Καλλιτεχνική φωτογραφία

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Αχου, τί ωραίες που είναι, ειδικά η δεύτερη.
Εύγε!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αληθεια σου αρεσαν ? :!:
ευχαριστω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλλιτεχνικές,η αλήθεια είναι,δεν είναι.Απλά είναι στιγμιότυπα που μ αρέσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01031.jpg
    DSC01031.jpg
    459.8 KB · Εμφανίσεις: 103
  • DSC00480.jpg
    DSC00480.jpg
    217.7 KB · Εμφανίσεις: 101
  • DSC01013.jpg
    DSC01013.jpg
    173.9 KB · Εμφανίσεις: 106
  • DSC00932.jpg
    DSC00932.jpg
    114 KB · Εμφανίσεις: 93
  • DSC01104.jpg
    DSC01104.jpg
    143.9 KB · Εμφανίσεις: 95

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Η πρώτη και η τελευταία:heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Κι άλλες από Σίφνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01171.jpg
    DSC01171.jpg
    247.5 KB · Εμφανίσεις: 103
  • DSC01243.jpg
    DSC01243.jpg
    180.1 KB · Εμφανίσεις: 100
  • DSC01245.jpg
    DSC01245.jpg
    207.7 KB · Εμφανίσεις: 98

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αχά, ενδιαφέρον τόπικ... Τώρα το πήρα είδηση...

Να ποστάρω κι εγώ μερικές να μου πείτε τη γνώμη σας? :P

View attachment 27470


Είμαι ευαίσθητη ψυχή καταβάθος εγώ, τελικά...:P
τελεια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Από Λήμνο τώρα,πήρα μπρος.

Ο φάρος στο βορειοανατολικότερο άκρο του νησιού,στο χωριό μου,από αριστερά η Σαμοθράκη και από δεξιά η Ίμβρος.Σταυροδρόμι πολιτισμών που λέει κ ο πατέρας.


Η άγρια Δύση.

Το Άγιο Όρος.

Το μισοφέγγαρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01552.jpg
    DSC01552.jpg
    188.8 KB · Εμφανίσεις: 104
  • DSC01565.jpg
    DSC01565.jpg
    179.9 KB · Εμφανίσεις: 95
  • DSC01793.jpg
    DSC01793.jpg
    108.9 KB · Εμφανίσεις: 100
  • DSC01800.jpg
    DSC01800.jpg
    161.9 KB · Εμφανίσεις: 102

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλλιτεχνικές,η αλήθεια είναι,δεν είναι.Απλά είναι στιγμιότυπα που μ αρέσουν.
η πρωτη και η τελευταια μου αρεσουν πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ourania

Νεοφερμένος

Η ourania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
View attachment 26539 απο το μπαλκόνι του δωματίου μου
Κοίτα να βγάζεις ίσια την θάλασσα (δηλαδή η γραμμή της θάλασσας, του εδάφους κλπ να είναι παράλληλες με το "κάδρο" της φωτογραφίας). Επίσης, αν βγάζεις θάλασσα ένα τρικ είναι να τη βγάζεις περίπου στα 2/3 ή στο 1/3 της φωτογραφίας ανάλογα με το αν θες να δώσεις έμφαση σε ουρανό ή θάλασσα. Φτιάχνει στο μάτι.

Να και δυο από Αλεξανδρούπολη. Δεν έχω πολύ χρόνο αλλά με λίγο "πείραγμα" θα έλεγαν περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ουρανια μαρεσει πολυ στην πρωτη φωτο το τραπεζι στο πλαι αλλα με χαλαει το αμαξι αν δεν ηταν εκει θα ηταν καλυτερη. Ωραιες παντως και οι δυο γενικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
εγω μπορω να πω ότι μ αρεσει το αμαξι εκει πέρα... φαινεται σαν να χαλαει λίγο την αρμονία αλλα μ αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ourania

Νεοφερμένος

Η ourania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ευχαριστώ παιδιά! Και εμένα μαρέσει το τροχόσπιτο εκεί, το τασάκι στη γωνία μου διέφυγε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
η θαλασσα στη δευτερη καμπυλωνει; μα τι...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Θα περασε καποιο πλοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ourania

Νεοφερμένος

Η ourania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
fasdag και μένα μου έκανε εντύπωση , είπα μήπως επειδή είναι μεγάλη η γωνία από την οποία "κοιτάω" τη θάλασσα αλλά μάλλον είναι βλακεία αυτό, γιατί δεν έχει σχέση αν η θάλασσα έπιανε 180μοίρες στο τοπίο , αφού με τη μηχανή "'έπιασα"ένα μικρό κομμάτι (ίσως άμα ήταν ευρυγώνιος ο φακός 180-360 μοίρες να εξηγιόταν μια μικρή καμπύλη στα τοπία). Μάλλον είναι κάποιο τρικ στο μάτι, επειδή εκεί φαίνεται να ενώνεται ο ουρανός με τη θάλασσα. Αν το ξανακοιτάξεις καλύτερα δε δείχνει να καμπυλώνει τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
νομιζω οτι ειναι θεμα οπτικης (δηλαδη θεμα φακου...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
ξερω.. δεν το εχω.. δεν το εχω.. αλλα μου αρεσει να βαζω και απο καμια φωτο που εχω τραβηξει..

αυτες ειναι απο κινητο.. φαινεται αλλωστε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 336.jpg
    ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 336.jpg
    12.7 KB · Εμφανίσεις: 124
  • ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 340.jpg
    ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 340.jpg
    82.9 KB · Εμφανίσεις: 118
  • ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 346.jpg
    ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 346.jpg
    62.7 KB · Εμφανίσεις: 107
  • ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 347.jpg
    ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ 347.jpg
    52.9 KB · Εμφανίσεις: 102

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Οι 2 τελευταιες δε μαρεσουν αλλα στις πρωτες αν ειχες καλυτερη καμερα θα φαινοταν πολυ ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Συμφωνώ.^^
Βασικά η δεύτερη θα ήταν πολύ ωραία ασπρόμαυρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.






Κάνω διάσημα τα λουλούδια της μαμάς μου. =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top