Καφετέρια του iSchool ΙΙ

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Το κανει gatekeep, δε θελει χαχαχα
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Απλά είσαι πιο παλιός νομίζω και για αυτό με φάνηκε περίεργο.

Εσύ τελικά θα μου πεις πώς μπορούμε να γίνουμε συνάδελφοι ή όχι; :laugh:
Ε τα θελει ο ζημαρουλης σου και σενα.
Θες να εχεις καθε ενα σαν και μενα να ποσταρει οπου θελει και να τον νοικοκυρευεις?
Θελεις να σου λενε ..κυρια κυρια αυτος με πειραζει!
Δες εχεις ζησει καταστασεις τοτε που πλακωνόμουν με μια γλυκουλα και τρεχανε οι συντονιστες απο πισω να μας μαζεψουν.
Τωρα ειναι ηρεμα τα πραματα.
 

Micro

Συντονιστής

Ο Micro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,417 μηνύματα.

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,733 μηνύματα.
Ε τα θελει ο ζημαρουλης σου και σενα.
Θες να εχεις καθε ενα σαν και μενα να ποσταρει οπου θελει και να τον νοικοκυρευεις?
Θελεις να σου λενε ..κυρια κυρια αυτος με πειραζει!
Δες εχεις ζησει καταστασεις τοτε που πλακωνόμουν με μια γλυκουλα και τρεχανε οι συντονιστες απο πισω να μας μαζεψουν.
Τωρα ειναι ηρεμα τα πραματα.
Ναι, σε αυτά έχεις απόλυτο δίκιο.
Ειλικρινά από γνήσια απορία ρωτάω πάντως. Δε νομίζω να έμπαινα ποτέ στην ΟΔ, αλλά το έχω όντως απορία ποια είναι η διαδικασία... "πρόσληψης" να το πω. Αλλά αφού ο μελλοντικός μεγαλογιατρός μας από εδώ δε γνωρίζει, δεν πειράζει, θα μείνω με την απορία.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Ναι, σε αυτά έχεις απόλυτο δίκιο.
Ειλικρινά από γνήσια απορία ρωτάω πάντως. Δε νομίζω να έμπαινα ποτέ στην ΟΔ, αλλά το έχω όντως απορία ποια είναι η διαδικασία... "πρόσληψης" να το πω. Αλλά αφού ο μελλοντικός μεγαλογιατρός μας από εδώ δε γνωρίζει, δεν πειράζει, θα μείνω με την απορία.
Λοιπον για να μαθαινεις ως μικρο κοριστι.
Δεν θελει φραγκα.
Θελει να εχεις ενα εξυπνο απαλο λογο ..που τον εχεις
και να εχεις ωρες να διαθετεις...
Αν δηλωσεις ενδιαφερον σε λιγο θα σε εχουμε ''μαμυ''
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

από πότε έχεις να κάνεις καμία βόλτα στο στέκι ; :hehe:
Καθε μερα παω και βλεπω ... αλλα αυτο ειναι το μουντ εκει ..ετσι ''πλακωτο'' και εχει και λιγο πλακα.
Ε τι να κανουμε..υπαρχουν και ακλόνητες πεποιθήσεις που πρεπει να υποστηριχθουν παση θυσια...και καλο και στεναχώρια ... εμενα αυτο δεν με αρεσει και δεν συμμετέχω.
Καλο κΟραγιο στους συντονιστες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Video group presentation: ένας ακόμα λόγος να γίνω αυτόχειρας
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
είμαι ψιλοκαμμένος και προσπαθούσα κανα λεπτό να βγάλω μ ε πετσέτα το εντομο απο την μουρη του καφκα :bye2:
Brainrot final boss
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υ.Γ. Προσπάθησε να του ρίξεις μήλα
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
δεν απεχω και πολύ απο ολοκληρωτικό σαπισμα εγκεφάλου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top