Καλύτερο Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
τα περί ικανότητας του ατόμου τα είπαμε , αν αξίζει κάποιος, όπου και αν μπει θα γίνει πρώτος , όσο για το ότι έτυχε να χει κάποτε καλό προσωπικό ή μαθητές έμπα μέσα και μετά μίλα

Αυτό ισχύει πρωτίστως για σένα. Και σου εύχομαι ολόψυχα να μην απογοητευτείς απ'τους καθηγητές του ΕΜΠ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
δεν βγάζω νόημα, που θες να καταλήξεις?
Λέω ότι αμφισβήτησες ότι το ΑΠΘ είναι δυσκολότερο και ξαφνικά λες ότι δε σε ενδιαφέρει η δυσκολία αλλά η ''ποιότητα''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ο civilara κάνει και στα δύο μάθημα?

Ο Civilara έχει τελειώσει ΠΜ στο ΑΠΘ και σπουδάζει Τοπογράφος στο ΕΜΠ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αναγνωρίζεται διεθνώς επειδή οι καθηγητές του έχουν περισσότερες δημοσιεύσεις σε επιστημονικά περιοδικά και πρέπει να γνωρίζεις ότι η έρευνα που γίνεται απο καθηγητές πανεπιστημίων αναφέρεται ανά ΤΜΗΜΑ και όχι ανά πανεπιστήμιο. Η Θεολογία ΕΚΠΑ δεν είναι καλή σχολή διεθνώς, η ΠκΤ είναι, όμως, κι όχι γιατί είναι στο ΕΚΠΑ, αλλά γιατί ειναι Πληροφορική. Δεν ξέρω λοιπόν κατά πόσο ορισμένα τμήματα του ΕΜΠ απασχολούν διεθνως αναγνωρισμένο προσωπικό. Το οποίο, τέλος πάντων, δεν έχει καμία σχεση με το μάθημα που σου κάνει εσένα. Η ερευνητική σταδιοδρομία ενός καθηγητή ειναι δικό του θέμα, δεν τη δωρίζει ούτε στο πανεπιστήμιο, ούτε σε σενα. Άλλωστε οφείλεις να ξέρεις ότι πανεπιστήμια όπως το Princeton (το καλύτερο στις ΗΠΑ) έχουν κατηγορηθεί ότι δουλεύουν περισσότερο για την ανάπτυξη της εικόνας τους, για τεχνάσματα με τα οποία θα καταλάβουν τις κορυφές των κατατάξεων, παραμελώντας ουσιαστικά την επιστημονική διαδικασία εκπαίδευσης & έρευνας που υποτίθεται ότι επιτελείται σε ένα πανεπιστήμιο.
Και να μιλάς καλυτερα γιατί έχεις πάρει πολύ ψηλά τον αμανέ και στο τέλος θα βαράς το κεφάλι σου στον τοίχο...
παρεξήγηση ,δεν έχω τίποτα με κανέναν απλά συζητώ...προφανώς θέλεις να πεις οτί το ΕΜΠ παίζει να είναι χάλια αλλά λόγω τεχνασμάτων και της προβολής καθηγητών ,ακούγεται πιο πολύ .....:emm: όσο για (το ότι έχω πάρει ψηλά τον αμανέ) ,δεν σε κατηγορώ για αυτά που λες, γιατί ξέρεις ότι σε λίγα χρονάκια ,όταν θα πας να βρεις δουλειά, όλο και κάποιος του ΗΜΜΥ θα στην παίρνει μέσα από τα χέρια.....
-----------------------------------------
Λέω ότι αμφισβήτησες ότι το ΑΠΘ είναι δυσκολότερο και ξαφνικά λες ότι δε σε ενδιαφέρει η δυσκολία αλλά η ''ποιότητα''.
ποσότητα είπα :lol::lol::lol:έλεος ποια δυσκολία??:emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
παρεξήγηση ,δεν έχω τίποτα με κανέναν απλά συζητώ...προφανώς θέλεις να πεις οτί το ΕΜΠ παίζει να είναι χάλια αλλά λόγω τεχνασμάτων και της προβολής καθηγητών ,ακούγεται πιο πολύ .....:emm: όσο για (το ότι έχω πάρει ψηλά τον αμανέ) ,δεν σε κατηγορώ για αυτά που λες, γιατί ξέρεις ότι σε λίγα χρονάκια ,όταν θα πας να βρεις δουλειά, όλο και κάποιος του ΗΜΜΥ θα στην παίρνει μέσα από τα χέρια.....
Καλά εσύ είσαι εντελώς αιθεροβάμων!! Α, ρε φουκαρά, τη δουλειά θα σου την παίρνει όχι ο miv, ο απόφοιτος ΙΕΚ, θα σου την παίρνει!! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Σε αυτό έχεις δίκιο... Η δική μου άποψη πάνω στο θέμα είναι ότι το ΕΜΠ όπως και να το κάνεις είναι ΕΜΠ... Άραγε έχετε αναρωτηθεί ποτέ γιατί όλοι σκοτώνονται για να μπουν στο ΕΜΠ και όποιος δεν μπαίνει λέει φοβερές και πειστικές ατάκες του στυλ "πηγαίνω εκεί που ήθελα" κλπ.;;;

