Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Άλλη μια από μένα. :xixi:
Κέρκυραα https://img14.imageshack.us/my.php?image=imgp0464z.jpg

Βασικά αν πατήσετε πάνω είναι τεράστια και είναι χάλια..καλύτερα όπως είναι στην αρχή.:D

εχμ, και άλλη μια. https://img204.imageshack.us/my.php?image=imgp0551a.jpg

αυτά.:xixi: Ράνια μου αρέσει τρελά η προτελευταία.:no1:


Πολύυυ πολύ ωραίες!!!:D:D
Μπράβο!!:xixi:
Κι εγώ έχω πάει Κέρκυρα όταν ήμουν στο δημοτικό.Πολύ όμορφο νησί!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΡΩΜΗ

Ποδήλατο:P


Μία από τις γέφυρες(δεν θυμάμαι το όνομά της)


Θέα από ψηλά.:D(Αυτή μου θυμίζει πίνακα ζωγραφικής.Ειδικά ο ουρανός δηλαδή.)


''Το πουλί'':D


Castel Sant'Angelo.:D


Βεζούβιος.:jumpy:


Fontana di trevi.:xixi:


Aχχχ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Καλά Ράνια η πρώτη είναι all the money:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μα δεν πάειι...Γλεντζιές..Όλοι έχετε πάει εξωτερικό..:P
Σοφία φοβερές φώτο όλες!!:bravo:
Καλά το πουλί φαίνεται σα ψευτικο..Κι αυτή με το αγάλματα που κάνουν μπάνιο είναι πολύ ωραία!:DΤι ακριβώς μέρος είναι αυτό;

έδιτ:Άσε βρήκα:https://en.wikipedia.org/wiki/Trevi_Fountain

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα δεν πάειι...Γλεντζιές..Όλοι έχετε πάει εξωτερικό..:P
Σοφία φοβερές φώτο όλες!!:bravo:
Καλά το πουλί φαίνεται σα ψευτικο..Κι αυτή με το αγάλματα που κάνουν μπάνιο είναι πολύ ωραία!:DΤι ακριβώς μέρος είναι αυτό;

έδιτ:Άσε βρήκα:https://en.wikipedia.org/wiki/Trevi_Fountain

:)

Ευχαριστώ:D:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
Μερικες που τραβηξα χτες.







=)
Υπεροχες .......:!::wow::wow::bravo:bravo!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
Παιδια δειτε εδω τι Φανταστικά Τοπία βρηκα !
καντε κλικ στο site απο κατω .......:down:

https://new.e-go.gr/exodos/summarytwocol.asp?catid=9616&subid=2&tag=7479&pubid=508785

:wow::wow::wow::wow::wow::wow::!::!::!::!::D:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria92

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
παιδια ενδιαφερομαι και γω πολυ για την φωτογραφια και για καλη μου τυχη φετος μας ηρθε ενα καθηγητης που εκανε ενα προγραμμα για φωτογραφια παρακατω σας δινω το site που εχουμε κανει. Μερικες φωτογραφιες ειναι πραγματικα τελειες.Πειτε μου τις εντυπωσεις σας.

https://www.foto32lyk.blogspot.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Οτι ειναι ειναι, συμφωνω.:D
(βοουτ φορ Ηρακλειο.:Ρ)

A, η παραλιακή είναι όντως πολύ ωραία. Όχι όπως ήταν επί Ασλάνη:sick:.

Δέσποινα, αυτή με τις μαργαρίτες είναι πολύ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ όμορφες φώτο Μαρία!Μπράβο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria92

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.

ειναι μια απο τις αγαπημενες μου.
-----------------------------------------

αλλη μια λατρεμενη φωτο...ειναι τοσο αισιοδοξη ή τουλαχιστον αυτο μου βγαζει εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

ειναι μια απο τις αγαπημενες μου.
-----------------------------------------

αλλη μια λατρεμενη φωτο...ειναι τοσο αισιοδοξη ή τουλαχιστον αυτο μου βγαζει εμενα
σε αντιθεση με την πρωτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

ειναι μια απο τις αγαπημενες μου.
-----------------------------------------

αλλη μια λατρεμενη φωτο...ειναι τοσο αισιοδοξη ή τουλαχιστον αυτο μου βγαζει εμενα


Ενδιαφέρουσες φώτο Μαρία!Παράξενη οπτική γωνία έχει η πρώτη.Πολύ μου άρεσε!:DΗ δευτερη όντως και εμένα αισιοδοξία μου βγάζει.Μπράβο και πάλι στην ομάδα σας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MANOLOS

Νεοφερμένος

Ο MANOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

odyracer18

Νεοφερμένος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβανάτες (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 24 μηνύματα.







