Κατατακτήριες για το Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Βόλου και Ιωαννίνων

Αναστασία197

Νεοφερμένος

Η Αναστασία197 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Διδακτορικός. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι κι ευχαριστώ για το μήνυμα!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:




Δυστυχώς είμαι σε άλλη πόλη από το πανεπιστήμιο . Βρήκα όμως κάποια στη δημοτική βιβλιοθήκη και κάποια στο Ιόνιο πανεπιστήμιο. Δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν που να τελείωσε πρόσφατα. Με τα θεωρητικά κάτι γίνεται, μαθηματικά δε βρίσκω τίποτα. Και είναι και το χειρότερο μάθημα για μενα, δεν τα αγαπώ ιδιαίτερα και μάλιστα έχω λιγάκι απογοητευτεί, γιατί φοβάμαι ότι δεν θα μπορώ να λύσω τις ασκήσεις . Ας ελπίσουμε να τα καταφέρω...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Είδες; Πρόσεξε μια μικρή λεπτομέρεια (μια γραμμούλα αν θυμάμαι καλά-αετίσιο μάτι ε;;;)) και είχε δικαίωμα να επιβεβαιώσει υπηρεσιακά με το ίδρυμα. Έστειλε στο ΤΕΙ και τον ενημέρωσαν αμέσως ότι δεν υπήρξε ποτέ φοιτητής με αυτά τα στοιχεία και δεν εκδόθηκε ποτέ το εν λόγω πτυχίο.
Σ' ευχαριστώ!
Δεν έχω ιδέα από παιδαγωγικές σχολές, οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω με τα μαθήματα και τα, βιβλία
 

sasou

Νεοφερμένος

Η sasou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top