Καταλήψεις 2024

Leo komm

Νεοφερμένος

Ο Leo komm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 54 ετών και Φοιτητής του τμήματος Φυσικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
IMG_0671.jpeg

Ο κ Υπουργός & διάφοροι κυβερνητικοί και υπηρεσιακοί παραγοντες μπορεί να φαντασιώνονται διάφορα ΑΛΛΑ η πραγματικότητα και η λογική λέει άλλα….
Είναι ‘λογική’ η απόφαση και όντος υπάρχει θέμα διαβλητότητας, μην κοροϊδευόμαστε και μεταξύ μας… στις 2/2 αν ανανεωθει η κατάληψη πάμε για καλοκαίρι.
Και ναι μεν μπορεί πριν 2χρονια να γινοταν ‘ετσι’ οι εξετάσεις αλλά μην ξεχνάμε ότι είχε διαλυθεί το σύμπαν και κάποια μέτρα ‘δικαιολογούνταν’, τώρα όμως οχι,(ας μην ανοιξουμε την πληγή αυτη, πως πέρασαν 2χρονια μαθήματα φοιτητές και μαθητές και ΤΙ τούβλα θα βγουν..ας το αφήσουμε καλύτερα, ότι έγινε-έγινε..).
Οι αγωνες -από οποία μεριά το κοιτάς, δεν εξετάζω το σωστό—λάθος & γιατί και πως- έχουν ‘απωλειες’ …και για τους ‘νικητες’ αλλά και για τους ‘νικημενους’…
(Η απόφαση αφορά το τμήμα Φυσικής του ΑΠΘ)
Παμε για αλλά…..
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Όταν λένε εξετάσεις μέσω webex τι ακριβώς εννοούν; Δεν έχω δώσει ποτέ διαδικτυακά.. πού φτιάχνω λογαριασμό για το εκπα;
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.
Όταν λένε εξετάσεις μέσω webex τι ακριβώς εννοούν; Δεν έχω δώσει ποτέ διαδικτυακά.. πού φτιάχνω λογαριασμό για το εκπα;
Κάθε τμήμα έχει διαφορετική λογική/πλατφόρμα.

Λογικά, θα βγάλουν ανακοίνωση για το που/πως/πότε.

Λογικά.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Κάθε τμήμα έχει διαφορετική λογική/πλατφόρμα.

Λογικά, θα βγάλουν ανακοίνωση για το που/πως/πότε.

Λογικά.
Δεν μας είπαν, αλλά εγώ δεν έχω λογαριασμό σε κανένα webex και μας είπαν ότι απλά θα στείλουν σύνδεσμο
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,990 μηνύματα.
Δεν μας είπαν, αλλά εγώ δεν έχω λογαριασμό σε κανένα webex και μας είπαν ότι απλά θα στείλουν σύνδεσμο
Εμείς όταν μπαίναμε μέσω webex για το σχολείο, είχαμε τους συνδέσμους (μας τους είχαν δώσει), και ανοίγοντάς τους απλά έπρεπε να γράψεις το όνομά σου απ' όσο θυμάμαι, και να κάνεις κλικ κάπου ώστε να κάνεις request για να μπεις στο μάθημα. Από εκεί και πέρα ήταν ο καθηγητής αυτός που αποδεχόταν το request και όλα κυλούσαν ομαλά. Τώρα αν άλλαξε κάτι ή αν κάτι δε θυμάμαι καλά...
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Εμείς όταν μπαίναμε μέσω webex για το σχολείο, είχαμε τους συνδέσμους (μας τους είχαν δώσει), και ανοίγοντάς τους απλά έπρεπε να γράψεις το όνομά σου απ' όσο θυμάμαι, και να κάνεις κλικ κάπου ώστε να κάνεις request για να μπεις στο μάθημα. Από εκεί και πέρα ήταν ο καθηγητής αυτός που αποδεχόταν το request και όλα κυλούσαν ομαλά. Τώρα αν άλλαξε κάτι ή αν κάτι δε θυμάμαι καλά...
Α δεν πρέπει να έχω κι εγώ λογαριασμό;
 

