Καλλιτεχνική φωτογραφία

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Θενξ.=)
Πω πω ναι.
Ειναι.
Πρωτη φορα πηγα χθες, για να κανω μια εργασια με κατι συμμαθητριες μου που ηταν εκει, και καναμε βολτα στο ποταμι.. πολυυυ ωραιο μερος,. αλλα τρωω ενα μισαωρο να παω εκει απ το σπιτι μου.:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και 1 και 2 και 3 και 4 και 5 και 6 και 7 και 8 και 9 μελισσουλες αγκαλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ουφ σορρυ σε οσους ζητησαν πικς στο οριτζιναλ μεγεθος, ειναι τεραστιες ομως και αργουν πολυυυ να ανεβουν.
Θα βρω τροπο λεητερ.:P
Κρου εχω μια lumix με 10 mega pixels, 30 mm wide angle, motion/shake/face/scene detection.
400 σιγκαπουριανα ντολαρζ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Σοφία τι ωραία μελισσούλα!:P

Ράνια οκ όποτε μπορείς.:DΕυχαριστούμε πάντως.:thanks:

αν θεωρείς πως είναι πιο εύκολο μπορείς να μου τις στείλεις μέσω μσν
(χωρίς το κενό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
https://img14.imageshack.us/img14/738/imgp1088s.jpg

https://img14.imageshack.us/img14/2264/imgp1057.jpg

Να και από μένα..δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο βασικά..:/ Είναι από την 4ήμερη που είχαμε πάει.Η πρώτη είναι από Γιάννενα και η δεύτερη η θέα από το δωμάτιο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
https://img14.imageshack.us/img14/738/imgp1088s.jpg

https://img14.imageshack.us/img14/2264/imgp1057.jpg

Να και από μένα..δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο βασικά..:/ Είναι από την 4ήμερη που είχαμε πάει.Η πρώτη είναι από Γιάννενα και η δεύτερη η θέα από το δωμάτιο.:)

Τιποτα ιδιαίτερο;;:P

Είναι φανταστικές!!!:bravo::bravo:Στην πρώτη το σύννεφο που έχει κατεβει χαμηλά στο βουνό είναι όλα τα λεφτά.:DΚαι η δευτερη είναι πάρα πολύ πολύ όμορφη.Τέτοια θέα να έχω απο το δωματιο μου και δε θέλω τίποτα άλλο.Είμαι ευτυχισμένη.:PΤι όμορφο χρώμα που έχουν τα σύννεφα στη δευτερη..:heart:

Μπράβο Δέσποινα!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Τιποτα ιδιαίτερο;;:P

Είναι φανταστικές!!!:bravo::bravo:Στην πρώτη το σύννεφο που έχει κατεβει χαμηλά στο βουνό είναι όλα τα λεφτά.:DΚαι η δευτερη είναι πάρα πολύ πολύ όμορφη.Τέτοια θέα να έχω απο το δωματιο μου και δε θέλω τίποτα άλλο.Είμαι ευτυχισμένη.:PΤι όμορφο χρώμα που έχουν τα σύννεφα στη δευτερη..:heart:

Μπράβο Δέσποινα!!:xixi:

:jumpy:χεχ ευχαριστώω:xixi::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
https://img14.imageshack.us/img14/738/imgp1088s.jpg

https://img14.imageshack.us/img14/2264/imgp1057.jpg

Να και από μένα..δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο βασικά..:/ Είναι από την 4ήμερη που είχαμε πάει.Η πρώτη είναι από Γιάννενα και η δεύτερη η θέα από το δωμάτιο.:)

Όλες οι μουρλές εδώ μαζευτήκατε...Αν αυτές δεν είναι τίποτα,εγώ είμαι πύραυλος:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Όλες οι μουρλές εδώ μαζευτήκατε...Αν αυτές δεν είναι τίποτα,εγώ είμαι πύραυλος:whatever:

:P Συγκριτικά με αυτές τις πανέμορφες που έχετε ανεβάσει εσείς.Ναι δεν είναι τίποτα.Αμάν.:P Θα κάνω επεξεργασία στο μήνυμα,που κολλήσατε όλοι εκεί.:P

Αν με ξαναπείς μουρλή θα σε πατήσω κάτω.:P(Πλάακα κάνω:Pπες με όπως θες.:P)

Χάρηκα που σας άρεσαν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
https://img14.imageshack.us/img14/738/imgp1088s.jpg

https://img14.imageshack.us/img14/2264/imgp1057.jpg

Να και από μένα..δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο βασικά..:/ Είναι από την 4ήμερη που είχαμε πάει.Η πρώτη είναι από Γιάννενα και η δεύτερη η θέα από το δωμάτιο.:)
Πολυ ομορφες! :) Απο το σημειο που εχεις τραβηξει την 1η φωτο ειχα παρει το βαρκακι για να παω στο νησι της λιμνης περυσι το καλοκαιρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δέσποινα παιδί μου πες μας τι πίνεις. Είναι υπέροχες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
https://img14.imageshack.us/img14/738/imgp1088s.jpg

https://img14.imageshack.us/img14/2264/imgp1057.jpg

Να και από μένα..δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο βασικά..:/ Είναι από την 4ήμερη που είχαμε πάει.Η πρώτη είναι από Γιάννενα και η δεύτερη η θέα από το δωμάτιο.:)

Πάρα πολύ ωραίες!!!Μπράβο.:)

Η θέα από το δωμάτιό σου;Α,δεν παίζω.:PΛίγο πιο πάνω μένω και δεν έχει τέτοια θέα.:(:PΒασικά έχει αλλά εσένα είναι σα να είσαι δίπλα.Εμένα είναι πιο μακριά.:PΤςςςςςςςςςςς.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.


