Καλλιτεχνική φωτογραφία

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ωραίες φωτογραφίες!:no1: Για τη λίμνη, θα σε συμβούλευα να την είχες τραβήξει μετά το στύλο, για να μη μπαίνει στη μέση:D!

Ευχαριστώ!!!Βασικά επειδή εκείνη τη μέρα έβρεχε πάρα πολύ,τις φωτογραφίες τις τραβήξαμε μέσα από μια ταβέρνα,οπότε καταλαβαίνεις ότι ήταν δύσκολο να μη φαίνεται ο στύλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Με επισύναψη ή ανεβασε τις στο προφίλ σου στις συλλόγές εικόνων.:)

@Μαράκι:Μου άρεσε πολύ η φώτο στα Μετέωρα!!!Πολύ όμορφη!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες είναι από την τριήμερη.Μία φίλη μου τις έχει τραβήξει.:)

Μετέωρα
View attachment 26536

Λίμνη Πλαστήρα
View attachment 26537

Αυτές προς το παρόν.Θα βάλω κι άλλες...

Εγώ έχω πάει τόσες φορές και στα δύο (τα μετέωρα είναι 30 λεπτά από το σπίτι μου με αυτοκίνητο) που δε με συγκινούν πια αυτά τα μαγευτικά τοπία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Domenica:Ευχαριστώ!!!

Δημήτρη το ξέρω,το ξέρω.:PΣε καταλαβαίνω.Δε σου κάνουν καμία αίσθηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μα καλά, ο Πειραιάς είναι αυτός; Μήπως εννοείς ότι έφευγες από το νησί σου για τον Πειραιά:p;

Ωραίες και οι δύο!


Κουέρτι, αδυνατώ να πιστέψω ότι οι φωτογραφίες που μας παραθέτεις τραβήχτηκαν με την Powershot A400. Απ' ό,τι είδα, είναι 3.2 Mpxls (βασικά για την πρώτη μιλάω, η δεύτερη είναι θολή:P).

Η δεύτερη είναι θολή γιατί έδυε ο ήλιος και δεν είχα μαζί τρίποδο. Ατυχία, θα έβγαινε μεγαλείο.

Η μηχανή είναι εξαιρετική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Διαφωνώ Δημήτρη!:PΕγώ ξυπνάω και βλέπω κάθε μέρα αυτό το τοπίο όμως ποτέ δεν το έχω βαρεθεί..Μου αρέσει πολύ να κοιτάζω τη θάλασσα!Είναι πάντα μαγευτική!:D


View attachment 26539 απο το μπαλκόνι του δωματίου μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Διαφωνώ Δημήτρη!:PΕγώ ξυπνάω και βλέπω κάθε μέρα αυτό το τοπίο όμως ποτέ δεν το έχω βαρεθεί..Μου αρέσει πολύ να κοιτάζω τη θάλασσα!Είναι πάντα μαγευτική!:D


View attachment 26539 απο το μπαλκόνι του δωματίου μου

Ωραια θεα εχεις απ'το μπαλκονι του δωματιου σου..:)..και το σπιτι μου βλεπει τη θαλασσα και ακομη δν την εχω βαρεθει και δν προκειται.. αληθεια σε νησι μενεις..??:P..

Α κι εδω μια φωτο απο την βεραντα μου (το λιμανι της Συρου..:D):
https://img172.imageshack.us/img172/3877/p5070021.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ναι μένω στην Κρήτη,Χανιά:D.Πωπω πανέμορφη θέα!!Τυχερέ βλέπεις το λιμάνι!Ζηλεύω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Αχ εχει κατι καταπληκτικα τοπια κοντα στη σχολη και θελω πολυ να σας τα δειξω αλλα δεν εχω καμερα. Θα φροντισω να παρω καποια στιγμη, ειναι must. Εχει ενα δεντρο στη σχολη με ενα σπασμενο παγκακι ξυλινο απο κατω και ειναι πολυ ποιητικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Το χωριό μου...

edit: Και τα κατάφερα με επισύναψη...Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMGP1890.jpg
    IMGP1890.jpg
    595.3 KB · Εμφανίσεις: 114

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Τι όμορφο χωριό!!!!Υπέροχη φωτογραφία!!!Μπράβο!!:no1:Είσαι πολύ τυχερή που μένεις σε τόσο όμορφο μέρος!!Είσαι και κοντά σε θάλασσα απ' ό,τι είδα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ορίστε και μια φώτο με το δικό μου χωριό.:)
View attachment 26548 Δυτική Κρήτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
..είναι ωραίο το νησάκι μου τελικά.
:p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Τι όμορφο χωριό!!!!Υπέροχη φωτογραφία!!!Μπράβο!!:no1:Είσαι πολύ τυχερή που μένεις σε τόσο όμορφο μέρος!!Είσαι και κοντά σε θάλασσα απ' ό,τι είδα!:D

Ευχαριστώ πολύ!:thanks:Δε μένω κοντά στη θάλασσα, αντίθετα στους πρόποδες του βουνου. :iagree:Στο βάθος φαίνεται μια λίμνη, η Βιστωνίδα. :DΠράγματι είναι πολύ ωραίο χωριό, αλλά πολλές φορές βαριόμαστε κιόλας...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ουπς!την πάτησα..:zilia:Λίμνη!!:!:Θα είναι πανέμορφααα!Το χειμώνα αλήθεια παγώνει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Θέα από το σπίτι της γιαγιάς μου και του παππού μου στις Δαφνές (από την αυλή βασικά).
Νταααξ μωρέ, τρώγεται.:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Ουπς!την πάτησα..:zilia:Λίμνη!!:!:Θα είναι πανέμορφααα!Το χειμώνα αλήθεια παγώνει;



Ωραία είναι...Ειδικά σε ένα μέρος που είναι χτισμένο ένα μοναστήρι...:no1:Έχει πολλά σπάνια είδη πτηνών. Το χειμώνα δεν παγώνει...Απ' ό,τι ξέρω δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.

Αγαπώ τα μάτια της Πίτσας μου.:]]]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Πολύ ομορφο μέρος Ειρήνη!!:DΚρήτη δύναμη!!!:P

(Πιτσα??:what:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Θενξ.:]
Τη γάτα μου τη λένε Πίτσα.:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top