Κατατακτήριες στο Τμήμα Φιλοσοφίας (ΕΚΠΑ)

Αριστείδης Παπ

Νεοφερμένος

Ο Αριστείδης Παπ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας,

Ενδιαφέρομαι φέτος να δώσω κατατακτήριες στο τμήμα Φιλοσοφίας του Εκπα. Υπάρχει καποια/οιος να μπορεί να με βοηθήσει σχετικά με: Θέματα περσινά, σημειώσεις ίσως, βοήθεια αν χρειαστεί.;
 

jYanniss

Νεοφερμένος

Ο jYanniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Καλησπέρα,
Ναι κι εμένα με ενδιαφέρει το θέμα,
έχεις κάτι νεότρερο, η αν ξέρει κάποιος εδω ας μας πει.

Και γενικά πως είναι το κλίμα στη σχολή
 

giannis8krono

Νεοφερμένος

Ο giannis8krono αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μάθατε κατι σχετικά με τις κατατακτήριες? Σε ποιο ετος κατατάσσονται οι επιτυχόντες?
 

jYanniss

Νεοφερμένος

Ο jYanniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Μάθατε κατι σχετικά με τις κατατακτήριες? Σε ποιο ετος κατατάσσονται οι επιτυχόντες?
Καλημέρα, κατατάσσεσαι στο πρώτο εξάμηνο απ όσο ξέρω, τώρα αν είσαι στην Αθήνα η κοντά μπορείς να βρεις θέματα προηγούμενων ετών σε φωτοτυπάδικα κοντά στο εκπα, τουλάχιστον έτσι μου είπανε, αλλά είμαι αρκετά μακριά και δεν το έψαξα. Παντός αν βρεις κάτι αν θέλεις ενημέρωσε μας. Καλή σου μέρα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top