Καλλιτεχνική φωτογραφία

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Αν και οι φωτογραφιες μου δεν ειναι τοσο επαγγελαματικες σαν τις δικες σας και εχουν βγει με μια απλη ψηφιακη, σας τις παραθετω:

Είναι πολύ ωραίες, ειδικά η πρώτη:clapup:
Κι εγώ με ψηφιακή τις έχω βγάλει, μη νομίζεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ !! και οι δικες σου ειναι πολυ ωραιες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αν και οι φωτογραφιες μου δεν ειναι τοσο επαγγελαματικες σαν τις δικες σας και εχουν βγει με μια απλη ψηφιακη, σας τις παραθετω:










Πλάκα κάνεις;:eek:

Είναι φοβερές. Γενικά, όλες οι φωτογραφίες της σελίδας είναι πολύ ωραίες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
https://img220.imageshack.us/img220/3483/unledjq.jpg

Tραβηγμένη από κινητό.
Μην περιμένετε πολλά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PavloS

Νεοφερμένος

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
P8220348x.jpg
Αυτη πιστευω ειναι η καλυτερη μου μεχρι τωρα..την εβγαλα στην Γλασκωβη πριν 3 χρονια.(εχω κανει και μερικες διορθωσεις στα χρωματα.
Μετα τις πανελλαδικες σκεφτομαι να παρω και μια bridge και να ασχοληθω περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ας ξυπνήσουμε κι αυτό το thread. :D

WARNING: Είναι πολλές, ό,τιναναι, βλακώδεις, μπορεί να σας κουράσουν, αλλά δε βαριέσαι. :P

Λατρεύω το καλοκαίρι. Τις διακοπές. <3













































Bonus:

Η Πατούσα. :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Μερικές δικες μου περσινές. :P
https://imageshack.us/photo/my-images/845/img5564i.jpg/
Αυτή εδώ είναι μια επίσκεψη μου σε ένα ερειπωμένο χωριό στο νησί μου. Μέθοδος επεξεργασίας (dodge & burn)
https://imageshack.us/photo/my-images/29/undead1.jpg/
Αυτή εδώ είναι στούντιο φωτογράφιση (πορτρέτο) και επεξεργασία με μέθοδο dragan. Φιλαράκι μου.
https://imageshack.us/photo/my-images/685/pandora1h.jpg/
Αυτή εδώ είναι σκηνή από θεατρικό και επεξεργασία με μέθοδο dragan.
https://imageshack.us/photo/my-images/844/img3835l.jpg/
Αυτή εδώ είναι ανεπεξέργαστη, από την μηχανή που λέμε.. έχει βγει και σε περιοδικά.

Ps. Αν επιτρέπονται τα topless να σας βγάλω άλλο 1... δηλαδή γυμνόστηθο (τύπου θηλυκό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Η φωτογραφία με το έντομο στο λουλούδι είναι τραβηγμένη με φακό macro (close up);
Επίσης, οι μέθοδοι dodge & dragan γίνονται με την βοήθεια Photoshop;
Εκπληκτική κατά τη γνώμη μου η πρώτη φωτογράφια.
Τέλος, βάλε και το artistic nude. :P

Αυτά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Ναι, η συγκεκριμένη macro είναι με τον Canon 100mm macro + tubes + ring flash.
Ναι, τα dodge & burn, dragan επεξεργασίες, κτλ γίνονται από Photoshop αλλά και από άλλα προγράμματα.
Θα το βγάλω μιας και υπάγετε στα καλλιτεχνικά. Μάλιστα ήταν δωρεάν προβολής θεατρικό πρόπερσι το καλοκαίρι και το παρακολούθησαν 1000δες οικογένειες με τα παιδάκια τους. Δεν νομίζω να είναι κάτι το «πρόστυχο».
https://imageshack.us/photo/my-images/191/draganizer11.jpg/
θεατρική παράσταση. Draganize επεξεργασία.

https://imageshack.us/photo/my-images/6/img29791113.jpg/
Στο αρχικό ποστ, έχω ένα λινκ που τελειώνει στην λέξη Pandora, από θεατρική παράσταση. Αυτό εδώ είναι το ίδιο αλλά με διαφορετική επεξεργασία. (βέβαια οι γραφιστικές μου ικανότητες δεν είναι καλές, γιαυτο και επιδιώκω εξέλιξη, αν καταφέρω να μπω στο παν.) λολ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
(update σε λίγο, γτ έχει ένα θέμα :) )






από Καβάλα :)
έχουν υποστεί επεξεργασία ως προς τα χρώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.




Φωτογραφίες από τη Σέριφο!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aluteros

Νεοφερμένος

Ο σημαντικος αλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.


δεν ειχα την αδεια απο τα μοντελα να ανεβασω αλλες... γτ αραγε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BingoBingi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BingoBingi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
Μόνο αν είναι γυμνό, προσωπικές στιγμές και αν η μηχανή που έβγαλες αυτές τις φωτογραφίες ανήκει σε τρίτο πρόσωπο, δεν μπορείς. Μερικές παλιές μου..






Επειδή οι περισσότερες έχουν δοθεί σε διάφορες φάρμες, μερικές σε περιοδικά, κτλ.. Απαγορεύεται η αντιγραφή και χρήση από τρίτους.. (μόνο για προσωπική χρήση και προσωπική προβολή.. Αυτό είναι το τυπικό κομμάτι). :eek: :hmm: :whistle:

ps: Το πράσινο βατραχάκι είναι δηλητηριώδες και το μέγεθος του δεν ξεπερνά το 1 εκατοστό.. Τα λεγόμενα «αμπελοβατραχα».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.








Η 1η και η τελευταία μ'αρέσουν, που έχουν τραβηχτεί στο Βερολίνο. Μάλλον γιαυτό. :/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

Στην Μονμάρτη στο Παρίσι.


Οι κήποι στις Βερσαλλίες.


Η Παναγία των Παρισίων.

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.

Στην Μονμάρτη στο Παρίσι.


Οι κήποι στις Βερσαλλίες.


Η Παναγία των Παρισίων.

:D

:P ωραιο αλλα εχω παει 2-3 φορες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Στην Μονμάρτη στο Παρίσι.


Οι κήποι στις Βερσαλλίες.


Η Παναγία των Παρισίων.

:D
Ζηλεύω:redface::redface:

Είναι φανταστικές φωτογραφίες:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.

Ποσείδι Χαλκιδικής :)

Άθυτος Χαλκιδικής :)
https://i56.tinypic.com/xpablf.jpg

Ποσείδι και πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top