Καλοκαιρινά φροντιστήρια

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πάντως ναι ρε γαμώτο..Τι κακό και αυτό. Και γενικά παίρνουν πολλά και στα φροντιστήρια αλλά και στα ιδιαίτερα καίει. :(
Εμείς ψάχναμε για Έκθεση για του χρόνου, και μας είπε 65 ευρώ την ώρα.:s
Το ακριβοτερο που πληρωσα φετος ηταν η Βιολογια κατευθυνσης, 30 ευρω την ωρα. Και το φτηνοτερο ηταν τα Μαθηματικα κατευθυνσης, 20 ευρω (ο συγκεκριμενος μου κανει μαθημα απο την Γ' Γυμνασιου και μου εκανε φιλικη τιμη :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
O xριστός και η παναγία...εμένα για φυσική μας είπε 35(καλά πιστεύω πως ήταν ) αλλα αν έκανα όλα τ αμαθήματα θα μας πήγαινε πολυ! αλλα και 65 ευρω.....

Το ακριβοτερο που πληρωσα φετος ηταν η Βιολογια κατευθυνσης, 30 ευρω την ωρα. Και το φτηνοτερο ηταν τα Μαθηματικα κατευθυνσης, 20 ευρω (ο συγκεκριμενος μου κανει μαθημα απο την Γ' Γυμνασιου και μου εκανε φιλικη τιμη :P).

Θες να μου τους συστήσεις;:D
Πλακίζω ντάξει.:P

Εντάξει αυτές είναι λογικές τιμές..αλλά όχι και 65..είναι υπερβολικά πολλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Θες να μου τους συστήσεις;:D
Πλακίζω ντάξει.:P

Εντάξει αυτές είναι λογικές τιμές..αλλά όχι και 65..είναι υπερβολικά πολλά..
Ειναι λιγο μακρια το Κερατσινι απο την περιοχη που μενω (και μενουν) :P.

Νταξ, λογικες ειναι, αλλα βαλε τωρα 5 μαθηματα, επι 2-3 ωρες εβδομαδιαιως το καθενα, επι 7 μηνες προετοιμασια που εκανα, μαζευονται πολλα. Ελπιζω μονο να πιασουν τοπο, τιποτε αλλο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Ειναι λιγο μακρια το Κερατσινι απο την περιοχη που μενω (και μενουν) :P.

Ε, όταν είναι γκαντέμης ο άνθρωπος...τι περιμένεις.Σιγά που θα μου καθόταν.:P

Νταξ, λογικες ειναι, αλλα βαλε τωρα 5 μαθηματα, επι 2-3 ωρες εβδομαδιαιως το καθενα, επι 7 μηνες προετοιμασια που εκανα, μαζευονται πολλα. Ελπιζω μονο να πιασουν τοπο, τιποτε αλλο. :D[/QUOTE]
Ναι, σίγουρα είναι αρκετά..αλλά αξίζει τον κόπο.Και πιάνουν τόπο από την στιγμή που προσπαθείς πολύ. Εντάξει.Και θα τα καταφέρεις.:D αλι σε εμάς που μένουμε πίσω.:P
Και θα πληρώνουμε τα 65αρια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
Πάντως ναι ρε γαμώτο..Τι κακό και αυτό. Και γενικά παίρνουν πολλά και στα φροντιστήρια αλλά και στα ιδιαίτερα καίει. :(
Εμείς ψάχναμε για Έκθεση για του χρόνου, και μας είπε 65 ευρώ την ώρα.:s

φιλολογος ,φιλολογος αλλα ας μαθει και και λιγα μαθηματικα,για ονομα.:s

εγω ξεκιναω απο Ιουνιο (μετα τις εξετασεις) μαθηματικα κατευθυνσης μεχρι μεσα Ιουλιου ,ακολουθει ενα μπρεικ (:D) και μετα μεσα Αυγουστου αρχιζει η μαυρη περιοδος :P με συνεχεια μαθηματικων,φυσικη,αεππ,εκθεση.πφφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
φιλολογος ,φιλολογος αλλα ας μαθει και και λιγα μαθηματικα,για ονομα.:s

εγω ξεκιναω απο Ιουνιο (μετα τις εξετασεις) μαθηματικα κατευθυνσης μεχρι μεσα Ιουλιου ,ακολουθει ενα μπρεικ (:D) και μετα μεσα Αυγουστου αρχιζει η μαυρη περιοδος :P με συνεχεια μαθηματικων,φυσικη,αεππ,εκθεση.πφφ.

Ουφ,περαστικά μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω που μενω σε νησι που το μονο φροντ το εχει ο μπαμπας μου και κανει μονο θετικα μαθηματα και οι φιλολογοι του σχολειου κανουν παρανομα ιδιαιτερα, τι να πω;

Και μαλιστα ενας για να κανει εκθεση στη β' λυκειου ζηταει 50 την ωρα ή κατι τετοιο..

