Καλοκαιρινό ανδρικό ντύσιμο

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ούτε στον γυναικείο. Είναι βολικά, το κατανοώ, αλλά δεν κολακεύουν ούτε αναδεικνύουν ιδιαίτερα το σώμα.

Ένα έχω να προσθέσω στο τόπικ, μη φοράτε σανδάλια, να χαρείτε. Έχω δει αγόρι με κάτι τέτοιο κι είχα μείνει άφωνη. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Ούτε στον γυναικείο. Είναι βολικά, το κατανοώ, αλλά δεν κολακεύουν ούτε αναδεικνύουν ιδιαίτερα το σώμα.

Ένα έχω να προσθέσω στο τόπικ, μη φοράτε σανδάλια, να χαρείτε. Έχω δει αγόρι με κάτι τέτοιο κι είχα μείνει άφωνη. :worry:

Όταν λες σανδάλια τι εννοείς;
Υπάρχουν σανδάλια αντρικά, σανδάλια γυναικεία, και σανδάλια αντρικά που είναι σαν γυναικεία (:sick:).
Τα κανονικά αντρικά σανδάλια μια χαρά είναι, αν ο άλλος δεν είναι μπίχλας.

(Δε φοράω, βέβαια, γιατί δεν έτυχε να πάρω.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έβαλα εικονίτσα, πόσο πιο κατατοπιστική να γίνω; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Έβαλα εικονίτσα, πόσο πιο κατατοπιστική να γίνω; :P

Δεν το πρόσεξα, sorry.:P
Αυτά που δείχνει η εικόνα πάντως, είναι γυναικεία. Και το χρώμα, επίσης, είναι γυναικείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ένα έχω να προσθέσω στο τόπικ, μη φοράτε σανδάλια, να χαρείτε. Έχω δει αγόρι με κάτι τέτοιο κι είχα μείνει άφωνη. :worry:

Τέτοια σανδάλια, όχι δεν έχω φορέσει, αλλά κάτι τέτοιο γιατί όχι.Ή αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Τέτοια σανδάλια, όχι δεν έχω φορέσει, αλλά κάτι τέτοιο γιατί όχι.Ή αυτό.

Αυτά είναι σαγιονάρες για παραλία (και δε λένε καθόλου;)).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Το 90% των προτάσεων του παρόντος θέματος, είναι για τον κάλαθο των απορριμμάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Το 90% των προτάσεων του παρόντος θέματος, είναι για τον κάλαθο των απορριμμάτων.

Πες το στην ΟΔ τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Αυτά είναι σαγιονάρες για παραλία (και δε λένε και πολύ;)).

Παρανόησις.Πάντως αν googlάρεις για "sandals", πλην αυτών που έβαλε η Χριστιάννα θα σου βγάλει και σαγιονάρες.

Το 90% των προτάσεων του παρόντος θέματος, είναι για τον κάλαθο των απορριμμάτων.

Γιατί δε γράφεις και συ τίποτα, μπας γεμίσουμε ενδιαφέροντα μηνύματα, αγαπητέ :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
όταν βλέπω τύπους στην ηλικία μου με κάτι βαριά αθλητικά για τρέξιμο και ορειβασία μου'ρχετε να ξεράσω!Ειδικά δε αν μιλάμε και για συνδυασμό με βερμούδα κάτω από το γόνατο,ο τύπος είναι για στυλιστικές σφαλιάρες!

Φοράω και βαριά αθλητικά (ιδανικά επιλεγμένα) για τρέξιμο διότι τρέχω πάρα πολύ συχνά, και βερμούδα (ή κοντή φόρμα) για να μην σκάω...έλα να με σφαλιαρήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Πες το στην ΟΔ τότε.

