Καθαρισμός προσώπου

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εγώ χρησιμοποιώ ένα σαπουνάκι της Roc. Πολύ καλό. Ακριβές όνομα δε θυμάμαι τώρα.
εγω αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Αυτό παίζει να 'ναι. Δε φαίνεται καθαρά στην εικόνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djgiannis

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
κανει καλη δουλεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Προσωπικά πιστεύω ναι. Το χρησιμοποιώ κοντά 5 χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω ένα σαπούνι της Frezyderm (κάπως έτσι). Κάνει καλή δουλειά πιστεύω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Πράσινο σαπούνι από την Avene!!!!Έτσι το λένε:P

Της avene μου κάναν μεγάλη ζημιά αντί να τα διορθώσουν τα φουσκώσανε τούμπανο, δεν ξαναπάω σε δερματολόγο. Μια φίλη της μάνας μου αισθητικός μας έδωσε κρέμα και σαπούνι GiGi και φεύγουν αμέσως :)

P.S Δεν ξέρω αν φταίει η κρέμα της avene ή μια άλλη σαχλαμάρα που μας έβαλε, αλλά καλύτερα κρέμα από αισθητικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
πως λεγεται ακριβως το προιον το συγκεκριμενο για αυτη τν δουλεια ..avene εχει πολλα προιοντα

γενικα ψαχνω ενα πραγματακι που νε ενυδατωνει να κλεισει κατι μικροσκοπικες ουλες που εχει το προσωπο μου κλπ να κανει καλη δουλιτσα
cleanance gel λέγεται αυτό που σου λέω αλλά και πράσινο σαπούνι να πεις το ίδιο πράγμα είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mercurius

Νεοφερμένος

Ο θράσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω έχω ένα της φρεζιντερμ. αλλα αν πρόκειται για σπυράκια, αν έχεις πρόβλημα και έχεις περάσει τα 16 πάρε χάπια χωρίς δεύτερη σκέψη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Της avene μου κάναν μεγάλη ζημιά αντί να τα διορθώσουν τα φουσκώσανε τούμπανο, δεν ξαναπάω σε δερματολόγο. Μια φίλη της μάνας μου αισθητικός μας έδωσε κρέμα και σαπούνι GiGi και φεύγουν αμέσως :)

P.S Δεν ξέρω αν φταίει η κρέμα της avene ή μια άλλη σαχλαμάρα που μας έβαλε, αλλά καλύτερα κρέμα από αισθητικό.
Δεν νομίζω να έφταιγε η Avene...ή θα σου φτιάξει το πρόβλημα ή αν δεν έχεις δεν θα κάνει τίποτα!!Εγώ προσωπικά τα προιόντα της τα έχω σε μεγάλη εκτίμηση!!Μερικές φορές βγάζω σπυράκια και όταν βάζω το συγκεκριμένο σαπούνι εξαφανίζονται ως δια μαγίας!
-----------------------------------------
εγω έχω ένα της φρεζιντερμ. αλλα αν πρόκειται για σπυράκια, αν έχεις πρόβλημα και έχεις περάσει τα 16 πάρε χάπια χωρίς δεύτερη σκέψη:P
Όχι ρε...μπορεί να προκαλέσουν πρόβλημα.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Αν και δεν έχω μεγάλο πρόβλημα ακμής,χρησιμοποιώ αυτό της ROC...
Κάνει καλή δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Νερό το πρωί και το βράδυ. Καθαρίζει κι έτσι το κούτελο. Ορισμένες φορές, όταν δε βαριέμαι, βάζω λίγο propoline της APIVITA που είναι από καλό έως πολύ καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
εγώ πάντως στη αρχή είχα πειραματιστεί με πολλά προιόντα αλλά κανένα δεν με βόλεψε..ώσπου πήγα σε έναν δερματολόγο και μου έδωσε ένα σαπούνι καθαρισμού(για πρωί και βράδυ) και μια κρέμα(για το βράδυ) πάμφθηνα και τα 2..δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα ακμής αλλά για να μην αποκτήσω χρησιμοποιώ αυτά τα προιόντα συστηματικά..!!εγω πιστεύω πως για να είσαι σίγουρος ότι το προιόν που θα αγοράσεις είναι κατάλλληλο για την επιδερμίδα σου πρέπει να πας σε έναν δερατολόγο...γιατί αν έχεις π.χ. ξηρή επιδερμίδα και πάρεις ένα προιόν για λιπαρή το πιο πιθανό είναι να την ερεθίσεις..να γίνει ακόμα πιο ξηρή και να αρχισει να ξεφλουδίζεται..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Κι εγώ και επίσης αυτό



κάνουν πολύ καλή δουλειά!!:D
Να σου πω μου λες πως λεγεται για να το γραψω και να τα παρω?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Roc, Purif - Ac, dermatologic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ευχαριστω!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βάλτε θειάφι και θα με θυμηθείτε !!!!! Εξαφανίζονται και δεν ξαναβγαίνουν στον αιώνα τον άπαντα. Οκ γίνεσαι λίγο σαν τον κώλο της μαιμούς για καμιά βδομάδα αλλά μετά... Καθαρίζεις !!!!! :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Αληθεια φιλε?:)?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top