Καλλιτεχνική φωτογραφία

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ευχαριστώ. Κι εμένα το καφέ είναι το αγαπημένο μου:xixi:. Αλλά το ζήτημα της ονομασίας των γατιών είναι -για μένα και την αδερφή μου- σαν το Σκοπιανό:P. Αυτή θέλει να τον λέει Πέτρο ή Τίκο ή κάτι τέτοιο:P. Eγώ θέλω να τον λέω Τέμη:P. Βγάλε νόημα:P. Αν βρεις συντετμημένη εκδοχή του Shadowfax, ίσως γίνει δεκτή, διότι πρέπει να είναι το πολύ δύο συλλαβές για να καταλαβαίνουνε:P.

Πες τον fax τότε. :P

Όχι, όχι fax δεν είναι ωραίο. Φώναζέ τον με την ελληνική έκδοση του ''Shadowfax'': Ίσκιος. Ή μπορείς να τον ονομάσεις Pippin :P. Θα αρέσει και στην αδερφή σου. :xixi:

Λοιπόν, αν και δεν αρέσει στην domenica το photoshop, εγώ θα ξαναβάλω μια που βρήκα και στην οποία έχει πέσει πραγματικά αρκετό. :xixi:

Όμως, μου αρέσει τόσο η ιδέα όσο και το πως κατέληξε τελικά. Στάλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πες τον fax τότε. :P

Όχι, όχι fax δεν είναι ωραίο. Φώναζέ τον με την ελληνική έκδοση του ''Shadowfax'': Ίσκιος. Ή μπορείς να τον ονομάσεις Pippin :P. Θα αρέσει και στην αδερφή σου. :xixi:

Λοιπόν, αν και δεν αρέσει στην domenica το photoshop, εγώ θα ξαναβάλω μια που βρήκα και στην οποία έχει πέσει πραγματικά αρκετό. :xixi:

Όμως, μου αρέσει τόσο η ιδέα όσο και το πως κατέληξε τελικά. Στάλες.

Αχου!!Τέλεια!!;;
Δε βαριέσαι.Χαλάλι.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.:P

Βάζω κι εγώ μια μη καλλιτεχνική για να περάσει η ώρα.:Ρ
https://i597.photobucket.com/albums/tt54/domenica_07/P4282301.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αυτο που συμπαθω περισσοτερο θα το βγαλει Σαντοουφαξ;

Τότε δεκτόν το "Σκίφαξ":P. Μοιάζει και με αρχαίο ελληνικό:P.

Κυριακή, ποιος οδηγεί;

Θα ήθελα να ρωτήσω: Πώς μπορούμε να αντικαταστήσουμε το τρίποδο;:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τότε δεκτόν το "Σκίφαξ":P. Μοιάζει και με αρχαίο ελληνικό:P.

Κυριακή, ποιος οδηγεί;

Θα ήθελα να ρωτήσω: Πώς μπορούμε να αντικαταστήσουμε το τρίποδο;:P:P:P

Δε σου λέω.:who::PΟ αδερφός μου.

Με ένα τρομερά σταθερό χέρι που στηρίζει τη μηχανή σε κάποιο τοίχο or something.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Μόλις βρήκα άλλη μια, από Ολλανδία για να νοσταλγήσει ο Crookshanks. :D

*όχι Σκιφαξ, άστο καλύτερα :P*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Θέλω να βρεθώ σ'αυτό το χωράφι κα να αρχίσω να τρέχω!!
Πωπω χρώμααα.
Πολύ ωραία και η Ολλανδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Θέλω να βρεθώ σ'αυτό το χωράφι κα να αρχίσω να τρέχω!!
Πωπω χρώμααα.
Πολύ ωραία και η Ολλανδία.

Και θα πατήσεις τις τουλίπες τόσο άξεστα; :nono:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Και θα πατήσεις τις τουλίπες τόσο άξεστα; :nono:

:P
Όχι ρε!:Ρ Ανάμεσα θα τρέχω, εκεί στα πράσινα.:P
Τα λουλουδάκια τα αγαπάω.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
να μια δική μου προσπάθεια για μακρο...




κι αυτή, με κάτι λίγο photoshop, από τη Δεκέλεια της Λάρνακας




και από την εκδρομή μας στην Ελλάδα πέρσι με το σχολείο, τα Κυκλώπεια Τείχη στις Μυκήνες




από το χωριουδάκι μου




σχιζοφρένεια !


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δικές σου;:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
H 1η και η τελευταία είναι υπέροχες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Καλά αυτή με τις τουλίπες είναι υπέροχη!! Ε ρε και να'μουν εκεί!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Ναι δικές μου ! :]]

Ευχαριστώ πολύ Χριστιάννα. :thanks:
Κι εμένα ίσως αυτές είναι οι αγαπημένες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μόλις βρήκα άλλη μια, από Ολλανδία για να νοσταλγήσει ο Crookshanks. :D

*όχι Σκιφαξ, άστο καλύτερα :P*

Φοβερά χρώματα:no1:
-----------------------------------------
Δεν πειράζει, καλό είναι και το PS:P. Μου αρέσει αυτή με τα ίχνη. Εφτιχιαλού, πολύ ωραία τα συννεφάκια:).

Βάζω κάποιες που ανέβασα χτες αλλά δεν πρόλαβα να τις ποστάρω:
















Εμμ δικά σου είναι όλα αυτά;:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Η τελευταία είναι ΘΕΪΚΗ !! μπράβο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Ωραίες!!! Τα γατάκια είναι φάτσες!! Τα υπόλοιπα τι είναι;;;; :o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.


Περιμένω σχόλια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ε βεβαια, οταν βαριεται ο ανθρωπος δεν καθεται να διαβασει.



Κοπερφηλντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Να και μία δικιά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • CIMG2714.jpg
    CIMG2714.jpg
    200.1 KB · Εμφανίσεις: 120

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Σαν άρρωστο μοιάζει το γατάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top