Kate1914

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,990 μηνύματα.
Α δεν πρέπει να έχω κι εγώ λογαριασμό;
Αυτό είναι που δε θυμάμαι καλά. Δε θυμάμαι καθόλου.
Α, κάτσε, κοίτα:
You don't need a Webex account to join meetings that you're invited to. You do need an email invitation that provides the information you need to join the meeting. Reach out to your meeting organizer for the invite.
Αυτό μου έβγαλε στην αναζήτηση.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,714 μηνύματα.
Α δεν πρέπει να έχω κι εγώ λογαριασμό;
Εριφυλη
ας το δουμε ενα ενα
Οι πλατφορμες που χρησιμοποιηθηκαν στην τηλεκπαιδευση και την τηλεξεταση ειναι
Webex της cisco
Teams της microsoft και λιγοτερο η
Ζοοm που δεν ξερω ποιανου ειναι.
Εσεις έχετε την Webex..ok
Θα σας δωσουν ενα συνδεσμο και απο εκει κανοντας κλικ να κανεται εγκατασταση το σχετικο απλικεϊσον στον υπολογιστη σας με την χρηση των κωδικων του πανεπιστημιου...τελος εδω.
Οταν θα ερθει η ωρα την εξετασης ο καθηγητης θα ανεβασει ενα συνδεσμο
στο e class ή οπως το λετε ..θα κανεται κλικ στον συνδεσμο ..θα τρεξει το απλικεϊσον και θα μπειτε στην εξεταση...
Ο Καθηγητης θα σας πιασει ενα ενα να σε βλεπει και να του δειξεις και την ταυτοτητα στην οθονη και τελος..
Μετα θα ανεβασει το χαρτι με τα θεματα στο e class....
Κανονικα θα ηθελες πριντερ να το τυπωσεις για να το δουλεψεις...
αν δεν εχεις ομως ( και ποιος εχει ?) θα το σωσεις καπου και θα το ανοιξεις...
Αν ειναι θεματα με σταυρωμα θα σας δωσουν καπου 30' και αλλα 15 για φωτογραφιση και ανεβασμα
Αν ειναι θεματα αναπτυξης θα μειωσουν λιγο τον αριθμο τους ..πχ αντι 4 θα βαλουν 3 αλλα θα μειωσουν πολυ τον χρονο....αντι 3 Ω θα δωσουν 1,5 ωρες και 15΄για φωτογραφιση και ανεβασμα..
Τα ανεβασμα ειναι πολυ επικίνδυνο γιατι αργει και κλεινουν τον σερβερ
Οποτε απο τωρα εξασκήσου στην γρηγορη φωτογραφιση 5 σελιδων και στο γρηγορο γραψιμο.. ( εγω τα σκαναριζα σε κανονικο σκανερ σε 75 dpi αναλυση)
Κατα την διαρκεια την εξετασης πες την μαμα να μην κυκλοφορει στο δωματιο ή να μην μιλαει.
Η τηλεξεταση ειναι ασχημη και ισα ισα να περνας το μαθημα με 5-6 γιατι υπαρχει χρονος για τα μισα θεματα +.... ακομα και να τα ξερεις
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Εριφυλη
ας το δουμε ενα ενα
Οι πλατφορμες που χρησιμοποιηθηκαν στην τηλεκπαιδευση και την τηλεξεταση ειναι
Webex της cisco
Teams της microsoft και λιγοτερο η
Ζοοm που δεν ξερω ποιανου ειναι.
Εσεις έχετε την Webex..ok
Θα σας δωσουν ενα συνδεσμο και απο εκει κανοντας κλικ να κανεται εγκατασταση το σχετικο απλικεϊσον στον υπολογιστη σας με την χρηση των κωδικων του πανεπιστημιου...τελος εδω.
Οταν θα ερθει η ωρα την εξετασης ο καθηγητης θα ανεβασει ενα συνδεσμο
στο e class ή οπως το λετε ..θα κανεται κλικ στον συνδεσμο ..θα τρεξει το απλικεϊσον και θα μπειτε στην εξεταση...
Ο Καθηγητης θα σας πιασει ενα ενα να σε βλεπει και να του δειξεις και την ταυτοτητα στην οθονη και τελος..
Μετα θα ανεβασει το χαρτι με τα θεματα στο e class....
Κανονικα θα ηθελες πριντερ να το τυπωσεις για να το δουλεψεις...
αν δεν εχεις ομως ( και ποιος εχει ?) θα το σωσεις καπου και θα το ανοιξεις...
Αν ειναι θεματα με σταυρωμα θα σας δωσουν καπου 30' και αλλα 15 για φωτογραφιση και ανεβασμα
Αν ειναι θεματα αναπτυξης θα μειωσουν λιγο τον αριθμο τους ..πχ αντι 4 θα βαλουν 3 αλλα θα μειωσουν πολυ τον χρονο....αντι 3 Ω θα δωσουν 1,5 ωρες και 15΄για φωτογραφιση και ανεβασμα..
Τα ανεβασμα ειναι πολυ επικίνδυνο γιατι αργει και κλεινουν τον σερβερ
Οποτε απο τωρα εξασκήσου στην γρηγορη φωτογραφιση 5 σελιδων και στο γρηγορο γραψιμο.. ( εγω τα σκαναριζα σε κανονικο σκανερ σε 75 dpi αναλυση)
Κατα την διαρκεια την εξετασης πες την μαμα να μην κυκλοφορει στο δωματιο ή να μην μιλαει.
Η τηλεξεταση ειναι ασχημη και ισα ισα να περνας το μαθημα με 5-6 γιατι υπαρχει χρονος για τα μισα θεματα +.... ακομα και να τα ξερεις
1. Άρα εγώ κατεβάζω ποια εφαρμογή; και πώς συνδέομαι;

