Καταλληλότερος πρωθυπουργός

Καταλληλοτερος πρωθυπουργος .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 22)
  • Κ. Καραμανλης (ΝΔ)

    Ψήφοι: 1 4.5%
  • Γ. Παπανδρεου (ΠΑΣΟΚ)

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Κανενας απο τους δυο.

    Ψήφοι: 12 54.5%
  • Δεν εχω αποψη σε αυτο το θεμα.

    Ψήφοι: 3 13.6%
  • Αλλος (πειτε ποιος...)

    Ψήφοι: 3 13.6%

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ποιος ειναι κατα την γνωμη σας ο καταλληλοτερος πρωθυπουργος ? :who:



ΌΧΙ χαρακτηρισμοί για δημόσια πρόσωπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μεταξύ ποιων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Ειναι στην δημοσκοπηση οι επιλογες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ο Καραμανλής βέβαια...
Το "άλλος" εντάξει, τι να σου πω...δεν έχω δει κι άλλους στη θέση του πρωθυπουργού τους οποίους να μπορώ να επιλέξω στις επόμενες εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή μία ζωή θα έχουμε 2 επιλογές?Ρέμα ή γκρεμός?Ακόμα και στο ischool?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σε εναλλακτικές θα έβαζα Μπακογιάννη, Βενιζέλο, Αλαβάνο. Απαιτείται πριν γίνει κάποιος πρωθυπουργός να έχει και τη σχετική εμπειρία.
Αλλά εντάξει, στο δίλημμα Καραμανλής/Παπανδρέου ο Καραμανλής είναι η απάντηση. Στη συγκεκριμένη περίπτωση το δίλλημα είναι "ικανότης ή βλακεία" δεν είναι σοσιαλισμός ή βαρβαρότητα και άλλα γραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε εναλλακτικές θα έβαζα Μπακογιάννη, Βενιζέλο, Αλαβάνο. Απαιτείται πριν γίνει κάποιος πρωθυπουργός να έχει και τη σχετική εμπειρία.
Αλλά εντάξει, στο δίλημμα Καραμανλής/Παπανδρέου ο Καραμανλής είναι η απάντηση. Στη συγκεκριμένη περίπτωση το δίλλημα είναι "ικανότης ή βλακεία" δεν είναι σοσιαλισμός ή βαρβαρότητα και άλλα γραφικά.

:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewatcher

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thewatcher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Κανένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Κανένας.Η ανικανότιτα έχει καιο τα όρια της.:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αν έπρεπε να διαλέξω έναν από τους δύο δηλαδή μεταξύ φαφλατά και χαζού νομίζω ο φαφλατάς κάνει λιγότερη ζημιά(καραμανλής ντε.Τώρα ποιον θα θελα να δω;Στυλιανίδης γιατί μου βγάζει μια εργατικότητα ή τον σουφλιά που είναι αλεπού πολιτικός ας μου επιτραπεί ο όρος.Από το πασόκ δεν βλέπω κάποιο αξιόλογο νέο πρόσωπο ο Βενιζέλος δεν μου εμπνέει σιγουριά,ίσως ο Λοβέρδος. Από τους υπόλοιπους μόνο Αλαβάνος.Δεν συμπαθώ καθόλου τον Τσίπρα δεν ξέρω για σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αν έπρεπε να διαλέξω έναν από τους δύο δηλαδή μεταξύ φαφλατά και χαζού νομίζω ο φαφλατάς κάνει λιγότερη ζημιά(καραμανλής ντε.Τώρα ποιον θα θελα να δω;Στυλιανίδης γιατί μου βγάζει μια εργατικότητα ή τον σουφλιά που είναι αλεπού πολιτικός ας μου επιτραπεί ο όρος.Από το πασόκ δεν βλέπω κάποιο αξιόλογο νέο πρόσωπο ο Βενιζέλος δεν μου εμπνέει σιγουριά,ίσως ο Λοβέρδος. Από τους υπόλοιπους μόνο Αλαβάνος.Δεν συμπαθώ καθόλου τον Τσίπρα δεν ξέρω για σας

