Καλοκαιρινά φροντιστήρια

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ρε παιδια χαλαρωστε λιγο...

ενταξει, ειναι μια σημαντικη χρονια.. αλλα οκ..
αν διαβασεις ,εχεις προγραμμα κ γενικα εχεις κανει μια πολυ καλη προετοιμασια, θα ειναι ολα οκ!

οσο για τα καλοκαιρινα ειναι καπως , η αληθεια ειναι, αλλα "πρεπει"... αυτο που εχει σημασια ομως, ειναι οτι απ τη στιγμη που κανεις θερινα κ χαλας το καλοκαιρι σου, τουλαχιστον να διαβασεις κ ν τ παρεις στα σοβαρα... Μην παει χαμενο...
και βσκ, σιγα το καλοκαιρι ειναι πιο αραχτα, ναι μεν διαβασμα , αλλα θ βγαινουμε κ ολας.. δεν θ λιωσουμε εντελως...


Ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν μπορουμε ν κανουμε αλλιως. δν ειμαστε ουτε οι πρωτοι, ουτε οι τελευταιοι...


Ας ξεκινησουμε δυναμικα... κ.. να πανε ολα καλα! :D:D

[κ...χαλαρα ρε παιδια... αραξτε... οχι πανικος...]

x)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
65 ευρώ συμφωνώ πως είναι πααααάρα πολλά!Εμένα 40 παίρνει κ είναι τοπ στο είδος της(καλά ίσως υπερβάλω.Πάντως κι εμένα έτσι μου φαίνεται)!Άσε που στην Έκθεση σε μια ώρα δεν προλαβαίνεις κ πολλά οπότε...Εδώ ο μαθηματικός μου που είναι πρόεδρος σε βαθμολογικά κέντρα κ δεν ξέρω κι εγώ τι παίρνει 40!

Πάντως εγώ μαθηματα το καλοκαιράκι δε θα κάνω!θα'χω κάποιο υλικό από έκθεση να διαβάσω κι ως εκεί!όπως έκανε κι ο αδερφός μου, θα αρχίσω 1 Σεπτεμβριου μαθήματα κ διάβασμα κ θα τελειώσω 1 Ιουνίου!Μακάρι να περάσουν αυτοί οι 9 μήνες(ούτε εγκυμοσύνη να'τανε!)!Ελπίζω να'χω κ την επιτυχία του αδερφού μου(έβγαλε 19.300 μόρια!)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Α λυκείου δεν είσαι?:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

valia_92

Νεοφερμένος

Η βαλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κασσάνδρεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εγώ θα ξεκινήσω μαθηματικά(κατ+γενικης) αρχές Αυγούστου και φυσική μετά τον 15αυγουστο. τα υπόλοιπα (εκθεση και προγραμματισμό ή όπως λέγεται) θα τα ξεκινήσω με το σχολείο..
πάντως οι καθηγητές μου στα φρο πιστεύουν ότι το καλοκαίρι πριν από την τρίτη πρέπει να χαλαρώσουμε (όχι όμως και να ξεσαλώσουμε) για να μπορέσουμε να τα βγάλουμε πέρα.. εδώ αφού και το αρχές Αυγούστου στα μαθηματικά του φαίνεται λίγο νωρίς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Άλλαξε την ιδιότητα σου τότε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάντα..

Νεοφερμένος

Η Βάντα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ουφφ.. ερχεται και η σειρά μας για πανελλήνιες και εχω αγχωθει απο τώρα προσπαθώντας να διαμορφώσω το καλοκαιρινό μου προγραμμα με τα φροντηστήρια... εσείς θα κανετε?? επιπλέον εγώ είμαι τεχν κατευθυνση.. αοδε και βιολογία που θέλω για μάθημα επιλογής χρειάζονται φροντηστήριο?