2. Είναι προφορικό το μάθημα.

3. Θα πρέπει να έχουμε και ανοιχτή κάμερα ε;🥺
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,714 μηνύματα.
1. Άρα εγώ κατεβάζω ποια εφαρμογή; και πώς συνδέομαι;

2. Είναι προφορικό το μάθημα.

3. Θα πρέπει να έχουμε και ανοιχτή κάμερα ε;🥺
εσυ δεν κατεβαζεις κατι.... θα σας δωσουν συνδεσμο και οδηγιες στο e class ..θα τον κανεις κλικ και θα τα κανει μονος του ...τα κατεβασματα και την εγκατασταση..θα χρειαστει να δωσεις τους κωδικους σου.
Και οταν ερθει η ωρα την εξατασης κανεις κλικ το συνδεσμο που δινει ο δασκαλος και τρεχει η εφαρμογη .

Τι εννοεις εναι προφορικο το μαθημα?..η κανονικη εξεταση στο πανεπιστημιο υπο κανονικες συνθήκες εινα προφορικη?

Ναι η καμερα ειναι παντα ανοικτη..μπορει ο δασκαλος αν του είπανε να την κλεινει για να μην κολαει το δικτυο αλλα εσεις οχι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
εσυ δεν κατεβαζεις κατι.... θα σας δωσουν συνδεσμο και οδηγιες στο e class ..θα τον κανεις κλικ και θα τα κανει μονος του ...τα κατεβασματα και την εγκατασταση..θα χρειαστει να δωσεις τους κωδικους σου.
Και οταν ερθει η ωρα την εξατασης κανεις κλικ το συνδεσμο που δινει ο δασκαλος και τρεχει η εφαρμογη .

Τι εννοεις εναι προφορικο το μαθημα?..η κανονικη εξεταση στο πανεπιστημιο υπο κανονικες συνθήκες εινα προφορικη?

Ναι η καμερα ειναι παντα ανοικτη..μπορει ο δασκαλος αν του είπανε να την κλεινει για να μην κολαει το δικτυο αλλα εσεις οχι
Γιάννη μου δεν καταλαβαίνω 🥺😂
Τι κωδικούς; αυτούς που μπαίνω στο e class;

Όχι, το μάθημα κανονικά ήταν γραπτό, αλλά για να μην αντιγράψουμε, αν συνεχιστεί η κατάληψη, θα το κάνουν προφορικό μέσω webex, ανά ομάδες.. έτσι είπαν
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,714 μηνύματα.
Γιάννη μου δεν καταλαβαίνω 🥺😂
Τι κωδικούς; αυτούς που μπαίνω στο e class;

Όχι, το μάθημα κανονικά ήταν γραπτό, αλλά για να μην αντιγράψουμε, αν συνεχιστεί η κατάληψη, θα το κάνουν προφορικό μέσω webex, ανά ομάδες.. έτσι είπαν
Ναι του κωδικους που εχεις στο πανεπιστημιο απο την πρωτη μερα..αυτους.