Πιστεύεις πραγματικά ότι οι συμμαθητές εκτιμάνε περισσότερο το "επιστημονικό επίπεδο" του ΕΜΠ (το οποίο δε γνωριζουν καν) ή την κοινή μικροαστική πεποίθηση για το εν λόγω ίδρυμα;
Εγώ δεν έχω ακούσει κανέναν τέτοιο να μιλάει αρνητικά για το ΕΜΠ. Προφανώς δεν θα απολογηθεί κάποιος επειδή...πήγε εκεί που ήθελε! Δε μπορεί να θέλει όλος ο κόσμος ΕΜΠ, πάρτο είδηση, αν ήταν η καλύτερη σχολή της Ελλάδας, θα είχε ανοίξει κι άλλες θέσεις και θα είχε βάλει και δίδακτρα. Δεν γίνονται όλα, ούτε τα πιο τέλεια απ'το ΕΜΠ. Ξεκόλλα, επειδή μπήκες δεν σημαίνει ότι πρέπει να πέσεις και στο τρυπάκι. Κι άλλωστε μιλάω εντελώς απ'την εμπειρία μου, προσωπικά έμπαινα σε οποιαδήποτε σχολή του ΕΜΠ ήθελα (εκτός Αρχιτεκτονικής, δεν ειχα το Σχέδιο), αλλά για πολλούς, διάφορους και σοβαρούς λόγους δεν το προτίμησα. Ο κυριοτερος απ'αυτούς, δεν προσφέρει αυτό που ζητάω, απλούστατα. Πρέπει να απολογηθώ γι'αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλά εσύ είσαι εντελώς αιθεροβάμων!! Α, ρε φουκαρά, τη δουλειά θα σου την παίρνει όχι ο miv, ο απόφοιτος ΙΕΚ, θα σου την παίρνει!! :lol:
:lol::lol::lol::lol::lol:πες και άλλα για να μην πάω στον Σεφερλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
παρεξήγηση ,δεν έχω τίποτα με κανέναν απλά συζητώ...προφανώς θέλεις να πεις οτί το ΕΜΠ παίζει να είναι χάλια αλλά λόγω τεχνασμάτων και της προβολής καθηγητών ,ακούγεται πιο πολύ .....:emm: όσο για (το ότι έχω πάρει ψηλά τον αμανέ) ,δεν σε κατηγορώ για αυτά που λες, γιατί ξέρεις ότι σε λίγα χρονάκια ,όταν θα πας να βρεις δουλειά, όλο και κάποιος του ΗΜΜΥ θα στην παίρνει μέσα από τα χέρια.....
-----------------------------------------

ποσότητα είπα :lol::lol::lol:έλεος ποια δυσκολία??:emm:


Αν είναι καλύτερος απο μένα, φίλε μου, ας την παίρνει. Ούτως ή άλλως ο ΗΜΜΥ δε με απασχολεί καν, προσωπικά παίζω σε διεθνές πεδίο, έχω να ανταγωνιστώ πολύ καλύτερους απ'τους απόφοιτους ΗΜΜΥ και γι'αυτο, ίσως, θα έπρεπε να ανησυχώ και όχι για το ΗΜΜΥ. Άλλωστε αν αυτό που θέλω να κάνω ανήκε στις αρμοδιότητες του ΗΜΜΥ, να είσαι σίγουρος ότι θα είχα προτιμήσει αυτή τη σχολή. Ευτυχώς ή δυστυχώς, αυτό που θέλω να κάνω εγώ δεν ανήκει στο επαγγελματικό πεδίο ενός Ηλεκτρολόγου Μηχανικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol:πες και άλλα για να μην πάω στον Σεφερλη
Δεν πας και στον Τσάκωνα. Κάτσε να βγεις και θα σου πω εγώ! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά εσύ είσαι εντελώς αιθεροβάμων!! Α, ρε φουκαρά, τη δουλειά θα σου την παίρνει όχι ο miv, ο απόφοιτος ΙΕΚ, θα σου την παίρνει!! :lol:

