Καλλιτεχνική φωτογραφία

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Το 'χει βαρέσει ο ήλιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Μήπως το εκβίασες για να σταθεί στη φωτογραφία σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όχι. Από μόνο του μου κάθησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αποδειξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Για όσους αγαπάνε τα μεγάλα, γέρικα δέντρα, όπως εγώ.

https://img200.imageshack.us/img200/5539/20091406311913640.jpg/


Λατρεύω τα έντομα, και τις Λιβελούλες. :xixi:

https://img200.imageshack.us/img200/1470/20091406582613632.jpg


Για όσους τους αρέσουν τα λιβάδια, και συγκεκριμένα για τη domenica7 που θέλει να τρέχει σ' αυτά (το ξέρω, photoshop, δεν το αρνούμαι). :P

https://img200.imageshack.us/img200/8239/20091406210313638.jpg


Και τέλος, επειδή νομίζω πως η καλλιτεχνική φωτογραφία δεν είναι απαραίτητα και ωραία φωτογραφία, παραθέτω αυτές τις τρεις:

School Bus in Japan.
https://img196.imageshack.us/img196/630/cid1424997945web51008ma.jpg


https://img196.imageshack.us/img196/9605/cid2424997945web51008ma.jpg




School Bus in Pakistan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να τς τράβηξες εσύ:P
Και συμφωνώ
Λιβελούλες φορέβα ρε!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να τς τράβηξες εσύ:P
Και συμφωνώ
Λιβελούλες φορέβα ρε!!!!

Όχι, στο Πακιστάν ακόμα δεν έχω πάει. :P

Ούτως ή άλλως, στο θέμα δε βάζουμε απαραίτητα δικές μας φωτογραφίες. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
shadowfax, η πρωτη που εβαλες με το δεντρο ηταν απλα φανταστικη.
ως φυσιολατρης εχω να πω οτι θα ηθελα να ζησω για παντα κατω απο αυτο το δεντρο.εννοειται οτι την εβαλα ως φοντο στην επιφανεια εργασιας για να την θαυμαζω συνεχεια:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.



Επειδή λατρεύω το νερό:)Aύριο θα βάλω και κάποιες δικές μου που ίσως να σας ενδιαφέρουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να τς τράβηξες εσύ:P
Και συμφωνώ
Λιβελούλες φορέβα ρε!!!!
Η λιβελούλα δε σκοτώνει το ταίρι της μετά τη σεξουαλική πράξη ή μήπως ζει μια μέρα?Δε θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Shadowfax αυτή με το δέντρο είναι καταπληκτική.Και εμένα μου αρέσουν αυτά τα μεγάλα γέρικα δέντρα. Υπέροχη.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ αγαπώ τις πυγολαμπίδες.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μόλις βρήκα άλλη μια, από Ολλανδία για να νοσταλγήσει ο Crookshanks. :D

*όχι Σκιφαξ, άστο καλύτερα :P*

Κακέ:P. Και δεν ξέρω αν θα πάω:(.

Φοβερά χρώματα:no1:
-----------------------------------------



Εμμ δικά σου είναι όλα αυτά;:D:)

Nαι:P.

Η τελευταία είναι ΘΕΪΚΗ !! μπράβο !

Για τη δική μου λες; Τίποτα δεν είναι, κάτι φώτα:P.

Ωραίες!!! Τα γατάκια είναι φάτσες!! Τα υπόλοιπα τι είναι;;;; :o

Κουνημένα φώτα και η μία, περιτύλιγμα από σοκολάτα:p.



Περιμένω σχόλια :)

Δε φαίνεται τίποτα. Μπορείς να την ανεβάσεις πάλι; Μπορείς να μου στείλεις ΡΜ να τη βάλω εγώ στο συγκεκριμένο ποστ.




Επειδή λατρεύω το νερό:)Aύριο θα βάλω και κάποιες δικές μου που ίσως να σας ενδιαφέρουν;)

Ωραίες είναι, κι εμένα μου αρέσει το νερό, αυτή η κρυστάλλινη αίσθηση:iagree:.

Εγώ αγαπώ τις πυγολαμπίδες.


Φαίνεται... Τις αιχμαλωτίζεις:P.

Σάντοου, πολύ ωραία αυτή με το δέντρο. Θέλω να κάνω μάθημα στην Ιαπωνία:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Η λιβελούλα δε σκοτώνει το ταίρι της μετά τη σεξουαλική πράξη ή μήπως ζει μια μέρα?Δε θυμάμαι.

Όχι απλά το σκοτώνει, το τρώει. Σαν τη μαύρη χήρα. :xixi:

Όχι, ζει από 6 μήνες μέχρι και 6-7 χρόνια όμως το μεγαλύτερο μέρος της ζωής της το περνά όντας νύμφη κάτω από το νερό, όπως διάβασα σε ένα blog. Πάντως, μιας και το αναφέρεις, κάτι είδη μυγών έχουν τόσο μικρή διάρκεια ζωής καθώς και άλλα παραπλήσια έντομα έντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Δε φαίνεται τίποτα. Μπορείς να την ανεβάσεις πάλι; Μπορείς να μου στείλεις ΡΜ να τη βάλω εγώ στο συγκεκριμένο ποστ.