μερικές από τις αγαπημένες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
:!:Ένα έχω να πω.Τέλειες!!
Καλά τι φοβερός που είναι ουρανός στη πρώτη και στη τρίτη...!!Απίστευτος.
Μπράβο!:bravo:
Τις έχεις επεξεργαστεί ;;(τα χρώματα κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
H 1η φίλε μου. Η 1η. =|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
38.000 πόδια πάνω από το έδαφος, ή αλλιώς, περίπου 11 km...Τραβηγμένες και τη διάρκεια της πτήσης από Dusseldorf - Θεσαλλονίκη. (Κάτι άσπρα στίγματα είναι ο πάγος στα παράθυρα, -60 είχε έξω :p)

:)









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
38.000 πόδια πάνω από το έδαφος, ή αλλιώς, περίπου 11 km...Τραβηγμένες και τη διάρκεια της πτήσης από Dusseldorf - Θεσαλλονίκη. (Κάτι άσπρα στίγματα είναι ο πάγος στα παράθυρα, -60 είχε έξω :p)

:)










Βρε,βρε το ταίρι.:D:PΚαταρχάς καλώς ήρθες κι από εδώ.:PΜέχρι πριν λίγες ώρες ήταν καλή η ιδέα ότι ήσουν Γερμανία(Αν εξαιρέσεις ότι μου/μας έλειπες και κάποια άλλααααα...κοκκίνου:P).Πριν λίγο όμως κατάλαβα ότι δεν έπρεπε να σε αφήσω να πας.Οι Γερμανοί είναι επικίνδυνοι.Τέλος.Εξακριβωμένο.:PΣε οδηγούν στο χάος...:'(:'(:'(:P:PΠοιόν;Εσένα ταίρι μου.:'(:PΞέρεις γιατί τα λέω αυτά.Τουλάχιστον δεν επηρεάζεσαι εύκολα.Καλό είναι αυτό.:PΆλλη φορά πρέπει να σε ελέγχω πιο στενά αλλιώς...Αλλά θα μου πεις πόσο πιο στενά πια;:P

Μετά από αυτό το "ξέσπασμα"(:P) να πω ότι φυσικά κι έκανες πάρα πολύ καλά που πήγες και χαίρομαι που πέρασες τέλεια!!!Πάρα πολύ ωραίες οι φωτογραφίες!:DΜπράβο!!!(malboraki:P)

Αυτά τα ολίγα από μενα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
πολυ ωραιες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Βρε,βρε το ταίρι.:D:PΚαταρχάς καλώς ήρθες κι από εδώ.:PΜέχρι πριν λίγες ώρες ήταν καλή η ιδέα ότι ήσουν Γερμανία(Αν εξαιρέσεις ότι μου/μας έλειπες και κάποια άλλααααα...κοκκίνου:P).Πριν λίγο όμως κατάλαβα ότι δεν έπρεπε να σε αφήσω να πας.Οι Γερμανοί είναι επικίνδυνοι.Τέλος.Εξακριβωμένο.:PΣε οδηγούν στο χάος...:'(:'(:'(:P:PΠοιόν;Εσένα ταίρι μου.:'(:PΞέρεις γιατί τα λέω αυτά.Τουλάχιστον δεν επηρεάζεσαι εύκολα.Καλό είναι αυτό.:PΆλλη φορά πρέπει να σε ελέγχω πιο στενά αλλιώς...Αλλά θα μου πεις πόσο πιο στενά πια;:P

Μετά από αυτό το "ξέσπασμα"(:P) να πω ότι φυσικά κι έκανες πάρα πολύ καλά που πήγες και χαίρομαι που πέρασες τέλεια!!!Πάρα πολύ ωραίες οι φωτογραφίες!:DΜπράβο!!!(malboraki:P)

Αυτά τα ολίγα από μενα.:P

Bήχω. :P

πολυ ωραιες :)


:thanks:

Επειδή έχω βγάλει πάρα πολλές στο αεροπλάνο, θα τις ανεβάζω σε δόσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top