Ναι, αν συνεχίσει ο φίλος μας με αυτά τα μυαλά, αυτό που λες ειναι και το πλέον πιθανό.
-----------------------------------------
Ο Civilara δεν έχει πει ότι είναι καλύτερο το ΑΠΘ. Απεναντίας έχει δηλώσει ότι θα προτιμούσε το μετσόβιο αλλά αυτό δεν έχει σχέση. Έχει τους λόγους του, αν θέλετε να τους δείτε τους γράφει σε αυτό το thread στην αρχή. Λοιπόν επειδή έχει γίνει μπέρδεμα. Τι εννοείτε εσείς όταν λέτε καλύτερο τμήμα; Εγώ ανοίγοντας το thread ήθελα να μάθω αν έχουν διαφορές στην επαγγελματική αποκατάσταση και στην αναγνωρισιμότητα. Αυτές λοιπόν οι διαφορές είναι αμελητέες, αρα δεν υπάρχει θέμα. Έχω καλυφθεί.

Κάποιος διαχειριστής να το κλειδώσει, παρακαλώ

Καμία απολύτως. Μετά βεβαιότητας. Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Πιστεύεις πραγματικά ότι οι συμμαθητές εκτιμάνε περισσότερο το "επιστημονικό επίπεδο" του ΕΜΠ (το οποίο δε γνωριζουν καν) ή την κοινή μικροαστική πεποίθηση για το εν λόγω ίδρυμα;
Εγώ δεν έχω ακούσει κανέναν τέτοιο να μιλάει αρνητικά για το ΕΜΠ. Προφανώς δεν θα απολογηθεί κάποιος επειδή...πήγε εκεί που ήθελε! Δε μπορεί να θέλει όλος ο κόσμος ΕΜΠ, πάρτο είδηση, αν ήταν η καλύτερη σχολή της Ελλάδας, θα είχε ανοίξει κι άλλες θέσεις και θα είχε βάλει και δίδακτρα. Δεν γίνονται όλα, ούτε τα πιο τέλεια απ'το ΕΜΠ. Ξεκόλλα, επειδή μπήκες δεν σημαίνει ότι πρέπει να πέσεις και στο τρυπάκι. Κι άλλωστε μιλάω εντελώς απ'την εμπειρία μου, προσωπικά έμπαινα σε οποιαδήποτε σχολή του ΕΜΠ ήθελα (εκτός Αρχιτεκτονικής, δεν ειχα το Σχέδιο), αλλά για πολλούς, διάφορους και σοβαρούς λόγους δεν το προτίμησα. Ο κυριοτερος απ'αυτούς, δεν προσφέρει αυτό που ζητάω, απλούστατα. Πρέπει να απολογηθώ γι'αυτό;
δηλαδη εβγαλες πανω απο 19350?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έβγαλα 19092, πέρασα πρώτος στην Πληροφορική του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και λόγω τριτεκνίας θα είμασταν συμφοιτητές, αφού περνούσα πρώτα για εγγραφή και στο καπάκι μετεγγραφή, από τη σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης. :)

PS: Ο τελευταίος στο ΕΜΠ εισήχθη με 19306, όχι 19350, πληροφοριακά τελείως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Έβγαλα 19092, πέρασα πρώτος στην Πληροφορική του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και λόγω τριτεκνίας θα είμασταν συμφοιτητές, αφού περνούσα πρώτα για εγγραφή και στο καπάκι μετεγγραφή, από τη σχολή Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης. :)

