Καταργούνται τα μόρια των αθλητών για τις πανελλήνιες

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Λυπαμαι, πραγματικα λυπαμαι... Τετοιο κομπλεξ???

Ξερετε κυριοι τι χρειαζεται για να κανει καποιος πρωταθλητισμο? Σιγα μην ξερετε, σιγα μην ειχατε τα κοτσια να το κανετε..

Εχετε καταλαβει ποσο μισος βγαζει αυτο το τοπικ με τις απαντησεις σας σε παιδια που το μονο που κανουν ειναι να αθλουνται σκληρα?

Δεν ειχα κουραγιο να διαβασω ολο το τοπικ, πραγματικα ντραπηκα για μερικους...

Εχετε πει ΤΑ ΑΚΥΡΑ, λεει ο ενας γιατι να "διευκολυνονται" οι αθλητες! Τι λες ρε? Ευκολο ειναι να βγεις πρωταθλητης στο tae kwon-do, στην κωπηλασια?

Σε ολα τα αναπτυγμενα κρατη παιρνουν υποτροφιες οι πρωταθλητες για ολες τις σχολες και εμεις τα ΖΩΑ θελουμε να καταστρεψουμε πιο πολυ τους νεους μας, να γινουν φυτα με ενα βιβλιο πανω απ'το κεφαλι τους μονο, και με 50 ωρες την εβδομαδα φροντιστηρια απο την Α' Λυκειου...

Απορω αν εστω και για πλακα εχετε αθληθει ποτε σας κυριοι...

Λεει ο αλλος ο περιεργος "στην σχολη των 300 γιατι να ειναι 500" ΝΑΙ ΡΕ και οι 200 πρωταθλητες ειναι ολοι τους... Ακου τι πεταξε ρε το ατομο...

Οι καθηγητες λενε "παρτε μπαλες και παιξτε" ΝΑΙ ρε και αυτοι ολοι πρωταθλητες ειναι... Αλλο μαργαριταρι!

Κατηγορειτε τους αθλητες για πραγματα που δεν προκαλεσαν και δεν ευθυνονται και βεβαιως ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ οπως οι 200 "πρωταθλητες" και ολοι οι γυμναστες "πρωταθλητες" (πραγματικα δεν παιζει να ειναι ουτε 1 στους 50)... Η παιδια και η εκπαιδευση καταρεει και σας φταινε οι αθλητες μας μωρε?

Πραγματικα ρε μαγκες ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΕΤΕ??? ΠΟΣΟ ΡΕ???
Και για να μην νομιζει κανεις, οχι δεν μπηκα ετσι στην σχολη μου...

Ξερετε τι σημαινει προπονηση πρωταθλητισμου? Σιγα μην ξερετε...

Εχω βγει απο τα ρουχα μου, πως θα βγαλει η Ελλαδα αθλητες παγκοσμιου επιπεδου αν δεν πριμοδοτει τους διακεκριμενους αθλητες της?

Σας εφαγαν το ψωμι μωρε και βγαλατε τετοιο μισος? Τετοιο κομπλεξ, θα ξαναπω...

Δεν προκειται να δω απαντησεις ειτε να ασχοληθω με το θεμα, ουτε θα το εκανα, απο τυχη επεσε το ματι μου εδω. Τι να καθησω να κανω? Να μιλησω με κολλημενα ατομα που δεν βλεπουν πιο μακρια απο την μυτη τους? Να χειροκροτησω την πραξη της κυβερνησης που καταδικαζει τον υψηλο αθλητισμο της χωρας μας? Παρακαλω, ξανασκεφτειτε τι γραψατε εδω...

Αλλαξτε αποψη, δεν μιλαμε για λεπρους, ουτε για ανθρωπους που δεν ξερουν την Αλφαβητα (ειδικα αυτο αμα διαβασει καποιος ξενος τι γραψατε θα νομιζει οτι ολοι οι νεαροι που αθλουνται στην Ελλαδα ειναι αγραμματα βοδια που οταν μιλανε λενε ουγκ ουγκ). Οι αθλητες-πρωταθλητες σε μικρες ηλικιες εχουν κανει θυσιες και διαθετουν ωριμοτητα πολυ μεγαλυτερη απο τους συνομιλικους τους. Εχουν βαλει στοχους και δουλευουν ΣΚΛΗΡΟΤΑΤΑ για να τους πετυχουν, οταν αλλοι νεοι πινουν φραπεδες ολη μερα και μπαινουν σε ανωτατες σχολες με ενα 14αρακι και τελειωνουν 4ετη σχολη σε 8 χρονια...

