Καλλιτεχνική φωτογραφία

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Αρκετά καλλιτεχνική νομίζω μιας και παρουσιάζει δύο τελείως αντίθετες πλευρές της ζωής τόσο περιεκτικά και όμορφα.

https://photos.everywheremag.com/28497_7646_l.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αρκετά καλλιτεχνική νομίζω μιας και παρουσιάζει δύο τελείως αντίθετες πλευρές της ζωής τόσο περιεκτικά και όμορφα.

https://photos.everywheremag.com/28497_7646_l.jpg
Φοβερή φωτογραφία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Δεν είναι δική μου, ε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
κατ' αρχας domenica7, η φοτγραφια που εχεισ και στο αβαταρ ειναι το πιο ομορφο πορτρετο που τραβηχτηκε ποτε.....
πριν λιγο καιρο....στο natiοnal geographic ειχε τη φοτογραφια τησ ιδιασ γυναικας οπως ειναι τωρα...τα ματια της παραμενουν το ιδιο εντυπωσιακα....η εκφραση της το ιδιο μαγευτικη και υπεροχη


αλλα η φοτογραφια που ειναι η πιο συναρπαστικη και απο αποψη καλλιτεχνικη αλλα κυριωσ απο αποψη θεματο ειναι αυτη που συγκλονισε ολο το κοσμο του Κεβιν Καρτερ



τραγικη.......για οσους δε ξερουν την ιστορια το παιδι αυτο σερνοτανε για να πλησιασει αποστολη τησ UNICEF που μιραζε τροφιμα και νερο.....υπο το βλεμμα του γυπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Χμ.Όντως Νάντια κι εμένα μου αρέσει πολύ αυτό το πορτρετο.
Ορίστε και τα δύο:



Αυτή η πικ που ανέφερες με τον γύπα την έχω δει και είναι πραγματικά συγκλονιστική.Ο φωτογράφος όμως αυτοκτόνησε από τις τύψεις μετά τη βράβευση του για την ενλόγω φωτογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ορίστε, τρεις που βρήκα με θέμα το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Καλά φανταστική!!;:no1:
Εσύ την τράβηξες;Χανιά;



Ορίστε, τρεις που βρήκα με θέμα το καλοκαίρι.
Φοβερές Γιώργο!
Πολύ φώτοσοπ βέβαια(:P),αλλά ωραίες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Δεν πειράζει, καλό είναι και το PS:P. Μου αρέσει αυτή με τα ίχνη. Εφτιχιαλού, πολύ ωραία τα συννεφάκια:).

Βάζω κάποιες που ανέβασα χτες αλλά δεν πρόλαβα να τις ποστάρω:














 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Αλέξανδρε τα γατάκια μεγάλωσαν!Είναι ακόμη πολύ γλυκούλικα!:D
Πολύ ωραίες οι πικ με τα γατιά.Κάποιες είναι τραβηγμένες από ωραίες γωνίες.

Οι τελευταίες με τα φώτα είναι εξίσου όμορφες!!
Με τη λειτουργία για τη νύκτα τις τράβηξες;:P
Η πόλη σου είναι αυτά τα φώτα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
αχου τι γλυκα γατακια.........
μου δινεισ κανενα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Είναι όντως άπαιχτες. Ο καφέ μου αρέσει περισσότερο, φαίνεται περίεργος :xixi:. Ονόμασέ τον Shadowfax. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει περισσοτερο το γκριζοασπρο...ειναι πλ γλυκουλη....ναντια να το βγαλεισ.....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εεεε Ζηλεύω τώρα.:P

Αλέξανδρε θα βγάλεις το ξανθούλι ή το γκρί με τις παράξενες γραμμούλες Ντομένικα;;:P:P
-----------------------------------------
:lol:
Τελικά είμαι πολύ εγωκεντρική.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εμενα μ' αρεσει αυτο στην 3η και στην 4η φωτο. Αλλα μην το βγαλεις Χρηστο. :P

(ασχετο, αλλα θυμηθηκα την αδερφη μου που εχει βγαλει μια γατα που εχουμε στο χωριο με τ' ονομα της :P)

Μια φορα μου ειχαν βγει κι εμενα τετοιες φωτογραφιες σαν αυτες που εχεις με τα φωτα, αλλα ηταν "ατυχημα". Μαλιστα ειχα εκνευριστει πολυ γιατι δεν ηθελα να βγουν ετσι και τις εσβησα επιτοπου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ο γατούλης (λογικά Ο είναι) στην τρίτη φωτογραφία είναι πανέμορφος. Από τα πιο υπέροχα πλάσματα που έχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αλέξανδρε τα γατάκια μεγάλωσαν!Είναι ακόμη πολύ γλυκούλικα!:D
Πολύ ωραίες οι πικ με τα γατιά.Κάποιες είναι τραβηγμένες από ωραίες γωνίες.