Ωχ η προφορικη ειναι δυσκολη και απροβλεπτη...
Ο καθητητης ανεβαζει ενα εξελ με τα Αμ σας χωρισμενα ανα πενταδες ισως ....και σας καλει ως ομαδα ταδε ωρα..συνηθως εχει διαρκεια 15'
Αφου κανεται την ταυτοπροσωπια κανει μια ερωτηση ..σας δινει 2-3 λεπτα χρονο και μετα λετε απαντησεις... συνηθως προλαβαινει 3 ερωτησεις να κανει ..αν απαντησεις τις 2 περνας.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,193 μηνύματα.
Ναι του κωδικους που εχεις στο πανεπιστημιο απο την πρωτη μερα..αυτους.

Ωχ η προφορικη ειναι δυσκολη και απροβλεπτη...
Ο καθητητης ανεβαζει ενα εξελ με τα Αμ σας χωρισμενα ανα πενταδες ισως ....και σας καλει ως ομαδα ταδε ωρα..συνηθως εχει διαρκεια 15'
Αφου κανεται την ταυτοπροσωπια κανει μια ερωτηση ..σας δινει 2-3 λεπτα χρονο και μετα λετε απαντησεις... συνηθως προλαβαινει 3 ερωτησεις να κανει ..αν απαντησεις τις 2 περνας.
Μια φορά έδωσα προφορικά, 10 πήρα, αλλά έφυγα με ίλιγγο και εμετούς από το άγχος μου .. Δεν μπορώ😭
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,714 μηνύματα.
Μια φορά έδωσα προφορικά, 10 πήρα, αλλά έφυγα με ίλιγγο και εμετούς από το άγχος μου .. Δεν μπορώ😭
Ε το προφορικο ειναι δυσκολο και απροβλεπτο .... δεν εχεις χρονο να σκεφτεις.. Ο ανθρωπος οταν σκέφτεται δυσκολα πραματα θελει ιδιωτικοτητα
Ακριβως το μυαλο σου ηταν σε τρομερη υποχρεωτικη διεγερση και δεν την αντεξε ..ειναι εκτος φυσιολογικων οριων.. αλλα δουλεψε καλα ομως...

Εγω σε ενα μαθημα περασα το γραπτο με 7 και κοπηκα στο προφορικο με 4.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,714 μηνύματα.
Εριφυλη καλημερα
Για δες αυτη την πρωτη γενικη ανακοινωση του εκπα για το θεμα webex
Λεει οτι θα σας κανουν και διαδικτυακη ενημερωση πριν..μην την χασεις.

 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εγώ βλέποντας το χάος από τα Ψαχνά: :popcorn:

Υ.Γ. ελπίζω να πάνε όλα καλά
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,714 μηνύματα.
Η διαδικτυακες εξετασεις που εγινε πριν 2 χρονια ηταν ενα μαρτυριο για τους φοιτητες ( μιλαω για τα θετικα που ελαβα γευση) ..με αποτελεσμα να ηταν αμφιβολο και το 5 αν και ηξερα για πολυ παραπανω .
Οι γραμμες ηταν ανεμικες με αποτελεσμα να μην σηκωνει καμερες και να τις ανοιγοκλινεις
Οι καθηγητες χωρις πειρα...εβαλαν τα θεματα αναπτυξης που ηξεραν ..απο 4-5 που εβαζαν τα μειωσαν στα 3 και τα εδωσαν και μειωσαν τον χρονο στο μισο (1,5 Ω) γιατι ετσι τους ειπαν ωστε να μην εχουμε χρονο και κλεψουμε..απο που να κλεψω γαμωτο?... δεν υπαρχουν πουθενα οι λυσεις.
Δεν ειχες χρονο να μπουτζουρωσεις καπου την λυση και μετα να την γραψεις καθαρα...εγραφες οτι προλαβαινες
Σε μαθηματα ηξερα και τα 3 θεματα αλλα προλαβα να γραψω μονο τα δυο και αυτα κουτσα.
Μονο σε ενα μαθημα ημουν καπως ανετος οπου ειχε 20 ερωτησεις για σταυρωμα και μαλιστα στην οθονη..αλλα μισαωρο.
Το μεγαλο ζορι ηταν το σκαν και το ανεβασμα.
Στην 1,5 Ω ελεγε κατω τα μολιβια σκαναρετε και ανεβασετε σε 15' γιατι κλεινω τον σερβερ.
Παπαρια ... εγω για σκαν ειθελα 6-7 λεπτα και παραπανω για 5-6 σελιδες και μετα 20' ανεβασμα στο μπουκωμενο δικτυο...γιατι ολοι εκανα το ιδιο την ιδια στιγμη..ειχα και μικρη γραμμη... και παρακαλια ..αστο λιγο ακομα κλπ. Ενταξει καταλαβαιναν και αυτοι την μαλακια τους και το αφηναν.
Το 5 ηταν καλη επιτυχια και στο 6.5 ανοιγες σαμπανιες.
Η διαδικτυακή εξεταση εχει την φιλοσοφια της που δεν την ξερει κανεις και θελει και ειδικα θεματα και ωριμανση.
Χτες παραιτηθηκαν οι προεδροι ιστορικου αρχαιολογικου κρητης και ειπαν οτι εμεις εξετασεις μπαρμπουτσαλα δεν κανουμε.

