Κάπνισμα

Mr.Scalpel

Νεοφερμένος

Ο Mr.Scalpel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κόψτε το. Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι κακό κάνει στον οργανισμό σας. Ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Οι περισσότεροι ξέρουν τους κινδύνους. :Ρ Συνειδητά καπνίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χτες έφαγα ένα σωρό καπνό στη μάπα, είχα βγει και όσοι ήταν έξω ήταν κυρίως απο ηλικίες 15-18.
Καταλαβαίνετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Χτες έφαγα ένα σωρό καπνό στη μάπα, είχα βγει και όσοι ήταν έξω ήταν κυρίως απο ηλικίες 15-18.
Καταλαβαίνετε.
Reporting Live from Greece :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Εγώ τι να πω,έχω δοκιμάσει γύρω στις 5 φορές (τις 2 με φίλους τις υπόλοιπες μόνη) και δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους ευχαρίστηση μπορεί να προσφέρει.Προσωπικά μου φέρνει πονοκέφαλο και μια περιέργη αίσθηση σε λαιμό και μύτη.Πραγματικά έχω δοκιμάσει τόσες φορές μόνο και μόνο για να καταλάβω τι παίζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ τι να πω,έχω δοκιμάσει γύρω στις 5 φορές (τις 2 με φίλους τις υπόλοιπες μόνη) και δεν μπορώ να καταλάβω τι είδους ευχαρίστηση μπορεί να προσφέρει. Προσωπικά μου φέρνει πονοκέφαλο και μια περιέργη αίσθηση σε λαιμό και μύτη.Πραγματικά έχω δοκιμάσει τόσες φορές μόνο και μόνο για να καταλάβω τι παίζει
Αν δοκιμάσεις μερικές ακόμα φορές, για να ...καταλάβεις τι παίζει και να ...βεβαιωθείς το πόσο ...χάλια είναι, πολύ σύντομα σε βλέπω...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Αν δοκιμάσεις μερικές ακόμα φορές, για να ...καταλάβεις τι παίζει και να ...βεβαιωθείς το πόσο ...χάλια είναι, πολύ σύντομα σε βλέπω...




Μπα μετά από την τελευταία φορά που μου έκατσε πολύ άσχημα δε νομίζω να ξαναβάλω τσιγάρο στο στόμα μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μην τα κανετα αυτα τα πραματα. Τσαμπα τα λεφτα και μετα θα κανετε ποσο καιρο να το κοψετε :P #89days
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εντάξει, θες να καπνισεις; Καπνισε. Αλλά όταν έρχεται όλος ο καπνός στη μούρη μου εκνευρίζομαι απίστευτα. Το μισώ όταν τα ρούχα μου και τα μαλλιά μου βρωμανε τσιγάρο ή όταν έχω κάποιο πρόβλημα με βήχα (γιατί το παθαίνω συχνά) να καπνίζουν και να έρχεται ο καπνός σε εμένα.Και όταν είσαι με φίλους που καπνίζουν είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα γιατί αν τους το πεις είσαι περίεργος ή, ακόμα και να το πεις, μετά θα ξεχαστούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
βασικα αν καπνιστης σας ρωταει: σε ενοχλει ο καπνος; καλυτερα να πειτε οχι ρε σιγα παρα ναι με ενοχλει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βασικα αν καπνιστης σας ρωταει: σε ενοχλει ο καπνος; καλυτερα να πειτε οχι ρε σιγα παρα ναι με ενοχλει :P
Σόρρυ δηλαδή αν εγώ έχω άσθμα και με ενοχλεί τι φάση θα φάω τον καπνό στη μάπα για να μη παρεξηγηθεί ο άλλος; Ρε ουστ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
βασικα αν καπνιστης σας ρωταει: σε ενοχλει ο καπνος; καλυτερα να πειτε οχι ρε σιγα παρα ναι με ενοχλει :P
Μήπως θες να του πάρουμε και πίπα;
Είστε ανώμαλοι :hehe: That's what I meant:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Βασικά παιδια τελικα και εγω εχω πειστεί οτι το τσιγάρο δεν αξίζει ...περιστασιακά έχω κανει για σεβαστά διαστηματα και χαίρομαι που δεν κόλλησα.Αν το ξεκινήσετε πάντως τωρα να ξερετε οτι στην αρχή δεν θα σας αρέσει, ίσως να το βρείτε και ανούσιο,αλλα μετα αν ξανακάνετε και δευτερη και πέμπτη φορα δυσκολα τα πράγματά ...Εγω προσωπικά μετά απο την πέμπτη-εκτη φορα ένοιωθα την αναγκη να κανω παλι αλλα γιαυτο και μονο τον λογο σταμάτησα.
Οσο για το θέμα του καπνού δεν τιθεται ζητημα, αφού μπορείς να του το πεις στην πλάκα να μην τον φυσαει επάνω σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
για το θέμα του καπνού δεν τιθεται ζητημα, αφού μπορείς να του το πεις στην πλάκα να μην τον φυσαει επάνω σου
Όχι τόσο στην Ελλάδα, αλλά σε αρκετές Ευρωπαϊκές χώρες, το φύσημα του καπνού στο πρόσωπο του άλλου (και κυρίως από θηλυκό προς αρσενικό) αποτελεί σαφέστατο σινιάλο ερωτικής πρό(σ)κλησης.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paris7777

Νεοφερμένος

Ο Paris7777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Όχι τόσο στην Ελλάδα, αλλά σε αρκετές Ευρωπαϊκές χώρες, το φύσημα του καπνού στο πρόσωπο του άλλου (και κυρίως από θηλυκό προς αρσενικό) αποτελεί σαφέστατο σινιάλο ερωτικής πρό(σ)κλησης.



Ευρωπαικά ήθη,όχι αστεία.Μια τέτοια ευρώπη οραματιζόμαστε :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ευρωπαικά ήθη,όχι αστεία.Μια τέτοια ευρώπη οραματιζόμαστε :rolleyes:
Χαχαχ πραγματικά :P :P :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Μία φορά στη ζωή μου είπα να βάλω στο στόμα μου αυτή τη μαλακία που λέγεται τσιγάρο και από τότε ούτε καν μου πέρασε στο μυαλό να το ξανακάνω..Καταλαβαίνετε πόσο πολύ μου 'άρεσε'.. :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,797 μηνύματα.
Δηλαδή όποιος άντρας φυσάει καπνό στο πρόσωπο άλλου άντρα, τον λιμπίζεται; :P Αχχχ ρε Δία πως τα λες, πως τα λες...

Προσωπικά θεωρώ τελείως αντιερωτικό να καπνίζει μια γυναίκα ακόμη και αν θέλει να μοιάσει στο x μοντέλο που καπνίζει με στυλ σε διαφήμιση ποτού ή pretty σερβιέτας. Η εικόνα του καπνίσματος, μου χαλάει όλη τη θηλυκότητα που εκπέμπει μια (ωραία) γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
αντικαπνιστης ειμαι , αλλα ομολογω οτι οταν βλεπω γλυκουλες η λεπτεπιλεπτες κοπελιτσες να καπνιζουν μου ασκουν μια ελξη:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top