Καφετέρια του iSchool ΙΙ

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
Πω άλλη μία μέρα που με έπιασε λογοδιάρροια. Δε θα ξαναγράψω μήνυμα για μία βδομάδα :pfff:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,627 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Απόφοιτος λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
Ισχύει ότι αν κάποιος περνάει τα μισά μαθήματα κάθε χρόνο παίρνει ένα επίδομα των 1.000€; :hmm:
Δυσκολεύομαι να το πιστεύψω γιατί μου ακούγονται πολύ λίγα τα μαθήματα που απαιτούνται.

Επί τη ευκαιρία ας παραθέσω και αυτό το άσμα :P
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ισχύει ότι αν κάποιος περνάει τα μισά μαθήματα κάθε χρόνο παίρνει ένα επίδομα των 1.000€; :hmm:
Δυσκολεύομαι να το πιστεύψω γιατί μου ακούγονται πολύ λίγα τα μαθήματα που απαιτούνται.

Επί τη ευκαιρία ας παραθέσω και αυτό το άσμα :P
Ναι νομίζω ισχύει, πρέπει να έχει περάσει τα μισά μαθήματα του προηγούμενου έτους.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,736 μηνύματα.
Ισχύει ότι αν κάποιος περνάει τα μισά μαθήματα κάθε χρόνο παίρνει ένα επίδομα των 1.000€; :hmm:
Δυσκολεύομαι να το πιστεύψω γιατί μου ακούγονται πολύ λίγα τα μαθήματα που απαιτούνται.

Επί τη ευκαιρία ας παραθέσω και αυτό το άσμα :P
Στοίχοι με νόημα, η κουιν Τζουλια τα ειπε όλα τότε.
Τι ωραία πισίνα έχεις, το ph της να ελέγξεις:prettyplz:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,626 μηνύματα.
Ισχύει ότι αν κάποιος περνάει τα μισά μαθήματα κάθε χρόνο παίρνει ένα επίδομα των 1.000€; :hmm:
Δυσκολεύομαι να το πιστεύψω γιατί μου ακούγονται πολύ λίγα τα μαθήματα που απαιτούνται.

Επί τη ευκαιρία ας παραθέσω και αυτό το άσμα :P
καλημερα Πακ
ε δεν ειναι ευκολο να εχεις τα 6/12 μαθηματα , εξαρταται βεβαια και την επιστημη ..πχ οι δασκαλες τα εχουν και με βαθμο.
δεν ειναι μονο τα μαθηματα ...πρεπει να εχεις εισοδημα μεχρι 30000 τον χρονο και αν εχεις αδελφι +3000.
τα σπιτια που εχεις και μενεις ή νοικιαζεις δεν πρεπει να ειναι πανω απο 200τμ
ειναι ζορι.
εν παση περιπτωση οσα παιδακια προσβλεπουν θα πρεπει να εχουν αριθμο ηλεκτρονικου συμβολαιου
αυτο σημαινει οτι περα απο το χαρτινο συμβολαιο που γινεται ο ιδιοκτητης πρεπει να κανει ενεργειες να το δηλωσει ηλεκτρονικα στην εφορια και να δωσει τον αριθμο της δηλωσης συτης
 
Τελευταία επεξεργασία:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
Ισχύει ότι αν κάποιος περνάει τα μισά μαθήματα κάθε χρόνο παίρνει ένα επίδομα των 1.000€; :hmm:
Δυσκολεύομαι να το πιστεύψω γιατί μου ακούγονται πολύ λίγα τα μαθήματα που απαιτούνται.

Επί τη ευκαιρία ας παραθέσω και αυτό το άσμα :P
Στο πρώτο έτος όλοι όσοι έχουν μισθωτήριο, παίρνουν 1000 ευρώ. Στο δεύτερο έτος έρχεται και μετράει το ακαδημαϊκό κριτήριο όπου πρέπει να έχεις περάσει ένα ποσοτό των μαθημάτων του προηγούμενου έτους. Δεν θυμάμαι αν είναι 50% ακριβώς, θα σε γελάσω. :redface:
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,330 μηνύματα.
Το ‘ξερά η άτιμη ότι ήσουν τσιμπημένος μαζί μου 😚😂
Εσύ είσαι στην διαχωριστική γραμμή. Απο εμφάνιση τα πληρείς τα κριτήρια για νετο αλλά απο χαρακτήρα βγάζεις κάτι πολύ σε φασαία οπότε χαλάει το όλο πακέτο. Για εμένα φυσικά, σε άλλους μπορεί να αρέσει αυτό :bleh: . Το σίγουρο είναι οτι εσένα το Κωνσταντίνα σου ταιριάζει πάντως :hehe: .