Δεν είναι δικιά μου αυτή (αν και εικονίζομαι στην πικ :P), έχει βγει πολύ ωραία ο ουρανός και το δέντρο απο πίσω, μ'αρέσει και κάπως η γωνία λήψης. Σκοτάδι ήταν, με 3 sec χρόνο κλείστρου τραβήχτηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Βλέπω, δε σταματάς να εργάζεσε πάνω στη διπλωματική σου, Αλέξη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αρνί, τάβλι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Καλά αυτό θα πει καλλιτεχνική!!:jumpy:Φοβερή πικ!Σου μεταδίδει την ατμόσφαιρα του παιχνιδιού.Όντως πολύ καλή γωνία λήψης.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.


Δεν είναι δικιά μου αυτή (αν και εικονίζομαι στην πικ :P), έχει βγει πολύ ωραία ο ουρανός και το δέντρο απο πίσω, μ'αρέσει και κάπως η γωνία λήψης. Σκοτάδι ήταν, με 3 sec χρόνο κλείστρου τραβήχτηκε.



Μ'αρέσει αυτή η νατουραλιστική πινελιά.Η απεικόνιση μιας καθημερινής στιγμής με ελαφριά ανάμειξη του περιβάλλοντος κινητοποιεί μια 6η αίσθηση στον κάθε άνθρωπο που θα έχει τη χαρά να δει την φωτογραφία. Βγάζει ένα βαθύτερο νόημα. Το χερι που αιωρείται δείχνει την ατέρμονη κίνηση που κυριαρεί στη φύση. Η απόσταση ανάμεσα στα δάχτυλα κινητοποιεί την όραση ενώ τα τρία πούλια φανερώνουν την σταθερότητα και την ισορροπία.Είναι μια πανδεσία χρωμάτων και μια μηχανή κινητοποιήσης των αισθήσεων.












Ε?ε?ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Βλέπω, δε σταματάς να εργάζεσε πάνω στη διπλωματική σου, Αλέξη:P
Ε, διακοπές είναι. Άραξε :P

Αρνί, τάβλι; :P
Εμ τι, δεν είναι όλοι σαν κι εσένα που δεν ξέρεις να παίζεις.

Καλά αυτό θα πει καλλιτεχνική!!:jumpy:Φοβερή πικ!Σου μεταδίδει την ατμόσφαιρα του παιχνιδιού.Όντως πολύ καλή γωνία λήψης.:no1:
Τα συγχαρητήρια στην φωτογράφο (έπαιζε με τη μηχανή βασικά αλλά έκατσε ωραία αυτή), δεν είναι στο ischool δυστυχώς :P

Μ'αρέσει αυτή η νατουραλιστική πινελιά.Η απεικόνιση μιας καθημερινής στιγμής με ελαφριά ανάμειξη του περιβάλλοντος κινητοποιεί μια 6η αίσθηση στον κάθε άνθρωπο που θα έχει τη χαρά να δει την φωτογραφία. Βγάζει ένα βαθύτερο νόημα. Το χερι που αιωρείται δείχνει την ατέρμονη κίνηση που κυριαρεί στη φύση. Η απόσταση ανάμεσα στα δάχτυλα κινητοποιεί την όραση ενώ τα τρία πούλια φανερώνουν την σταθερότητα και την ισορροπία.Είναι μια πανδεσία χρωμάτων και μια μηχανή κινητοποιήσης των αισθήσεων.
Μια εικόνα, 73 λέξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Μ'αρέσει αυτή η νατουραλιστική πινελιά.Η απεικόνιση μιας καθημερινής στιγμής με ελαφριά ανάμειξη του περιβάλλοντος κινητοποιεί μια 6η αίσθηση στον κάθε άνθρωπο που θα έχει τη χαρά να δει την φωτογραφία. Βγάζει ένα βαθύτερο νόημα. Το χερι που αιωρείται δείχνει την ατέρμονη κίνηση που κυριαρεί στη φύση. Η απόσταση ανάμεσα στα δάχτυλα κινητοποιεί την όραση ενώ τα τρία πούλια φανερώνουν την σταθερότητα και την ισορροπία.Είναι μια πανδεσία χρωμάτων και μια μηχανή κινητοποιήσης των αισθήσεων.







Ε?ε?ε?:P


:lol2::lol2:αχαχαχαχα..:lol:Προτίνω να γίνεις ο επίτιμος κριτής του τόπικ.:P



(Ειρωνεύεσθε κάποιον συγκεκριμένα δεσποινίς;;:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:lol2::lol2:αχαχαχαχα..:lol:Προτίνω να γίνεις ο επίτιμος κριτής του τόπικ.:P



(Ειρωνεύεσθε κάποιον συγκεκριμένα δεσποινίς;:P;:P)

Aν λες για μένα σου επιβεβαιώνω ότι είναι από τις φορές που δεν ειρωνεύομαι κάποιον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top