Κάπνισμα

LOYKANIKOS

Νεοφερμένος

Ο LOYKANIKOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγω προσωπικα καπνιζω....ΑΛΛΑ οχι τσιγαρα,κατι αλλου ειδους....Μαγικα θα τα ελεγα,τα οποια σου φτιαχνουν την διαθεση και σου φερνουν εντονη πεινα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bulukitsa

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μήπως δεν ήταν απλό τσιγαρο?

δεν ξέρω τι ήταν αλλα ήταν μαύρο και μπορούσε να συγκριθεί με το φουγάρο του Τιτανικού στον καπνό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
δεν ξέρω τι ήταν αλλα ήταν μαύρο

χαχαχααααα. μου φαινεται υποσυνειδητα\ασυναισθητα ξερεις πολυ καλα παντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Είναι σπαστικό πάντως το παθητικό κάπνισμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
οποτε κανω καμια τρακα σκεφτομαι...γτ καπνιζει ο κοσμος? τι εχει αυτο το τσιγαρο που σε τραβαει?...αιωνια απορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

Το black devil είναι παρεξηγημένο τσιγάρο, δεν έχει ούτε μαριχουάνα όυτε άλλες βλακείες που λένε.
Κανονικό τσιγάρο είναι, απλά αρκετά βαρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
οποτε κανω καμια τρακα σκεφτομαι...γτ καπνιζει ο κοσμος? τι εχει αυτο το τσιγαρο που σε τραβαει?...αιωνια απορια...

νικοτίνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Δεν καπνιζω αλλα εχω δοκιμασει τσιγαρο 2 φορες. Η μια το καλοκαιρι και η αλλη 28 οκτωβριου. Μαλλον αδιαφορη με αφησε. Δεν ξερω αν αργοτερα γινω καπνιστρια. Και δεν καταλαβαινω γιατι τοσος ντορος. Οποιος θελει καπνιζει και οποιος δεν θελει δεν καπνιζει. Αυτη όμως η υπερβολικη υστερια των αντικαπνιστων ακομα και σε ανοικτο χωρο ειναι ανοησια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το black devil είναι παρεξηγημένο τσιγάρο, δεν έχει ούτε μαριχουάνα όυτε άλλες βλακείες που λένε.
Κανονικό τσιγάρο είναι, απλά αρκετά βαρυ.
Αυτό είναι μύθος, γιατί παράγεται στην Ολλανδία (στη χώρα αυτή τα "μαλακά" ναρκωτικά είναι νόμιμα).

Νομίζω ότι ο καπνός του είναι ελαφρύς, όμως. Δε νομίζω να κάπνιζε black devil ο τυπάς:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εδώ μιλάμε για επιστήμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αυτό είναι μύθος, γιατί παράγεται στην Ολλανδία (στη χώρα αυτή τα "μαλακά" ναρκωτικά είναι νόμιμα).

Νομίζω ότι ο καπνός του είναι ελαφρύς, όμως. Δε νομίζω να κάπνιζε black devil ο τυπάς:P

Ελαφρύ δεν το λες για κανένα λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Και δεν καταλαβαινω γιατι τοσος ντορος. Οποιος θελει καπνιζει και οποιος δεν θελει δεν καπνιζει. Αυτη όμως η υπερβολικη υστερια των αντικαπνιστων ακομα και σε ανοικτο χωρο ειναι ανοησια.

Όποιος καπνίζει και έχει γύρω του άλλα άτομα επιβαρύνει την υγεία τους (ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους). Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι θα πάθει ο κάθε ανόητος που ανάβει τσιγάρο στο λεωφορείο και παριστάνει τα εργοστάσια της ΔΕΗ, με ενδιαφέρει τι θα πάθω εγώ που θα εισπνεύσω την πίσσα που έχει το τσιγάρο του. Και σαν να μην έφτανε αυτό ο καπνός που "βγάζει" κάποιος δεν έχει σχεδόν καθόλου νικοτίνη οπότε στην ουσία οι παθητικοί καπνιστές δεν κερδίζουν τίποτα! ούτε καν high στιγμές! :P τζάμπα όλη η πίσσα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Αυτό είναι μύθος, γιατί παράγεται στην Ολλανδία (στη χώρα αυτή τα "μαλακά" ναρκωτικά είναι νόμιμα).

Νομίζω ότι ο καπνός του είναι ελαφρύς, όμως. Δε νομίζω να κάπνιζε black devil ο τυπάς:P

Στη Θεσσαλονίκη που μπορώ να τα βρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena98

Νεοφερμένος

Η elena98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Όποιος καπνίζει και έχει γύρω του άλλα άτομα επιβαρύνει την υγεία τους (ακόμα και σε ανοιχτούς χώρους).
Αναποδεικτες αστιρικτες υστερικες υπερβολες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Στη Θεσσαλονίκη που μπορώ να τα βρω?
Νομίζω ότι δεν πωλούνται στην Ελλάδα, πλέον. Αν πωλούνται, σε κανένα cosmos και αν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
για τα μαυρα black devil μιλας cha0s?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
για τα μαυρα black devil μιλας cha0s?
Γι' αυτά μιλάει ρε. Αφού ούτε τα ροζ, ούτε τα ασημί έχουν έρθει στην Ελλάδα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γι' αυτά μιλάει ρε. Αφού ούτε τα ροζ, ούτε τα ασημί έχουν έρθει στην Ελλάδα:hehe:

Καπνίζεις μικρέ μου φίλε; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καπνίζεις μικρέ μου φίλε; :(
Όχι:)

Θέλοντας και μη, όταν έχεις φίλους που καπνίζουν, ακούς τις συζητήσουν τους :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top