Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σε αφήσαμε άφωνη εε;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
https://www.ischool.gr/album.php?albumid=581
-----------------------------------------
χαλκιδικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Πολύ ωραίες nefi.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ευχαριστω να σαι καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ευχαριστω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
https://yfrog.com/12imgp1213kj

https://yfrog.com/12imgp1252j

https://yfrog.com/12imgp1292j
Αυτές είναι από το χωρίο μου στην Άνδρο.Πήγα για 3ήμερο και τις έβγαλα.Μου άρεσαν πολύ και είπα να τις μοιραστώ μαζί σας.:)

Θενξ Αλέξανδρε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Η πρώτη και η τελευταία φαίνονται πολύ ωραίες:). Δε φαίνονται όμως καλά, διότι είναι πολύ μεγάλες και σπάει η εικόνα του συνόλου. Θα σου πρότεινα να τις κάνεις resize:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
https://yfrog.com/12imgp1213kj

https://yfrog.com/12imgp1252j

https://yfrog.com/12imgp1292j
Αυτές είναι από το χωρίο μου στην Άνδρο.Πήγα για 3ήμερο και τις έβγαλα.Μου άρεσαν πολύ και είπα να τις μοιραστώ μαζί σας.:)

Θενξ Αλέξανδρε.:)
:bravo::bravo:Πάρα πολύ ωραίες!Ειδικά αυτή με το παγκάκι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Όποιος βρει πόλη/χώρα κερδίζει...ευκολούτσικο​

Να πω, βασικά, ότι γενικώς μου αρέσουν οι άνθρωποι,το περπάτημα τους,ο χώρος που δημιουργούν γύρω τους όταν κάθονται πχ είτε όταν χαζεύουν.
Μέσα στην παρανομία δηλαδή.Εύχομαι να μην είναι κάποιος μέλος εδώ και έχω πρόβλημα,αλλά μάλλον απίθανο κοιτώντας τις φωτογραφίες...:P



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P3310648.jpg
    P3310648.jpg
    184.4 KB · Εμφανίσεις: 108

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Σορρυ για τα δυο πόστ,αλλά είναι τεράστιες οι φωτογραφίες και δεν μπορω να τις στοιχίσω σωστά.Γι αυτό αλλάζω τεχνική...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • P4010657.jpg
    P4010657.jpg
    237 KB · Εμφανίσεις: 108
  • P3280322.jpg
    P3280322.jpg
    251.9 KB · Εμφανίσεις: 99

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Όποιος βρει πόλη/χώρα κερδίζει...ευκολούτσικο​

Να πω, βασικά, ότι γενικώς μου αρέσουν οι άνθρωποι,το περπάτημα τους,ο χώρος που δημιουργούν γύρω τους όταν κάθονται πχ είτε όταν χαζεύουν.
Μέσα στην παρανομία δηλαδή.Εύχομαι να μην είναι κάποιος μέλος εδώ και έχω πρόβλημα,αλλά μάλλον απίθανο κοιτώντας τις φωτογραφίες...:P




Δικια μου εισαι εσυ.:D
Τρελαινομαι να βλεπω ανθρωπους να πεπατανε.
Απλα δεν εχω βγαλει φωτογραφια ποτε κανεναν.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.



Φωτογραφια στις πηγες της Κρυας στη Λιβαδεια... το αποτέλεσμα με τις λαμπες κι ολας φερνει λιγο ψυχεδελεια και μαυριλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Δικια μου εισαι εσυ.:D
Τρελαινομαι να βλεπω ανθρωπους να πεπατανε.
Απλα δεν εχω βγαλει φωτογραφια ποτε κανεναν.:Ρ
Καλά το αποτέλεσμα είναι εθιστικό πρέπει να σου πω.'Εχω φωτογραφίες με απίστευτες φάτσες και με ανθρώπους που δεν τους θυμάμαι καν γιατι όταν πρέπει να τραβήξω τη φωτογραφία όλα θολώνουν:D
Βασικά δε μπορεί και να θεωρηθει φωτογραφία αυτό μιας και είμαι χύμα κατάσταση.
Κατι τέτοιο δηλαδή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.



Φωτογραφια στις πηγες της Κρυας στη Λιβαδεια... το αποτέλεσμα με τις λαμπες κι ολας φερνει λιγο ψυχεδελεια και μαυριλα
:no1:!Πολύ όμορφη φωτογραφία αλλά από κοντά είναι ακόμα πιο ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
:no1:!Πολύ όμορφη φωτογραφία αλλά από κοντά είναι ακόμα πιο ωραία!


Βεβαια, εχω πιει θεικους καφεδες, παω συχνα το καλοκαιρι γιατι το χωριο μου ειναι εκει κοντα (Μαρτινο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Καλά το αποτέλεσμα είναι εθιστικό πρέπει να σου πω.'Εχω φωτογραφίες με απίστευτες φάτσες και με ανθρώπους που δεν τους θυμάμαι καν γιατι όταν πρέπει να τραβήξω τη φωτογραφία όλα θολώνουν:D
Βασικά δε μπορεί και να θεωρηθει φωτογραφία αυτό μιας και είμαι χύμα κατάσταση.
Κατι τέτοιο δηλαδή

Μου άρεσαν πάρα πολύ οι φώτο σου!Μπράβο!


Ωραία τεχνοτροπία παρεμπιπτόντως αυτή που παράθεσες στο λινκ(κι εγώ αυτή νομίζω οτι εφαρμόζω αλλά με χειρότερα αποτελέσματα:P).Γιατί δε μπορεί να θεωρηθεί φωτογραφία;;Προσωπικά δε μου αρέσουν οι πολύ στημένες και αψεγάδιαστες πικ.:Ρ
-----------------------------------------
Αλλη μια δική μου τραβηγμένη την πρωτομαγιά αν θυμάμαι καλά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top