PS: Ο τελευταίος στο ΕΜΠ εισήχθη με 19306, όχι 19350, πληροφοριακά τελείως.
:lol::lol: ευχαριστω, είπες ότι έμπαινες σε όλες τις σχολές του ΕΜΠ και έβαλα των πολιτικών που είχαν τη μεγαλύτερη βάση, με αυτή τη λογική κιόλας όλοι του ΑΠΘ μπορούν να λένε ότι περνούσαν παντού αν είχαν 2 αδέλφια:lol::lol:
τέλος πάντων υπάρχει διαφορά ανάμεσα στα εκπαιδευτικά ιδρύματα των πόλεων, αλλά δεν έχω να προσθέσω κάτι γιατί ο καθένας από την πόλη που πέρασε θα λέει ότι το δικό του είναι καλύτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ασχέτως με το τι λες φιλαράκι, εγώ έμπαινα στη σχολή σου πολύ απλά αν το ήθελα, ελπίζω να το καταλαβαίνεις. Τα υπόλοιπα ειναι θεωρίες για να ανακουφίζεσαι εσύ και οι φαντασιώσεις σου. Άσε τα ΑΝ σε μένα. Εγώ σου λέω τι μπορούσα να κάνω και τι έκανα. Δεν ισχύει κανένα ΑΝ. Όλο το νομικό πλαίσιο στα πόδια μου το χω κι αν θέλω, το εκμεταλλεύομαι και δεν σε ρωτάω κιόλας. Δόξα τω Θεώ αριστούχος είμαι.
Αυτό που δεν σου επιτρέπεται ειναι να θεωρείς δεδομένο ότι όποιος δεν επιθυμεί να μπει στο ΕΜΠ, απλά το παίζει cool επειδή δεν κατάφερε να μπει. Όχι φίλε μου, δυστυχώς για σένα, δεν προσφέρει τα ΠΑΝΤΑ το ΕΜΠ, ούτε αυτά που προσφέρει είναι υποχρεωτικά αυτά που ΟΛΟΙ επιθυμούν. Κι επειδή διαπιστώνω και τώρα και γενικότερα ότι εισαι ένα εντελώς συμπλεγματικό άτομο, είναι κρίμα να προσθέτεις ένα ακόμη σύμπλεγμα στο κεφαλάκι σου.
-----------------------------------------
:lol::lol: ευχαριστω είπες ότι έμπαινες σε όλες τις σχολές του ΕΜΠ και έβαλα των πολιτικών που είχαν τη μεγαλύτερη βάση, με αυτή τη λογική κιόλας όλοι του ΑΠΘ μπορούν να λένε ότι περνούσαν παντού αν είχαν 2 αδέλφια:lol::lol:
τέλος πάντων υπάρχει διαφορά ανάμεσα στα εκπαιδευτικά ιδρύματα των πόλεων, αλλά δεν έχω να προσθέσω κάτι γιατί ο καθένας από την πόλη που πέρασε θα λέει ότι το δικό του είναι καλύτερο....

Μην κρίνεις εξ'ιδίων τα αλλότρια, υπάρχουν και άνθρωποι που σκέφτονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Ασχέτως με το τι λες φιλαράκι, εγώ έμπαινα στη σχολή σου πολύ απλά αν το ήθελα, ελπίζω να το καταλαβαίνεις. Τα υπόλοιπα ειναι θεωρίες για να ανακουφίζεσαι εσύ και οι φαντασιώσεις σου. Άσε τα ΑΝ σε μένα. Εγώ σου λέω τι μπορούσα να κάνω και τι έκανα. Δεν ισχύει κανένα ΑΝ. Όλο το νομικό πλαίσιο στα πόδια μου το χω κι αν θέλω, το εκμεταλλεύομαι και δεν σε ρωτάω κιόλας. Δόξα τω Θεώ αριστούχος είμαι.
Αυτό που δεν σου επιτρέπεται ειναι να θεωρείς δεδομένο ότι όποιος δεν επιθυμεί να μπει στο ΕΜΠ, απλά το παίζει cool επειδή δεν κατάφερε να μπει. Όχι φίλε μου, δυστυχώς για σένα, δεν προσφέρει τα ΠΑΝΤΑ το ΕΜΠ, ούτε αυτά που προσφέρει είναι υποχρεωτικά αυτά που ΟΛΟΙ επιθυμούν. Κι επειδή διαπιστώνω και τώρα και γενικότερα ότι εισαι ένα εντελώς συμπλεγματικό άτομο, είναι κρίμα να προσθέτεις ένα ακόμη σύμπλεγμα στο κεφαλάκι σου.
-----------------------------------------