1706959295345.png
 
Τελευταία επεξεργασία:

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,164 μηνύματα.
Καλώς τους δημοκράτες.




(στο σπίτι του πρύτανη ΕΜΠ αυτά)
 

V@Per

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο V@Per αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλώς τους δημοκράτες.




(στο σπίτι του πρύτανη ΕΜΠ αυτά)
Αν και συμφωνώ με αυτό που γράφει το πανό, διαφωνώ με την εστίαση σε συγκεκριμένα πρόσωπα. Αν το σκεφτεί κανείς καλά το μήνυμα στο πανό έρχεται σε αντίθεση με την πράξη. Δεν μπορείς να μιλάς για ταξικούς φραγμούς δλδ στο σύνολο της φύσης του καπιταλισμού (και όχι στα συγκεκριμένα πρόσωπα) και να ασκείς ατομική τρομοκρατία. Είναι σα να λες ότι φταίει ο πρύτανης και ότι πιθανόν εάν μπει άλλος πρύτανης μπορεί να αλλάξει κάτι, πράγμα που δεν ισχύει.

Αυτά είναι καταδικαστέα από το σύνολο των φοιτητικών συλλόγων. Στις συγκεκριμένες ομάδες εξαιτίας έλλειψης περιφρούρησης υπάρχει περίπτωση να διεισδύουν ασφαλίτικα στοιχεία. Δεν είναι η πρώτη φορά, δεν είναι τυχαίο και στην ουσία είναι σα να διευκολύνει το έργο της ΝΔ και της κάθε κυβέρνησης που θέλει να περάσει ένα μέτρο/νομοσχέδιο και κάνει τα πάντα για αυτό.. Μην εστιάζουμε εκεί, χάνεται το νόημα του αγώνα που δίνει η μεγάλη πλειοψηφία των φοιτητών. Να ανεβάσουμε εικόνες από το μαζικό προχθεσινό πανεκπαιδευτικό συλλαλητήριο.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,151 μηνύματα.
Καλώς τους δημοκράτες.




(στο σπίτι του πρύτανη ΕΜΠ αυτά)


Έπρεπε να δεις ένα άλλο πανό στην κατάληψη Αντίπνοια που έλεγε κάτι «Κουίρια μετανάστριες σε όλες τις σχολές, έξω εσείς επενδυτές». Μλκ έχω απορία αν όλοι αυτοί μαζί που συμμετέχουν σε κάτι τέτοιες «ελευθεριακές» συλλογικότητες συμπληρώνουν ένα εγκεφαλικό κύτταρο. Είναι απίστευτο το πως θα μπλέξουν τα πάντα (και ιδίως τα αγαπημένα τους όπως λαθρομετανάστες, Ρομά κλπ) σε κάθε ΑΣΧΕΤΟ θέμα που θα βρουν. Σαν εμάς τα παόκια που με όποιον παίζουμε στην 4 θα ακουστεί στάνταρ αντισύνθημα για τον γαύρο, έτσι επετειακά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top