Της Pak δεν της ταιριάζει το όνομα της αλλά σίγουρα της αξίζει :oops: .
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Στο πρώτο έτος όλοι όσοι έχουν μισθωτήριο, παίρνουν 1000 ευρώ. Στο δεύτερο έτος έρχεται και μετράει το ακαδημαϊκό κριτήριο όπου πρέπει να έχεις περάσει ένα ποσοτό των μαθημάτων του προηγούμενου έτους. Δεν θυμάμαι αν είναι 50% ακριβώς, θα σε γελάσω. :redface:
δλδ εγώ που έχω 9/10 περασμένα μαθήματα με μο 8 μπορώ να πάρω 1000 ευρώ επίδομα?
Τηρώ τα κριτήρια του εισόδήματος αλλά δεν έχω αδέλφια!!
Υπάρχει κάποια πλατφόρμα που κάνω αίτηση?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,537 μηνύματα.
Της Pak δεν της ταιριάζει το όνομα της αλλά σίγουρα της αξίζει :oops: .
75f25b913cf8f98af28fb60efccf4aba.jpg
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
δλδ εγώ που έχω 9/10 περασμένα μαθήματα με μο 8 μπορώ να πάρω 1000 ευρώ επίδομα?
Τηρώ τα κριτήρια του εισόδήματος αλλά δεν έχω αδέλφια
Αν ισχύουν για σένα όσα έγραψα πιο πάνω, ναι. Ο ΜΟ σου δεν τους ενδιαφέρει. Ωστόσο, νομίζω ότι έχει λήξει η διορία των αιτήσεων.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
αυτό μπορώ να το κάνω και του χρόνου?
Κάθε χρόνο μπορείς. Αλλά του χρόνου θα μετραέι το ποσοστό των περασμένων μαθημάτων του αμέσως προηγούμενο έτους. Αν είσαι 2ο έτος, μετρούν του 1ου. Αν είσαι 3ο, τού 2ου κ.ο.κ
Το σαιτ είναι αυτό https://stegastiko.minedu.gov.gr/
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Ωστόσο, νομίζω ότι έχει λήξει η διορία των αιτήσεων.
Γαμωωω δεν το ξερααααααα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κάθε χρόνο μπορείς. Αλλά του χρόνου θα μετραέι το ποσοστό των περασμένων μαθημάτων του αμέσως προηγούμενο έτους. Αν είσαι 2ο έτος, μετρούν του 1ου. Αν είσαι 3ο, τού 2ου κ.ο.κ
Το σαιτ είναι αυτό https://stegastiko.minedu.gov.gr/
παίζει κάποιο ρόλο που είμαι μόνιμος κάτοικος αθήνας?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ωστόσο, νομίζω ότι έχει λήξει η διορία των αιτήσεων.
πάντως μπήκα στο σαιτ και με αφήνει να δηλώσω τα στοιχεία μου
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,672 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,832 μηνύματα.
παίζει κάποιο ρόλο που είμαι μόνιμος κάτοικος αθήνας?
Ναι. Αν μένεις στο πατρικό σου, γιατί να σου δίνουν στεγαστικό επίδομα βρε; Είναι μέτρο που αφορά στην ενίσχυση των οικογενειών που στέλνουν τα παιδιά σε άλλες πόλεις, στις οποίες νοικιάζουν σπίτι.
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής & Περιφερειακής Ανάπτυξης Παντείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Ναι. Αν μένεις στο πατρικό σου, γιατί να σου δίνουν στεγαστικό επίδομα βρε; Είναι μέτρο που αφορά στην ενίσχυση των οικογενειών που στέλνουν τα παιδιά σε άλλες πόλεις, στις οποίες νοικιάζουν σπίτι.
ναι σωστά!! 😂
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,330 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top