Μην κρίνεις εξ'ιδίων τα αλλότρια, υπάρχουν και άνθρωποι που σκέφτονται.
κοίτα όταν βγάζεις με αίμα το κάθε μόριο και μπαίνεις σε αυτή τη σχολή με τα δικα σου αρχ$%ια και ο κάθε νομικά ευνοούμενος σου την λέει (δεν λέω οτί δεν είναι και θέμα τύχης να μπεις) είναι πολύ εκνευριστικό ...βασικά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο γιατί δεν έχω πατήσει το πόδι μου καλά καλά ,αλλά να ξέρεις ότι αν είχα βγάλει τη σχολή θα στην είχα πει τόσο που θα σκεφτόσουν να ξανάδινες πανελλαδικές...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
κοίτα όταν βγάζεις με αίμα το κάθε μόριο και μπαίνεις σε αυτή τη σχολή με τα δικα σου αρχ$%ια και ο κάθε νομικά ευνοούμενος σου την λέει (δεν λέω οτί δεν είναι και θέμα τύχης να μπεις) είναι πολύ εκνευριστικό ...βασικά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο γιατί δεν έχω πατήσει το πόδι μου καλά καλά ,αλλά να ξέρεις ότι αν είχα βγάλει τη σχολή θα στην είχα πει τόσο που θα σκεφτόσουν να ξανάδινες πανελλαδικές...:D
:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά, βγάλτη πρώτα και μετά έλα να μου πεις ό,τι θες. Αν και πολύ αμφιβάλλω αν θα τα καταφέρεις με τα μυαλά που διαθέτεις. Έχεις πολλές φαντασιώσεις, ελπίζω στο ΕΜΠ να βρεις τις σωστές παρέες για να απαλλαγείς απ'αυτές. Κι επειδή δυστυχώς για σένα, είσαι ο τελευταίος που θα ακυρώσει τα κεκτημένα μου, δε μου κάνει και καμιά τεράστια χάρη ο νόμος, δε θα μου χάριζε και τίποτα που δεν άξιζα αν επέλεγα το τμηματάκι σου, ειδικά όταν τα μόρια που έβγαλα δε μπορώ να πω ότι τα έβγαλα ούτε με αίμα, ούτε με ιδρώτα...Καλή τύχη και κυρίως καλά μυαλά, για τα οποία, όμως, θα χρειαστείς περισσότερο κόπο απ'οσο χρειάστηκες για να μπεις εκεί που μπήκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chartson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κανενας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Καλά, βγάλτη πρώτα και μετά έλα να μου πεις ό,τι θες. Αν και πολύ αμφιβάλλω αν θα τα καταφέρεις με τα μυαλά που διαθέτεις. Έχεις πολλές φαντασιώσεις, ελπίζω στο ΕΜΠ να βρεις τις σωστές παρέες για να απαλλαγείς απ'αυτές. Κι επειδή δυστυχώς για σένα, είσαι ο τελευταίος που θα ακυρώσει τα κεκτημένα μου, δε μου κάνει και καμιά τεράστια χάρη ο νόμος, δε θα μου χάριζε και τίποτα που δεν άξιζα αν επέλεγα το τμηματάκι σου, ειδικά όταν τα μόρια που έβγαλα δε μπορώ να πω ότι τα έβγαλα ούτε με αίμα, ούτε με ιδρώτα...Καλή τύχη και κυρίως καλά μυαλά, για τα οποία, όμως, θα χρειαστείς περισσότερο κόπο απ'οσο χρειάστηκες για να μπεις εκεί που μπήκες.
αιμα που λέει ο λόγος ,προφανώς εσένα σου ήρθε επιφοίτηση αγίου πνευματος
γενικά ευχαριστώ για τις ευχες:D:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μακάρι να σου έρθει κι εσένα, θα είναι πολύ ευεργετική! Καληνύχτα!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
κοίτα όταν βγάζεις με αίμα το κάθε μόριο και μπαίνεις σε αυτή τη σχολή με τα δικα σου αρχ$%ια και ο κάθε νομικά ευνοούμενος σου την λέει (δεν λέω οτί δεν είναι και θέμα τύχης να μπεις) είναι πολύ εκνευριστικό ...βασικά δεν μπορώ να πω κάτι άλλο γιατί δεν έχω πατήσει το πόδι μου καλά καλά ,αλλά να ξέρεις ότι αν είχα βγάλει τη σχολή θα στην είχα πει τόσο που θα σκεφτόσουν να ξανάδινες πανελλαδικές...:D

ε τουλαχιστον πλεον υπαρχουν αρκετες αποδειξεις οτι προκειται περι βλακειας στον εγκεφαλο και απειρου ψωνισματος οχι τπτ αλλο αλλα επειδη ειχαμε κατι αμφιβολλιες μπας και ειμασταν εμεις οι υπερβολικοι(μηπως το αδικησαμε το παιδι) αλλα τελικα εισαι αγιατρευτη περιπτωση κυριε γαματε ΕΜΠιτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top