Καλοκαιρινά φροντιστήρια

alchemia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η alchemia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Θα σου πουν απο το φροντιστηριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blinky

Νεοφερμένος

Η blinky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
οκ θα ρωτήσω.ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αν θες τα σχολικά μπορείς να πάρεις από κάποιον που τελείωσε φέτος. Εγώ αυτό θα κάνω.

Να ρωτήσω και εγώ κάτι? Τα φροντιστήρια θέλουν δικά τους βοηθήματα? Εγώ πχ αν πάρω Μπάρλα και στο φροντιστήριο χρειάζονται άλλο ΄θα πάει χαμένο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Αν θες τα σχολικά μπορείς να πάρεις από κάποιον που τελείωσε φέτος. Εγώ αυτό θα κάνω.

Να ρωτήσω και εγώ κάτι? Τα φροντιστήρια θέλουν δικά τους βοηθήματα? Εγώ πχ αν πάρω Μπάρλα και στο φροντιστήριο χρειάζονται άλλο ΄θα πάει χαμένο?
Ναι, σου λένε ποιο να πάρεις και δουλεύετε όλοι με αυτό. Επίσης μερικοί καθηγητές φροντιστηρίων εκδίδουν δικά τους βιβλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τα φροντιστήρια θέλουν δικά τους βοηθήματα? Εγώ πχ αν πάρω Μπάρλα και στο φροντιστήριο χρειάζονται άλλο ΄θα πάει χαμένο?
Αυτό εξαρτάται από σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjoohhnn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jjoohhnn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
Χαμένο δε θα πάει καθώς, θα έχεις ούτως η άλλως επιπλέον υλικό για να δουλέψεις μόνος σου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
παιδάκια αφήστε τα θερινά μαθήματα καλύτερα και πάτε για κάνα μπανάκι;)
θα έχετε ολόκληρη σχολική χρονιά για να διαβάσετε, απλά οι φροντιστές θέλουν να βγάζουν και κάνα φράγκο και το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν θα τα χρειαστεις ουτε καν το καλοκαιρι.Θα δουλευετε απο σημειωσεις καθηγητων και θα σημειωνετε στο τετραδιο.

Βιβλια απο Σεπτεμβρη τωρα :) (συμπεριλαμβανομενου και των βοηθηματων)

Mην πεσεις στην παγιδα και αγορασεις τωρα βοηθηματα,διοτι μπορει τον Σεπτεμβρη να αλλαξουν την υλη σε καποιο μαθημα και να εχεις τρεχαματα με τα βοηθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asteriva88

Νεοφερμένος

Ο asteriva88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αν αλλάξει η ύλη το Σεπτέμβριο σίγουρα οι μεγάλοι εκδοτικοί δεν θα προλάβουν να βγάλουν βιβλία με τις αλλαγές αρκετά νωρίς. Συνήθως όμως μειώνεται οπότε τα πιο πολλά βοηθήματα απλά θα έχουν κάποια πράγματα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top