Καλλιτεχνική φωτογραφία

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Λίγες φώτο που έβγαλα στο σχολείο μου:):
View attachment 26532 προαύλιο
View attachment 26533 συμμαθήτρια που πίνει βροχή:P
View attachment 26534 θέα από τα παράθυρα της τάξης μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
κεφαλλονια
κερκυρα
λευκαδα
λευκαδα
Δεν ξερω αν ειναι καλλιτεχνικες αλλα μου αρεσουν τρελα.Εχω αδυναμια στη θαλασσα, τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Ααααα!Τι όμορφες!!Που τις τράβηξες;;:)

εδιτ:Φανταστικές είναι!!!!Μπράβο!!(Κέρκυρα έχω πάει κι εγώ! θα ποστάρω φώτο αν βρώ:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Λίγες φώτο που έβγαλα στο σχολείο μου:):
View attachment 26532 προαύλιο
View attachment 26533 συμμαθήτρια που πίνει βροχή:P
View attachment 26534 θέα από τα παράθυρα της τάξης μου

Ωραίο προαύλιο, θέλω κι εγώωωω!:'(:P:P
Καλά ε, με δουλεύεις ότι έχεις τέτοια θέα από την τάξη σου!
Σόου τζίλουςςς.:'(

Πολύυ ωραίες φωτογραφίες περιττό να πω.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Λουκρητία, τί παραπονιάρικο γατί...:( Κι είναι και κάτασπρο... Το θέλω!!!!

Δομινίκη (πώς είναι το όνομά σου στα ελληνικά;):P, κάπως σκοτεινές οι φωτο, είναι η αλήθεια. Η πόση της βροχής είναι πρωτότυπο θέμα:D.

Λένα, όντως είναι πολύ ωραίες φωτογραφίες! Και κάτι άσχετο: γιατί τον λέτε αυτόνα που έχεις στην υπογραφή "Έντουαρτ Κούλεν"; Έπαιξε και στον Χάρι Πότερ και το κύπελλο της φωτιάς, αλλά πέρασε απαρατήρητος! Σέντρικ Ντίγκορι να τον λέτε:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ένας από τους τελευταίους εναπομείναντες ανεμόμυλους στα πηγάδια που λειτουργούν ακόμα στο Οροπέδιο Λασιθίου, είναι ο δικός μας. Η φωτογραφία χρησιμοποιείται και ως ετικέτα στα μπουκάλια κόκκινου κρασιού δικής μας παραγωγής.







Μια φωτογραφία που τράβηξα ένα απόγευμα. Είναι το βουνό που περιτριγυρίζει το οροπεδιο του καθαρού, όπως φαίνεται από το χαμηλότερο οροπέδιο Λασιθίου.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Καλέ μου Κρουκ πορτοκαλί είναι βασικά.:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
@Λουκρητία:Ευχαριστώ πολύ!:)

@Αλέξανδρο:Δίκιο κι εμένα μου φαίνονται πολύ σκοτεινες..:iagree:Μπήκα στο πειρασμό να τους ρίξω λίγο φώτοσοπ για να τις διορθώσω αλλά τελικά προτίμησα να μην τις πειράξω.(όσον αφορά το όνομα έχω ανοίξει κοτζάμ τόπικ:P:https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=43068&highlight=%E1%F1%DD%F3%E5%E9+%FC%ED%EF%EC%E1 )

@Qwerty: Η τελευταία είναι πολύ όμορφη!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Δυτική Κρήτη:Γραμπούσα-Μπάλος το καλοκαίρι:
View attachment 26535
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Έτσι ρε. Το ωραιότερο και τροπικότερο μέρος της Ελλάδας μετά τη Γαύδο.
Πηγαίνω καθε χρόνο και δεν ξεκολλάω.

Προσκυνάτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ειπα να προσθεσω 2 ακομη φωτογραφιες στη συλλογη..:P..

1) https://img17.imageshack.us/img17/1451/p1010062n.jpg

Αττικο Παρκο Σπατα..εχει υποστει μια μικρη επεξεργασια (προσθεσα το μαυρο πλαισιο γυρω-γυρω)..

2) https://img168.imageshack.us/img168/8523/p1000751.jpg

Φευγοντας απο Πειραια για το νησι μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Απλά εξαιρετικές!!Ειδικά η δευτερη!Μπράβο!!!:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Μα καλά, ο Πειραιάς είναι αυτός; Μήπως εννοείς ότι έφευγες από το νησί σου για τον Πειραιά:p;

Ωραίες και οι δύο!


Κουέρτι, αδυνατώ να πιστέψω ότι οι φωτογραφίες που μας παραθέτεις τραβήχτηκαν με την Powershot A400. Απ' ό,τι είδα, είναι 3.2 Mpxls (βασικά για την πρώτη μιλάω, η δεύτερη είναι θολή:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μα καλά, ο Πειραιάς είναι αυτός; Μήπως εννοείς ότι έφευγες από το νησί σου για τον Πειραιά:p;

Oι φωτογραφια τραβηχτηκε περιπου πριν 2 χρονια..αν θυμαμαι καλα ειχαμε απομακρυνθει απο Πειραια και συναντησαμε κατι στεριες-βραχονησιδες και μαζι με το ηλιοβασιλεμα ειχε δημιουργηθει ενα φοβερο θεαμα και ειπα να το αποθανατισω..:P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Οι φωτογραφίες είναι από την τριήμερη.Μία φίλη μου τις έχει τραβήξει.:)

Μετέωρα
metewra.jpg

Λίμνη Πλαστήρα
limni.jpg

Αυτές προς το παρόν.Θα βάλω κι άλλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Ωραίες φωτογραφίες!:no1: Για τη λίμνη, θα σε συμβούλευα να την είχες τραβήξει μετά το στύλο, για να μη μπαίνει στη μέση:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Μια απο την βεράντα μου.με ζουμ βέβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN0880.jpg
    DSCN0880.jpg
    131.2 KB · Εμφανίσεις: 102

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
οφ τοπικ:Λιακούρα έχω προσπαθήσει να τα ανεβάσω μέσω rapidshare αλλά δεν μπoρώ!:(Δεν ανεβαίνουν και δε ξέρω γιατί..Συγγνώμη για την καθυστέρηση..:(Θα ξαναπροσπαθήσω πάντως..


Ωραία φωτο!!!!!Μπράβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
οφ τοπικ:Λιακούρα έχω προσπαθήσει να τα ανεβάσω μέσω rapidshare αλλά δεν μπoρώ!:(Δεν ανεβαίνουν και δε ξέρω γιατί..Συγγνώμη για την καθυστέρηση..:(Θα ξαναπροσπαθήσω πάντως..


Ωραία φωτο!!!!!Μπράβο!

ευχαριστώ ρε συ που ασχολήθηκες:thanks:.Μήπως αν τα συμπιέσης(.zip ή .rar).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top