Καφετέρια του iSchool ΙΙ

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

the.m024

Νεοφερμένος

Η the.m024 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
ποιος θα μου δωσει φραγκα να παρω μια ram να βαλω στο λαπτοπ μου +++ μερικα μερεμετακια που θελω ακομα ? ή τελος παντων ενα 1200αρι να φτιαξω pc ωστε να κανω extreme gaming aka fall guys ?

α επισης χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα συμφορουμιτες
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
ποιος θα μου δωσει φραγκα να παρω μια ram να βαλω στο λαπτοπ μου +++ μερικα μερεμετακια που θελω ακομα ? ή τελος παντων ενα 1200αρι να φτιαξω pc ωστε να κανω extreme gaming aka fall guys ?

α επισης χρονια πολλα και καλα χριστουγεννα συμφορουμιτες
Φίλη μου μπριζολακι ανακάλυψα app στο laptop/pc που σου τρέχει αυτό το παιχνίδι σε δικά του σέρβερ και έχεις χρονικό περιθώριο μιας ώρας (6 με συνδρομή, μετά βγαίνεις και ξαναμπαίνεις) σε παιχνίδια που ήδη έχεις αγοράσει.
ΜΟΥ ΕΛΥΣΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ γιατί και εγώ ως φτωχη φοιτητοπουλα να τρέξω βαριά παιχνίδια με το hp απλό λάπτοπ μου ούτε κατά διάνοια 😂 το παίζεις άνετα χωρίς να αγχώνεσαι για αν το σηκώνει το λάπτοπ σου ή όχι,
Work smart or harder.
Καλά Χριστούγενναααααα
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Φίλη μου μπριζολακι ανακάλυψα app στο laptop/pc που σου τρέχει αυτό το παιχνίδι σε δικά του σέρβερ και έχεις χρονικό περιθώριο μιας ώρας (6 με συνδρομή, μετά βγαίνεις και ξαναμπαίνεις) σε παιχνίδια που ήδη έχεις αγοράσει.
XAXAXXAXAXAX οντως τωρα ? γαματο χαχαχα
να τρέξω βαριά παιχνίδια με το hp απλό λάπτοπ μου ούτε κατά διάνοια 😂 το παίζεις άνετα χωρίς να αγχώνεσαι για αν το σηκώνει το λάπτοπ σου ή όχι
εμενα το μονο μου προβλημα ειναι η gpu (καρτα γραφικων) : ( κατα τα αλλα το μηχανημα ειναι κορυφη , και σε επεξεργαστη και σε ραμ(αν και θα κανω την αναβαθμισουλα μου να ειναι ακομα καλυτερο) . Βεβαια το σταθερο pc το θελω και αυτο , να εχω ολοκληρωμενο setup (ceid moment)
1671986466252.png
 

Grand Duchess

Διάσημο μέλος

Η Grand Duchess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 3,956 μηνύματα.
XAXAXXAXAXAX οντως τωρα ? γαματο χαχαχα
Δεν νομίζω να μπορώ να το γράψω στο φόρουμ χωρίς να φανεί ως διαφήμιση αλλά αν θα το ψάξεις θα το βρεις σίγουρα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

εμενα το μονο μου προβλημα ειναι η gpu (καρτα γραφικων
Πάντα αυτή η ριμάδα είναι. Και οι εταιρείες πάνε και βγάζουν τώρα λάπτοπ με ενσωματωμένη κάρτα γραφικών, για να σε αναγκάσουν να αγοράσεις καινούργιο μετά από κάποια χρόνια, γιατί με σημερινά δεδομένα οι κάρτες γραφικών σηκώνουν άντε μέχρι 2 ετών μετά games που κυκλοφορούν, μετά δεν...😂 μόνο στα 1k+€ λάπτοπ βρίσκεις κάρτα γραφικών μου μπορεί να βγει.

Γι'αυτό ο σταθερός είναι superior αλλά αν δεν έχεις χώρο στο σπίτι ή χρειάζεσαι να πηγαινοέρχεσαι τότε το λάπτοπ είναι δυστυχώς μονοδρομος
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,881 μηνύματα.
τι βίτσιο κι αυτό με τα 15χρονα

disclaimer: no offence στα 15χρονα, μια χαρά είναι τα παιδιά. Απλά it doesn't make sense να θέλει κάποιος Α+ έτος να τα έχει με παιδί γυμνασίου, δεν υπάρχουν καν κοινά κοινά συζήτησης.
Μάλλον του αρέσουν οι σλατίνες #sleeeet :akkor:
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αυτο το braindead και ζαλισμενο feeling μετα απο 8ωρο μπροστα απο το PC hits different
 
Τελευταία επεξεργασία:

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,627 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,814 μηνύματα.
Nαι γιατί δεν τους πουλάς στυλ σαβουρογκομενάκια κλαμπάτου φοιτητή. :happy: Στην Ελλάδα όσο περισσότερο σούργελο είσαι τόσο περισσότερο αρέσεις και ανεβαίνεις στην κοινωνική ομάδα των τίποτα.
Ναι γιατι μονο στην ελλαδα πουλαρι αυτο.που να δεις εξωτερικο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,814 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,826 μηνύματα.
Έχουν τράμπ εκεί..:happy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top