Αυτα, συγνωμη αν σας κουρασα, συγνωμη αν σας στεναχωρισα ή σας προσβαλα και τσατισα... Πανω κατω ετσι ενιωθα και εγω οταν διαβαζα τα ποστ σας. Σας ζηταω επισης συγνωμη που δεν θα ανταπαντησω σε αυτα που θα γραψετε αν γραψετε αλλα δεν απανταω οχι γιατι το παιζω ανωτερος αλλα γιατι πραγματικα ραγισε η καρδια μου με το μενος που δειξατε και με τις ανακριβειες (κατα την αποψη μου τουλαχιστον) που γραψατε...

Σωστότατος!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Καταρχάς μην είσαι τόσο επιθετικός χάνεις το δίκιο σου,όποιο και να είναι αυτό.
Δεν ξέρω τι γίνεται με αυτό το 10%. Αλήθεια. Δεν μπορώ να το παίξω έξυπνη. Όντας όμως αθλήτρια επί χρόνια αναγκάστηκα και σταμάτησα γιατί δεν προλάβαινα και το διάβασμα. Αυτή είναι η κύρια απορία. Πότε διαβάζουν οι πρωταθλητες αφυ περνάνε επι ίσοις όροις?

Εγώ, πάντως, φέτος συνδύασα κ Πανελλήνιες κ βγήκα 2 φορές πρωταθλήτρια Ελλάδος (η δεύτερη φορά ήταν πριν λίγες μέρες). Κ εκεί είναι η ''μαγκιά'',να τα συνδυάσεις κ τα δύο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Ναι χαλαρά το καλάμι.
Όπως είπα είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να συνδυάσεις πανελλήνιες και εντατική προπόνηση.
Και μόνο το φροντιστήριο φτάνει μέχρι αργά το απόγευμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
+1 Στην κότα:)A επίσης ο έλεος! λέει κάπου πως θα κάνει η ελλάδα αθλητές αν δεν τους πριμοδοτήσει;Δηλαδή για αυτό γίνομαστε αθλητές;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ναι χαλαρά το καλάμι.
Όπως είπα είναι ΑΔΥΝΑΤΟ να συνδυάσεις πανελλήνιες και εντατική προπόνηση.
Και μόνο το φροντιστήριο φτάνει μέχρι αργά το απόγευμα

Χαχαχα!!!Το ακούσαμε κ αυτό,έχω καβαλήσει το καλάμι!!!:lol: Από τη στιγμή που δεν με ξέρεις δεν μπορείς να κρίνεις... Πάντως κάθε απογοητευμένος αθλητής έτσι συμπεριφέρεται,το έχω ξανασυναντήσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως Λία τόσο παιδί θαύμα ήσουν και προλάβαινες μαθήματα και σκληρή(για να λες για πρωταθλητισμό) προπόνηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Πάντως Λία τόσο παιδί θαύμα ήσουν και προλάβαινες μαθήματα και σκληρή(για να λες για πρωταθλητισμό) προπόνηση;

Ποτέ δεν είπα ότι ήμουν το παιδί θαύμα! Απλά το θέμα είναι τι στόχους βάζεις στη ζωή σου... Κ όταν έχεις συνηθίσει από προηγούμενες τάξεις να τα συνδυάζεις καλά,στην 3η Λυκείου είναι δύσκολο,αλλά με προσπάθεια κ βοήθεια από το περιβάλλον κ κυρίως το οικογενειακό,μπορεί να τα καταφέρεις.Κ επειδή διακρίνω κάποια ειρωνία στα λόγια σου, όλα αυτά μπορούν να γίνουν πραγματικότητα, όσο κ αν κακοφαίνεται σε κάποιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έκανες φροντιστήρια ή κάτι τέτοιο(και όχι δεν ειρωνεύομαι αλλά αντίθετα με ενδιαφέρει να μάθω:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Έκανες φροντιστήρια ή κάτι τέτοιο(και όχι δεν ειρωνεύομαι αλλά αντίθετα με ενδιαφέρει να μάθω:))