Μακρια απο αυτους λοιπον.

Εγω θα κανω στο εν λογω φροντ(μπαμπα, σ'αγαπω.)μαθηματικα και φυσικη. Βρεθηκε και ανθρωπος να μου κανει ιδιαιτερα αεππ αλλα το βρισκω λιγο ασκοπο μιας και δεν τα εχω τοσο αναγκη.

Οποτε μονο μαθηματικα και φυσικη φορ μη απο ιουνιο μεχρι τελη ιουλιου και μετα σεπτεμβρη παλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγω που μενω σε νησι που το μονο φροντ το εχει ο μπαμπας μου και κανει μονο θετικα μαθηματα και οι φιλολογοι του σχολειου κανουν παρανομα ιδιαιτερα, τι να πω;

Και μαλιστα ενας για να κανει εκθεση στη β' λυκειου ζηταει 50 την ωρα ή κατι τετοιο..

Μακρια απο αυτους λοιπον.

Εγω θα κανω στο εν λογω φροντ(μπαμπα, σ'αγαπω.)μαθηματικα και φυσικη. Βρεθηκε και ανθρωπος να μου κανει ιδιαιτερα αεππ αλλα το βρισκω λιγο ασκοπο μιας και δεν τα εχω τοσο αναγκη.

Οποτε μονο μαθηματικα και φυσικη φορ μη απο ιουνιο μεχρι τελη ιουλιου και μετα σεπτεμβρη παλι.
Σε ποιο νησί μένεις.. και εγώ σε νησί μένω μόνο που εεδώ εχουμε πήξει απο φιλολογους και μόνο μαθηματικό έχε,ι ο οποίος κανει και φυσικη και χημεία αλλα οχι κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
This is our last summer as school students fly, to the top baby
yes we can do it, just wait and see
This is our last summer as school students , time, for a change baby
get rid of the old, take a hold, and be free
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μου θυμίζει hms αυτό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Σε ποιο νησί μένεις.. και εγώ σε νησί μένω μόνο που εεδώ εχουμε πήξει απο φιλολογους και μόνο μαθηματικό έχε,ι ο οποίος κανει και φυσικη και χημεία αλλα οχι κατεύθυνσης...

Σε μας μεχρι και βιολογια κανει.
Μηλο μενω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
παιδιά τί να πώ... πραγματικά σας λυπάμαι!!!
καλό κουράγιο και καλή δύναμη:) .το καλοκαίρι πρίν την 3η είναι πραγματικά το πιό δύσκολο. έξω ζέστη, καύσωνας και εσύ να είσαι σε μία μικρή αίθουσα να κάνεις φρο ξέροντας οτι είσαι ακόμα στην αρχή.
(ελπίζω να έχει κλιματιστικό το φρο σας. σε εμένα είχε κάνει και διακοπές ρεύματος εκείνο το καλοκαίρι με αποτέλεσμα να πήξω άσχημα).
θυμάμαι το δικό μου εκείνο καλοκαίρι σάν έναν μακρινό εφιάλτη:s:s:sick:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όλα θα πάνε όμως καλά
Τη ζωή ας δούμε διαφορετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όλα θα πάνε όμως καλά
Τη ζωή ας δούμε διαφορετικά

Εξαιρετικά δύσκολο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ρε παιδια καλοκαιρι ειναι στο κατω-κατω.Χαρειτε λιγο.Πρωτη φορα θα κανετε κανετε καλοκαιρινα μαθηματα?ΟΚ φετος ειναι πιο σημαντικα αλλα αν το δουμε με τοση απαισιοδοξια πριν καν αρχισουμε τι θα κερδισουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina_patmos

Νεοφερμένος

Η κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Aς σκεφτουμε θετικα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εννοειται.Αλλωστε ειμαστε της θετικης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πρωτη φορα θα κανετε κανετε καλοκαιρινα μαθηματα?
Εγω παντως πρωτη φορα καλοκαιρινα εκανα το καλοκαιρι του 2007, πριν ξεκινησω την Γ' Λυκειου. Και τελευταια (αν και ποτε δεν ξερεις τι σου ξημερωνει). :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
This is our last summer as school students fly, to the top baby
yes we can do it, just wait and see
This is our last summer as school students , time, for a change baby
get rid of the old, take a hold, and be free
Φοβεροι στιχοι:no1:.Εχεις σκεφτει να τους στειλεις στη eurovision?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω δεν τα βλεπω τοσο τραγικα τα πραγματα με ενα σωστο προγραμματισμο ολα τα προλαβαινεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top