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου Αλέξανδρε! :thanks:
Δεν πειράζει όμως που δε φαίνεται, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου Αλέξανδρε! :thanks:
Δεν πειράζει όμως που δε φαίνεται, δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο :)
Όχι Αριάνα μου βάλτην!!Κάθε φωτογραφία είναι ιδιαίτερη.:)


Πολύ ωραίες οι φώτο που βάλατε παιδιά μπράβο!:D
Η λιβελούλες δε μου αρέσουν (σαν τα ελικοπτεράκια που λέμε δεν είναι;; ).Είναι τρομακτικές,τεράστιες και γενικώς μπλιαχ.:PΆσε που σκοτώνουν όπως είπε ο Σαντοου το ταίρι τους.Μπρρρ.
Στη στέρνα του παππού μου τα καλοκαίρια έχει πάρα πολλές και με πάει να όταν περνάω από κει.:P

Βάζω κι εγώ μια που έβγαλα πρόσφατα εν ώρα τρομακτικής βαρεμάρας:

Κεκλιμένο επίπεδο
https://i597.photobucket.com/albums/tt54/domenica_07/P6175671-1.jpg


(ναι δεν έχω σφουγγαρίσει το δωματιο μου την τελευταία δεκαετία:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ω... Πραγματικά, πολύ όμορφη φωτογραφία! Σου δημιουργεί μια μυστηριώδη αίσθηση!
Τί κάνει εδώ αυτή που έλεγε ότι έκοψε το iSchool μαχαίρι;:P
(Μη το πάρεις τοις μετρητοίς.:P)

Οι λιβελούλες είναι πολύ όμορφα ζώα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ω... Πραγματικά, πολύ όμορφη φωτογραφία! Σου δημιουργεί μια μυστηριώδη αίσθηση!
Τί κάνει εδώ αυτή που έλεγε ότι έκοψε το iSchool μαχαίρι;:P
(Μη το πάρεις τοις μετρητοίς.:P)

Οι λιβελούλες είναι πολύ όμορφα ζώα:).
Το ήξερα οτι δε με θέλεις.:'(:'(:'(Μπήκα για να βάλω μια πικ μόνο και να δω τι γίνεται με το μιτινγκ.Don't worry I'm not here to stay.:P

Οι λιβελούλες είναι μπλιαχ και τις φοβάμαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πού χάθηκες εσύ βρε; :P

Ωραία η φωτογραφία. Πες μου πως έχετε δύο ορόφους στο σπίτι σου γιατί αλλιώς δε θα μπορέσω να πω πως το τοιχαλάκι που φαίνεται έξω από την πόρτα είναι σκάλες, και αυτό μου ήρθε πρώτο στο μυαλό. :xixi:

Και αναφορικά με τις λιβελούλες, δεν το κάνουν για να περνάνε την ώρα τους. Απλά, χρειάζονται ενέργεια τόσο ύστερα από την αναπαραγωγική διαδικασία όσο και για την επερχόμενη περίοδο. Το αρσενικό μάλιστα δεν αντιστέκεται. Συνήθως σε αυτά τα είδη είναι και πολύ μικρότερο από το θηλυκό, χωρίς να βάζω και το χέρι μου στη φωτιά βέβαια. Ω ναι! Η μητέρα φύση είναι φοβερή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πού χάθηκες εσύ βρε; :P

Ωραία η φωτογραφία. Πες μου πως έχετε δύο ορόφους στο σπίτι σου γιατί αλλιώς δε θα μπορέσω να πω πως το τοιχαλάκι που φαίνεται έξω από την πόρτα είναι σκάλες, και αυτό μου ήρθε πρώτο στο μυαλό. :xixi:

Και αναφορικά με τις λιβελούλες, δεν το κάνουν για να περνάνε την ώρα τους. Απλά, χρειάζονται ενέργεια τόσο ύστερα από την αναπαραγωγική διαδικασία όσο και για την επερχόμενη περίοδο. Το αρσενικό μάλιστα δεν αντιστέκεται. Συνήθως σε αυτά τα είδη είναι και πολύ μικρότερο από το θηλυκό, χωρίς να βάζω και το χέρι μου στη φωτιά βέβαια. Ω ναι! Η μητέρα φύση είναι φοβερή. :P

Εγώ είμαι χαμένο κορμί γενικά.:P


Θενκς!Ναι δυόροφο είναι.Το ''τοιχαλάκι'' είναι αντί για κάγκελα στη σκάλα.Μινιμαλιστής ο μπαμπάς.:P



Ανατρίχιασα και μόνο που διάβασα αυτά που γράφεις.Δε τα μπορώ τα έντομα τι να γίνει.:PΤουλάχιστον τα αηδιαστικά έντομα.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top