Οι τελευταίες με τα φώτα είναι εξίσου όμορφες!!
Με τη λειτουργία για τη νύκτα τις τράβηξες;:P
Η πόλη σου είναι αυτά τα φώτα;;

Kωμόπολη, ναι:P. Bασικά, είναι στη χειροκίνητη λειτουργία, στην επιλογή του αργού κλείστρου (για να μπορώ να κάνω κεραυνούς και δρόμους από φως:P).
Τα γατιά είναι περισσότερο υπεύθυνα για το τελικό αποτέλεσμα:P. Το περιτύλιγμα δε σας άρεσε;:P:P:P:'(:P

Είναι όντως άπαιχτες. Ο καφέ μου αρέσει περισσότερο, φαίνεται περίεργος :xixi:. Ονόμασέ τον Shadowfax. :P

Ευχαριστώ. Κι εμένα το καφέ είναι το αγαπημένο μου:xixi:. Αλλά το ζήτημα της ονομασίας των γατιών είναι -για μένα και την αδερφή μου- σαν το Σκοπιανό:P. Αυτή θέλει να τον λέει Πέτρο ή Τίκο ή κάτι τέτοιο:P. Eγώ θέλω να τον λέω Τέμη:P. Βγάλε νόημα:P. Αν βρεις συντετμημένη εκδοχή του Shadowfax, ίσως γίνει δεκτή, διότι πρέπει να είναι το πολύ δύο συλλαβές για να καταλαβαίνουνε:P.

εμενα μ αρεσει περισσοτερο το γκριζοασπρο...ειναι πλ γλυκουλη....ναντια να το βγαλεισ.....:D:D

Πιασμένο από την αδερφή μου. Το λέω Ντόρα εδώ και καιρό.:P

Εεεε Ζηλεύω τώρα.:P

Αλέξανδρε θα βγάλεις το ξανθούλι ή το γκρί με τις παράξενες γραμμούλες Ντομένικα;;:P:P
-----------------------------------------
:lol:
Τελικά είμαι πολύ εγωκεντρική.:P

Και τα δύο αγοράκια είναι, πώς να τα βγάλω Ντομένικα;:P:P:P

Εμενα μ' αρεσει αυτο στην 3η και στην 4η φωτο. Αλλα μην το βγαλεις Χρηστο. :P

(ασχετο, αλλα θυμηθηκα την αδερφη μου που εχει βγαλει μια γατα που εχουμε στο χωριο με τ' ονομα της :P)

Μια φορα μου ειχαν βγει κι εμενα τετοιες φωτογραφιες σαν αυτες που εχεις με τα φωτα, αλλα ηταν "ατυχημα". Μαλιστα ειχα εκνευριστει πολυ γιατι δεν ηθελα να βγουν ετσι και τις εσβησα επιτοπου. :P

Γιατί, δε δίνουν μια αέρινη αισθητική τα φώτα;:P

Ο γατούλης (λογικά Ο είναι) στην τρίτη φωτογραφία είναι πανέμορφος. Από τα πιο υπέροχα πλάσματα που έχω δει.

Ο είναι, ναι.

Ευχαριστώ:P.

Είχε και άλλες πολλές να βάλω, αλλά διάλεξα τις πιο καλές. Θέλει υπομονή πάντως, γιατί συνέχεια κινούνται, πάνε πέρα δώθε, τρομάζουν κιόλας μερικές φορές (είναι ακόμη μικρά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατί, δε δίνουν μια αέρινη αισθητική τα φώτα;:P
Εγω εκεινη τη μερα ηθελα να βγαλω την Αθηνα απο ψηλα τη νυχτα, και ηθελα η φωτογραφια να ειναι απολυτα καθαρη. Δεν ειχα στο μυαλο μου να βγαλω κατι τετοιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εγω εκεινη τη μερα ηθελα να βγαλω την Αθηνα απο ψηλα τη νυχτα, και ηθελα η φωτογραφια να ειναι απολυτα καθαρη. Δεν ειχα στο μυαλο μου να βγαλω κατι τετοιο. :P
Για τη λειτουργία νυκτός χρειάζεσαι τρίποδο γιατί λίγο να κουνήσεις σου κάνει τέτοιες γραμμούλες και βγαίνει θολή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Είναι όντως άπαιχτες. Ο καφέ μου αρέσει περισσότερο, φαίνεται περίεργος :xixi:. Ονόμασέ τον Shadowfax. :P

Tι λες ρε;
Αυτο που συμπαθω περισσοτερο θα το βγαλει Σαντοουφαξ;:!:
:P

Α.
Αλεκο πολυ ομορφες οι φωτογραφιες σου.
Ειδικα αυτες με τα γατακια.
Cuuuute.(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top