Τότε συγγνώμη!! Κανονικά έκανα φροντιστήρια(όχι ιδιαίτερα) κ έγραφα διαγωνισματα την Κυριακή. Βέβαια, άκουγα γκρίνιες από τους καθηγητές μου,όταν ήταν να φύγω για αγώνες κάποιες φορές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
Τότε συγγνώμη!! Κανονικά έκανα φροντιστήρια(όχι ιδιαίτερα) κ έγραφα διαγωνισματα την Κυριακή. Βέβαια, άκουγα γκρίνιες από τους καθηγητές μου,όταν ήταν να φύγω για αγώνες κάποιες φορές...
και...ποσο εβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Χαχαχα!!!Το ακούσαμε κ αυτό,έχω καβαλήσει το καλάμι!!!:lol: Από τη στιγμή που δεν με ξέρεις δεν μπορείς να κρίνεις... Πάντως κάθε απογοητευμένος αθλητής έτσι συμπεριφέρεται,το έχω ξανασυναντήσει.:)
Αγάπη μου αφού δεν με ξέρεις δεν μπορείς να κρίνεις το είδος της αθλήτριας που ήμουν.
Προφανώς δεν είμαι καμιά ψωνάρα σαν εσένα αφού βλέπω τον αθλητισμό ως χόμπι και ως χαλάρωση όχι για να το παίξω γαμάτη που πέρασα και τις πανελλήνιες.:)
-----------------------------------------
Τότε συγγνώμη!! Κανονικά έκανα φροντιστήρια(όχι ιδιαίτερα) κ έγραφα διαγωνισματα την Κυριακή. Βέβαια, άκουγα γκρίνιες από τους καθηγητές μου,όταν ήταν να φύγω για αγώνες κάποιες φορές...
Όλοι όμως οι συμμαθητές σου ήταν εκεί και κάνανε μάθημα. Εδώ είναι το ποιντ. Οι άλλοι τρέχανε σε πεντάωρα και εσύ κάποιες φορές έλειπες σε αγώνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Παιδιά να την προσέχετε την κότα...Δέρνει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Είμαι μια απογοτευμένη Κότα σύμφωνα με την Λία......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
εσενα δεν θε επρεπε να σε λενε κοτατσουνεκο αλλα κοκοροτσουνεκο[οσο για το θεμα οι αθλητεσ κατα την αποψη μου πρεπει να εχουν πριμ σε συγγεκριμενεσ σχολεσ] και εγω ειμαι εκπεσων αθλητησ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν σε πιάνω.
Πριμ εννοείς για γυμναστικές ακαδημίες και έτσι?

Και δεν είμαι εκπεσούσα,απλά το κάνω για χαλάρωση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
το εκπεσων μωρε δεν πηγαινε σε σενα [ναι για τετοιου ειδουσ σχολεσ][και γω για χαλαρωση γυμναζομαι αλλα κυριοσ διοτι οταν μπαινω μεσα στο γυμνασηριο εμαι εγω τα σιδερα και κανεισ αλλοσ[δηλ ταξεχναω ΟΛΑ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
και...ποσο εβγαλες;

19405 στο 2o-4ο κ 19455 στο 5ο.


Το θέμα,αγαπητή kotatsuneko, είναι ότι τα κατάφερα τελικά παρά τις δυσκολίες κ μία θλάση που με ταλαιπωρούσε 1,5 με 2 μήνες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
19405 στο 2o-4ο κ 19455 στο 5ο.


Το θέμα,αγαπητή kotatsuneko, είναι ότι τα κατάφερα τελικά παρά τις δυσκολίες κ μία θλάση που με ταλαιπωρούσε 1,5 με 2 μήνες....
τοσα μορια μαζι με το αβανταρισμα ή τοσο εγραψες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
τοσα μορια μαζι με το αβανταρισμα ή τοσο εγραψες;:)

Tόσο έγραψα. Με την προσαύξηση ξεπερνάω τα 21000 μόρια.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top