Όχι, σαφώς όχι. Είναι ένας βολεμένος γόης ο Τσίπρας, δεν έχει καμία αξιοπιστία.
Ο Στυλιανίδης τι να σου πω...μία φορά τον είδα "επί τω έργω", στην Πέγκυ Ζήνα καθόταν δυο τραπέζια πιο μπροστά εκείνο το επίμαχο βράδυ το Δεκέμβρη που έτυχε να είμαι στα μπουζούκια. Αν μου έλεγαν να διαλέξω νεοδημοκράτες, θα διάλεγα βεβαίως Σουφλιά, Αβραμόπουλο και Μαριέττα Γιαννάκου. Ίσως και Χατζηδάκη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Όχι, σαφώς όχι. Είναι ένας βολεμένος γόης ο Τσίπρας, δεν έχει καμία αξιοπιστία.
Ο Στυλιανίδης τι να σου πω...μία φορά τον είδα "επί τω έργω", στην Πέγκυ Ζήνα καθόταν δυο τραπέζια πιο μπροστά εκείνο το επίμαχο βράδυ το Δεκέμβρη που έτυχε να είμαι στα μπουζούκια. Αν μου έλεγαν να διαλέξω νεοδημοκράτες, θα διάλεγα βεβαίως Σουφλιά, Αβραμόπουλο και Μαριέττα Γιαννάκου. Ίσως και Χατζηδάκη.
Είδες καλά το είπε δούλευει το παιδί:P Για σουφλιά με χίλια και για Γιαννάκου.Να σου πω o Χατζηδάκης ήταν στον μεταφορών και τώρα δεν ξέρω που στο καλό είναι;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι. Αλλά κάνει δουλειά, άσχετα με το τι δείχνει. Ήταν και πρόεδρος της ΟΝΝΕΔ κάποτε, απλά πρέπει να είναι σιγανό ποταμάκι. Σίγουρα φαινόταν πολύ βλάκας μπροστά στον Πούτιν όταν πήγε στο Σότσι να υπογράψει για το South Stream. Δηλαδή έλεος, σε ένα από τα μεγαλύτερα ενεργειακά έργα της Ευρωπης, οι Ιταλοί στέλνουν Μπερλουσκόνι, οι Ρώσοι Πούτιν κι εμείς Χατζηδάκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως μπορει ο Αλαβανος (αλλα δεν θελω με τιποτα με το ΠΑΣΟΚ οποτε δεν πιστευω να βγει με ο ΣΥΝ ) , πιστευω ο Βενιζελος , ο Παυλοπουλος , η Γιαννακου ,ο Κουβελης και η Διαμαντοπουλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N@D!@

Νεοφερμένος

Η N@D!@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
κανενας !και οι 2 το ιδιο ειναι:(:(τι ο ενας τι ο αλλος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγω πιστευω πως μπορει ο Αλαβανος (αλλα δεν θελω με τιποτα με το ΠΑΣΟΚ οποτε δεν πιστευω να βγει με ο ΣΥΝ ) , πιστευω ο Βενιζελος , ο Παυλοπουλος , η Γιαννακου ,ο Κουβελης και η Διαμαντοπουλου.
Αυτή η Διαμαντοπούλου την κάνω κέφι για πολιτικό:PΤα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
H Διαμαντοπούλου, είναι πολύ ικανή και ζεστή γυναίκα. Την ξέρω, γι'αυτο το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Φυσικά ο κανένας κρατάει τα ηνία.Ήμουν σίγουρος για το αποτέλεσμα πριν καν ψηφίσω.
Δυστυχώς σήμερα εμείς οι Έλληνες ζούμε στον λήθαργο μας,αλλά κάποια στιγμή θα ξυπνήσουμε,δεν ξέρω πότε αλλά θα ξυπνήσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
εννοειται Καραμανλης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δε θεωρω την αντιπροσωπευση ως το ιδανικο μεσο "διακυβερνησης"
συμφωνα με αυτο το σκεπτικο κανεις δεν ειναι καταλληλος για πρωθυπουργος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top