Καθηγητές και Ερευνητές του ΑΠΘ προαναγγέλλουν κινητοποιήσεις / "Δε θα περάσουν τα Ιδιωτικά Πανεπιστήμια"

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.
που είναι το μιμίδιο με τη φάτσα μέσου φασαίου εαακίτη να λέει «δεν μου άρεσε αυτό το post, 5 μέρες κατάληψη».

Εδω ταιριάζει.
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
που είναι το μιμίδιο με τη φάτσα μέσου φασαίου εαακίτη να λέει «δεν μου άρεσε αυτό το post, 5 μέρες κατάληψη».

Εδω ταιριάζει.
Πορτρέτο Μακρυγιαννη, με τη γνωστή φραση που αποδίδεται ότι είπε, πριν από εμάς, για εμάς.

Μη ειρωνικά.
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.
Στο «Δι’ αυτά πολεμήσαμεν», προσαρμοσμένο εννοιολογικά στις απαιτήσεις του σήμερα!
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.
Στο «Δι’ αυτά πολεμήσαμεν», προσαρμοσμένο εννοιολογικά στις απαιτήσεις του σήμερα!
Ααα οκ, νόμιζα στο άλλο γνωστό:

"Εαν ζήσω, θα τους γαμήσω. Εαν δεν ζήσω και με σκοτώσουν, θα μου κλάσουν τον πούτσον".
-Μακρυγιάννης Ι., Απομνημονεύματα
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
"Εαν ζήσω, θα τους γαμήσω. Εαν δεν ζήσω και με σκοτώσουν, θα μου κλάσουν τον πούτσον".
-Μακρυγιάννης Ι., Απομνημονεύματα
Tάδε έφη Καραϊσκάκης. Και δεν είπε "πούτσον" αλλά "μπούτζον".

1704033616619.png
 

Panzerkampfwagen

Διάσημο μέλος

Ο Panzerkampfwagen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 2,140 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,579 μηνύματα.

Η νέα «μεταρρύθμιση» της Παιδείας (ή Τρεις λαλούν και δυό χορεύουν)​


 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.

Nαι ναι...Για τους καθηγητές που εργάζονται παράλληλα ως καθηγητές σε ιδιωτικά Πανεπιστήμια της Κύπρου, Βουλγαρίας, Εμιράτων, (πιθανόν Αιγύπτου, Ιορδανίας) κτλ, τι έχουν να πουν; :bye2: Από την πόλη έρχομαι...
 
Top