Ατυχώς, δε μπορεί να απαγορεύσει τη διάθεση των υπό συζήτηση αγαθών, ούτε φυσικά τα στυλιστικά εγκλήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Εκτός όλων των στάνταρ-κλασικών που λέμε όλοι,θέλω να τονίσω κάτι!Πολύ ωραία είναι τα Τ-shirt και ναι,κάνουν για όλες τις ώρες κλπ κλπ,ΑΛΛΑ!
Βρε παιδάκια,φορέστε και κανένα πουκαμισάκι!:)
Ειδικά σε βραδινές εξόδους,δείχνουν αλλιώς!!Και αρέσουν πολύ!;)
Όχι κοντομάνικα guys...:/:Ένα μακρυμάνικο πουκαμισάκι με γυρισμένα τα μανίκια μέχρι πάνω είναι πολύ ωραίο τώρα το καλοκαιράκι! :)
We love shirts :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βερμούδα μέχρι τη γάμπα,φανέλα άσπρη για να φαίνεται το στήθος-μπράτσα,παντόφλα διχάλα Χαβαγιάνα,γυαλί-παρμπρίζ αυτοκινήτου,ροζάριο στο λαιμό,ρόλεξ στο χέρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Πω τα πουκάμισα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μα νομιζω πως δε δινουμε συμβουλες. Ο καθενας συμφωνα με το δικο του γουστο και την αισθητικη λεει τι του αρεσει και τι οχι. Σε όλα τα μηνυματα που εχω διαβασει αναφερονται αποψεις προς καποιο ειδος ντυσιματος και οχι στις "συμβουλες".

Το καθε ατομο εχει τη δικη του αισθητικη. Δε μπορει να ερχεται ο καθενας και να λεει οτι "Οτι εχω διαβασει ειναι γτπ". Και πραγματικα περιμενω τις δικες σου συμβουλες (οσο και αν πιστευω οτι περα απο καποια βασικα πραγματα, κανεις δεν πρεπει να ακολουθει τασεις και συμβουλες αλλων, γιατι το ντυσιμο ειναι κατι προσωπικο που εκφραζει τον ανθρωπο - γι ατο και δε μπορει κανεις να βαζει ορια και να υποστηριζει οτι υπαρχουν "στυλιστικα λαθη")
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μα νομιζω πως δε δινουμε συμβουλες. Ο καθενας συμφωνα με το δικο του γουστο και την αισθητικη λεει τι του αρεσει και τι οχι. Σε όλα τα μηνυματα που εχω διαβασει αναφερονται αποψεις προς καποιο ειδος ντυσιματος και οχι στις "συμβουλες".

Το καθε ατομο εχει τη δικη του αισθητικη. Δε μπορει να ερχεται ο καθενας και να λεει οτι "Οτι εχω διαβασει ειναι γτπ". Και πραγματικα περιμενω τις δικες σου συμβουλες (οσο και αν πιστευω οτι περα απο καποια βασικα πραγματα, κανεις δεν πρεπει να ακολουθει τασεις και συμβουλες αλλων, γιατι το ντυσιμο ειναι κατι προσωπικο που εκφραζει τον ανθρωπο - γι ατο και δε μπορει κανεις να βαζει ορια και να υποστηριζει οτι υπαρχουν "στυλιστικα λαθη")

Κι ομως υπαρχουν ΣΤΥΛΙΣΤΙΚΑ λαθη! Αυτο ειναι αλλο θεμα ομως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Fail η συμβουλη ή fail το "στυλ".:hmm:
Γιατι τα εχω δει πολλες φορες.

Πω τωρα το ειδα φυσικα fail η συμβουλη που δινει,ο συνδυασμος πουκαμισο με βερμουδα(μονοχρωμη) ειναι απλα γαματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
οχι ρε. σε καποιους πανε. Αν εισαι στυλ Bob Marley και γενικα απελευθερωση, εναλακτικο, peace, freedom και ετσι, ειναι πολυ ωραια
Και δε μιλαω για γυφτο-σαλβαρα. Μοναστηρακιωτικα.

Στυλ αριστεροχαρούμενου λέγεται αυτό :P

On topic:αν δεν είσαι λίγο κάγκουρας το καλοκαίρι,δεν λέει.Ίσα-ίσα,πιο γελοίο μου φαίνεται να έχεις σοβαρό (???) καλοκαιρινό ντύσιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
On topic:αν δεν είσαι λίγο κάγκουρας το καλοκαίρι,δεν λέει.Ίσα-ίσα,πιο γελοίο μου φαίνεται να έχεις σοβαρό (???) καλοκαιρινό ντύσιμο.

Ανάλογα τι γκόμενες κυνηγάς :mad: Αλλά, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ανάλογα τι γκόμενες κυνηγάς :mad: Αλλά, ναι.

Δεν είναι απαραίτητο να κυνηγάς γκόμενες,μικρέ λιγούρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top