Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ενταξει αφου δεν σαρεσουν τα underaged τοτε κομπλε
τι βίτσιο κι αυτό με τα 15χρονα

disclaimer: no offence στα 15χρονα, μια χαρά είναι τα παιδιά. Απλά it doesn't make sense να θέλει κάποιος Α+ έτος να τα έχει με παιδί γυμνασίου, δεν υπάρχουν καν κοινά κοινά συζήτησης.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
τι βίτσιο κι αυτό με τα 15χρονα
Ειμαι σχεδον 21 και ακομα μου φαινεται περιεργο να ειναι ενα 15χρονο με ενα 18χρονο. Like τι συζητανε ; Ο ενας λεει για τις σχολες και ο αλλος για το ποσο πηρε στα αρχαια γυμνασιου; or they just fuck , ok
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ειμαι σχεδον 21 και ακομα μου φαινεται περιεργο να ειναι ενα 15χρονο με ενα 18χρονο. Like τι συζητανε ; Ο ενας λεει για τις σχολες και ο αλλος για το ποσο πηρε στα αρχαια γυμνασιου; or they just fuck , ok
ειλικρινά αυτό. τα 3-4 χρόνια διαφοράς ηλικίας όταν και οι δύο είναι 20+ δεν είναι τόσο αισθητά, όμως όταν ο ένας είναι σχολείο μοιάζει χαοτική διαφορά; if this makes sense. like, έχω φίλες που είναι γυμνάσιο ή στις πρώτες τάξεις του λυκείου και νιώθω ότι πλέον δεν έχουμε και πολύ κοινό κώδικα επικοινωνίας. φαντάσου να τα έχεις με κάποιον αυτή της ηλικίας.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
φαντάσου να τα έχεις με κάποιον αυτή της ηλικίας.
Απλα απο ενα σημειο και μετα αλλαζει ο τροπος σκεψης και τα «θελω» . Ξεργω καποιος στο γυμνασιο κοιταζει την καλοπεραση , δεν εχει αντιληφθει μετα το σχολειο τι γινεται πχ. Ενω καποιος στο λυκειο , μπορει να κοιταζει πώς να μπει στο πανεπιστημιο , τι σχολη θελει κιολας , ή ,αν δεν θελει την ακαδημαικη πορεια, πώς θα βγει στην αγορα εργασιας ωστε να βγαλει τα προς το ζην . Ομοιως και οταν εισαι σε μια σχολη, ενας μπορει να θελει να κανει την ζωαρα με ταξιδαρες κλαμπ κλπ ενω καποιος αλλος να κοιταζει πώς επιτελους θα την βγαλει την ρημαδιασμενη ωστε να προχωρησει παρακατω.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.
Ειμαι σχεδον 21 και ακομα μου φαινεται περιεργο να ειναι ενα 15χρονο με ενα 18χρονο. Like τι συζητανε ; Ο ενας λεει για τις σχολες και ο αλλος για το ποσο πηρε στα αρχαια γυμνασιου; or they just fuck , ok
Μπαινουν κατευθειαν στο ψητο μαν μου.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,638 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
ειλικρινά αυτό. τα 3-4 χρόνια διαφοράς ηλικίας όταν και οι δύο είναι 20+ δεν είναι τόσο αισθητά, όμως όταν ο ένας είναι σχολείο μοιάζει χαοτική διαφορά; if this makes sense. like, έχω φίλες που είναι γυμνάσιο ή στις πρώτες τάξεις του λυκείου και νιώθω ότι πλέον δεν έχουμε και πολύ κοινό κώδικα επικοινωνίας. φαντάσου να τα έχεις με κάποιον αυτή της ηλικίας.

Kαλά δεν λες από άποψη ωριμότητας και μεγάλο κάποιον στα 19-20. Υπάρχουν στιγμές που μπορεί να έχει απόψεις 15χρονου καθώς δεν έχει εμπειρίες ενήλικα για τη ζωή. :happy: Η ωριμότητα οφείλεται κυρίως σε δυο παράγοντες: ότι τελείωσε το σχολείο και άλλαξε ενδιαφέροντα κα ότι βιολογικά είναι άντρας/γυναίκα. Η συμπεριφορά όμως; Ο τρόπος σκέψης; Τα βιώματα;
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Λίγο άσχετο...
Μόνο εμένα δεν μ αρέσει το στυλ εξόδου κλάμπ κλπ ??
Γιατί όταν το λέω αυτό...με κοιτάνε σαν ούφο...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,796 μηνύματα.
Λίγο άσχετο...
Μόνο εμένα δεν μ αρέσει το στυλ εξόδου κλάμπ κλπ ??
Γιατί όταν το λέω αυτό...με κοιτάνε σαν ούφο...

Nαι γιατί δεν τους πουλάς στυλ σαβουρογκομενάκια κλαμπάτου φοιτητή. :happy: Στην Ελλάδα όσο περισσότερο σούργελο είσαι τόσο περισσότερο αρέσεις και ανεβαίνεις στην κοινωνική ομάδα των τίποτα.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Λίγο άσχετο...
Μόνο εμένα δεν μ αρέσει το στυλ εξόδου κλάμπ κλπ ??
Γιατί όταν το λέω αυτό...με κοιτάνε σαν ούφο...
Συμβουλή, δεν χρειάζεται να δίνεις λόγο σε κανέναν για το τι κάνεις, τι δεν κάνεις και γιατί.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
μπριζολίτσα μην αγχώνεσαι...όταν φρικάρεις λόγω σπουδών, απαιτήσεων, κτλ να κάνεις μια βόλτα μέχρι το σαλόνι και θα σε βοηθήσει να βλέπεις την κατάσταση με άλλο μάτι :happy:
Εγώ κάνοντας μια βόλτα μέχρι το σαλόνι αφού λάβω email πως θα γίνει και άλλη εργαστηριακή άσκηση μετά τις γιορτές ενώ έχω δουλειές να κάνω... :hehe:

 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Nαι γιατί δεν τους πουλάς στυλ σαβουρογκομενάκια κλαμπάτου φοιτητή. :happy: Στην Ελλάδα όσο περισσότερο σούργελο είσαι τόσο περισσότερο αρέσεις και ανεβαίνεις στην κοινωνική ομάδα των τίποτα.
Can you define "σούργελο" ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top