Καλλιτεχνική φωτογραφία

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Πολύ ωραίες Ντομένικα!Ειδικά το μωράκια!Γλύκες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Όντως!
Τα μωράκια ήταν γλύκα!:xixi:
Το πρώτο νινι το βλέπω και κάτι με πιάνει.γουτσου γούτσου!:P
-----------------------------------------
Νινιά!!:P
https://www.flickr.com/photos/cbyc/3507994336/in/set-72157606461501401/
https://www.flickr.com/photos/cbyc/3443225871/in/set-72157606461501401/
https://www.flickr.com/photos/cbyc/3026441496/in/set-72157606461501401/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
η πρωτη ειναι απιστευτα αηδια :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει.Είναι πολύ γλυκό νινι.:xixi:Και τα χρώματα είναι πολύ απαλά και όμορφα.Μόνο που το λυπάμε έτσι που το έχουν τουλουπανιάξει το καημένο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Άλλες τρεις δικές μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN1390(2).jpg
    DSCN1390(2).jpg
    80.9 KB · Εμφανίσεις: 113
  • DSCN13953.jpg
    DSCN13953.jpg
    719.2 KB · Εμφανίσεις: 119
  • Εικόνα062.jpg
    Εικόνα062.jpg
    272.8 KB · Εμφανίσεις: 123

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Άλλες τρεις δικές μου
Πολύ καλές και οι τρείς!
Η πρώτη είναι φοβερή!!:bravo::bravo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Άλλες τρεις δικές μου
πολυ ωραιες αν και ξεχωρισα την τριτη!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
η τριτη μοιαζει σαν να εχει ξεχαρβαλωθει εντελως με φωτοσοπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
η τριτη μοιαζει σαν να εχει ξεχαρβαλωθει εντελως με φωτοσοπ

Ποιά ενοείς τρίτη? Μόνο η ασπρόμαυρη έχει πηραχτεί.

Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είναι άσχημη νομίζω, δεδομένου οτι είμαι και τελείως άσχετος απο φωτογραφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC_0171.JPG
    DSC_0171.JPG
    163.1 KB · Εμφανίσεις: 110

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Και άσχημη είναι και άσχετος είσαι.











Πειράζω.Παρα πολύ ωραία είναι μπράβο!:no1:Χανιά δύναμη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ε, το φαλλικό σύμβολο... εε ο φάρος εννοώ, προσφέρεται για πιξ :P
Η φωτογραφική μηχανή είναι της Κύνθιας (Nerya), την ερωτεύτηκα και μπήκα στον πειρασμό να μην την επιστρέψω και να κρυφτώ στα βάθη της ερήμου Gobi μαζί με το orghoi khorkhoy να πίνουμε μπίρες, αλλά επικράτησε ο ηθικός εαυτός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τι καλλιτεχνικες φωτογραφιες ρε παιδια .
Δηλαδη για να βγαλεις μια ωραια φωτο σαν τις προηγουμενες πρεπει να εισαι καλλιτεχνης ή αντιθετα θεωρεισε καλλιτεχνης αμα βγαλεις μια τετοια φωτογραφία ?
Που το ειδατε το καλλιτεχνικο ? Σχετικα με αυτο , με τις φωτο που βγαζετε , με τα τοπία , ο μονος που θα μπορουσε να χαρακτηρηστει καλλιτεχνης ειναι ο Θεος/Φυση .
(μην βαράτε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τσουπ!(©Αρνι)

Δεν είμαι και πολύ γνώστης της καλλιτεχνικής φωτογραφίας, αλλά τα περισσότερα απο αυτά που βλέπω δεν θα τα χαρακτήριζα και πολύ καλλιτεχνικά.
Δεν εννοώ κάτι, απλή παρατήρηση είναι (ίσως και απορία ταυτόχρονα).

Χμ..Αρνάκι καταλαβαίνω τι θες να πεις-όντως δεν έχουμε και πολλές πολύ καλλιτεχνικές πικ:P- αλλά και πάλι η τέχνη είναι κάτι πολύ σχετικό και υποκειμενικό.Μια προσπάθεια κάνουμε και ο καθένας βάζει τις πιο καλές που έχει ή αυτές που του αρέσουν πιο πολύ.Η προσπάθεια μετράει.:)
-----------------------------------------
Επίσης τσουπ!
Η φωτογραφία είναι τέχνη!Και μάλιστα μία από τις ωραιότερες κατά τη γνώμη μου.
Προσωπικά μου αρέσει πολύ να βγάζω φωτογραφίες κι ας μην είναι ακόμη και τόσο καλλιτεχνικού ενδιαφεροντος.:)

Σε αυτό το τόπικ οι φίλοι της φωτογραφίας μπορουν να ποστάρουν φωτογραφίες που έχουν τραβήξει οι ίδιοι ή και φωτογραφίες διάσημων και μη φωτογράφων που τους άρεσαν:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Τσουπ!(©Αρνι)




-----------------------------------------
Επίσης τσουπ!
Δεν με πειθεις :P
Η φωτογραφια δεν ειναι τεχνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Τι καλλιτεχνικες φωτογραφιες ρε παιδια .
Δηλαδη για να βγαλεις μια ωραια φωτο σαν τις προηγουμενες πρεπει να εισαι καλλιτεχνης ή αντιθετα θεωρεισε καλλιτεχνης αμα βγαλεις μια τετοια φωτογραφία ?
Που το ειδατε το καλλιτεχνικο ? Σχετικα με αυτο , με τις φωτο που βγαζετε , με τα τοπία , ο μονος που θα μπορουσε να χαρακτηρηστει καλλιτεχνης ειναι ο Θεος/Φυση .
(μην βαράτε)

Συμφωνώ μαζί σου. Δηλαδή αυτές που βάζω εγώ δεν της θεωρώ καλλιτεχνικές.Και φαντάζομαι ούτε οι άλλοι. Το καλλιτεχνική πάει σ' αυτές που βάζουμε απο φωτογράφους. Οι δικές μας είναι κάποιες απόπειρες και μάλλον όχι πετυχημένες. Απλά τις μοιραζόμαστε.Χαλάρωσε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μπορεί να μην είναι τεχνικά άρτια η συγκεκριμένη φωτογραφία, αλλά συλλαμβάνει τη νοοτροπία ενός ολόκληρου λαού.

Ύφος υπεροπτικό χωρίς λόγο. Ο φραπές δεν έχει πια αφρό γιατί φτιάχτηκε πριν 4 ώρες. Ο ήλιος βαράει στο δόξα πατρί, ούτε καπέλο, ούτε αντηλιακό. Το γυαλί είναι αποκλειστικά για μούρη (μαϊμού προφανώς), οχι για προστασία. Αβάσιμη απαξίωση κάθε συμβουλής απο δερματολόγους και λοιπούς ειδικούς, ηλιοθεραπεία ντάλα μεσημέρι. Με τα βυζιά έξω στο μπαλκόνι. Και κάτι που δεν φαίνεται στη φωτογραφία, ο εικονιζόμενος θα έπρεπε να διαβάζει (ή να δουλεύει γενικότερα) αλλά αντιθέτως τα ξύνει.

Μια εικόνα, δυο λέξεις: "δε βαριέσαι". Ευχαριστώ.


Έχω βάλει αντηλιακό και τα γυαλιά δεν είναι μούφα, λέμε τώρα. Καπέλο δεν έβαλα, γι'αυτό με βάρεσε ο ήλιος και γράφω μαλακίες.
Και τώρα η δεύτερη δημοφιλέστερη φράση του μεσογειακού λαού μας.
''Άιντε πνίξου!''

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Τι έγινε ρε παιδιά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top