Εγώ είμαι επίσης τεχνολογική...από βιολογία δεν ξέρω..δεν το εχω ψάξει διότι εγώ θα πάρω μαθηματικά γενικής...πάντως για αοδε οι περισσότεροι λένε οτι δεν χρειάζεται να αρχίσεις απ'το καλοκαίρι..είναι υπερβολή...
κ επιπλέον κατά τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς για φροντιστήριο είναι μόνο μία ώρα την εβδομάδα κ κάνουν για να έχεις μία επαφή με το μάθημα...πιο πολύ να σε εξετάζουν για να μην το παρατάς... ξέρω πάντως και παιδιά που έγραψαν 20 χωρίς καθόλου φροντιστήριο... κ βιολογία απ'όσο ξέρω δεν είναι δύσκολα για να χρειαστεί απ'το καλοκαίρι... ελπίζω να σε διευκόλυνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εμας μας ειπαν οτι Βιολογια ξεκινας απο Σεπτεμβρη γιατι ειναι πιο μικρη η υλη και βγαινει...αλλα μαθηματικα θα ειναι 5 ωρες την εβδομαδα...4ο καλοκαιρι που δεν θα κανω διακοπες :'(

παιδιά τί να πώ... πραγματικά σας λυπάμαι!!!
καλό κουράγιο και καλή δύναμη:) .το καλοκαίρι πρίν την 3η είναι πραγματικά το πιό δύσκολο. έξω ζέστη, καύσωνας και εσύ να είσαι σε μία μικρή αίθουσα να κάνεις φρο ξέροντας οτι είσαι ακόμα στην αρχή.
(ελπίζω να έχει κλιματιστικό το φρο σας. σε εμένα είχε κάνει και διακοπές ρεύματος εκείνο το καλοκαίρι με αποτέλεσμα να πήξω άσχημα).
θυμάμαι το δικό μου εκείνο καλοκαίρι σάν έναν μακρινό εφιάλτη:s:s:sick:.

αυτο μας ενθαρρυνε ταμαλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m_p_

Νεοφερμένος

Η m_p_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
έχει αρχήσει κανείς ιδιαίτερα για Βιολογία? ιδιαίτερο ή φροντιστήριο..? ξερεις κανεις τιποτα για Βαρκιζα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω θα αρχισω βιολογια το καλοκαιρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
αχ βρε m_p_ ξέρω έναν τέλειο καθηγητή της Βιολογίας αλλά μένει στην Άνω Κολοπετινίτσα!

Katerina_patmos, γιατί θα πάρεις βιολογία;Εννοώ...επειδή κι εγώ είμαι ανάμεσα σε μαθηματικά και βιολογία θέλω να δω πώς το σκέφτεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
αχ βρε m_p_ ξέρω έναν τέλειο καθηγητή της Βιολογίας αλλά μένει στην Άνω Κολοπετινίτσα!

Katerina_patmos, γιατί θα πάρεις βιολογία;Εννοώ...επειδή κι εγώ είμαι ανάμεσα σε μαθηματικά και βιολογία θέλω να δω πώς το σκέφτεσαι...
Εγω αποφασισα να δωσω μαθηματικα γιατι μαλλον χρειαζονται λιγοτερο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
μπράβο ρε χρήστε!Πρόσεχε μόνο μην κολλήσεις τους συνεξεταζομενους σου καμια γριπη των χοιρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τους εχει κολλησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
ω καλά, έχουμε κ τρελή αγελάδα από εδώ, πάει, καήκαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγω θα αρχισω βιολογια το καλοκαιρι.

Και εγώ. Μαζί και με τα άλλα μαθήματα της κατεύθυνσης..
Δεν ξέρω αν είναι καλη ιδέα να κάνω και θερινά στα μαθηματικά γενικής..Εσείς τι λέτε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω αν θα κανω μαθ γεν το καλοκαιρι.Ο μαθηματικος μου νομιζει ακομα πως θα δωσω βιολογια.Σημερα θα του το πω.Θα παρει μια χαρα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τα μαθ γενικης βγαινουν ξεκινα τα απο το σεπτεμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
τα μαθ γενικης βγαινουν ξεκινα τα απο το σεπτεμβρη

Kαι εγώ αυτό σκεφτόμουν..Θενξ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
σου το λεω γιατι ειναι πολυ ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top