title ladder iSchool - Admin control panel.png
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.
ζητω ο πετρος ζητω ο πετρος ζητω ο πετρος :worship:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,617 μηνύματα.
παιδες μηπως ξερει κανεις τους τιτλους και τα μηνυματα (πχ τιμωμενο μελος, πολυ δραστηριο μελος, νεοφερμενος κλπ)
Νεοφερμενος = λες οτι σου κατευει
Πολυ δραστηριο μελος = ισως να να βριζεις που και που ,καθοτι γραφεις πολυ
Τιμωμενο μελος = Κλαρινογαμπρος
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,891 μηνύματα.
Τιμώμενοι είναι οι πρώην mods :P
Δεν θυμάμαι να έχει δοθεί ο τίτλος αυτός για άλλους λόγους να πω την αλήθεια.
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,208 μηνύματα.
σκοπευεις να κανεις καμια αλλαγη στην εμφανιση της ιστοσελιδας για το εσθετικ η θα το κρατήσεις το νοσταλγικό γκρουβ;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,891 μηνύματα.
σκοπευεις να κανεις καμια αλλαγη στην εμφανιση της ιστοσελιδας για το εσθετικ η θα το κρατήσεις το νοσταλγικό γκρουβ;
Δεν έχω το χάρισμα του design δυστυχώς, αν γίνει κάποια αλλαγή θα πρέπει να πληρωθεί κάποιος designer να το σχεδιάσει κι εγώ να το υλοποιήσω :)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,617 μηνύματα.
Δεν έχω το χάρισμα του design δυστυχώς, αν γίνει κάποια αλλαγή θα πρέπει να πληρωθεί κάποιος designer να το σχεδιάσει κι εγώ να το υλοποιήσω :)
Ειναι σουπερ το φορουμ και πολυ ανωτερο απο τα αλλα ακριβα σοσιαλ ..
Μια χαρα ειναι και πολλα συγχαρητήρια.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,891 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο με φάνηκε πολύ αστείο αυτό :laugh:
Εν τω μεταξύ, μιας και το πιάσαμε συζήτηση αυτό, στην ΟΔ πώς μπαίνει κανείς; Το έχω απορία εδώ και πολύ καιρό
Στέλνεις πληρες βιογραφικό στον Πέτρο και πληρωνεις και μια μικρή (σχετικα) μηνιαία συνδρομη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,617 μηνύματα.
Για κάποιο λόγο με φάνηκε πολύ αστείο αυτό :laugh:
Εν τω μεταξύ, μιας και το πιάσαμε συζήτηση αυτό, στην ΟΔ πώς μπαίνει κανείς; Το έχω απορία εδώ και πολύ καιρό
Τι ειναι παλι αυτο το ΟΔ ???
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,617 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις, δεν ξέρεις;
Ομάδα Διαχείρισης σημαίνει νομίζω, κάπως έτσι.
Οχι δεν κανω πλακα..ειλικρινα δεν ξερω
Α καταλαβα ... Οι συντονιστες λες...? ωχ αυτη ειναι κατηγορια βαρια και ανθυγιεινά
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Οχι δεν κανω πλακα..ειλικρινα δεν ξερω
Α καταλαβα ... Οι συντονιστες λες...? ωχ αυτη ειναι κατηγορια βαρια και ανθυγιεινά
Απλά είσαι πιο παλιός νομίζω και για αυτό με φάνηκε περίεργο.
@Kate1914 πλάκα κάνω , είδα μου έβαλες και διορατικός :loltooth:
Εσύ τελικά θα μου πεις πώς μπορούμε να γίνουμε συνάδελφοι ή όχι; :laugh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top