Κάπνισμα

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βρίσκε λύσεις εγώ αυτό κάνω :P όχι νταξ άλλο η κοπέλα
αλλά φίλους απορρίπτεις?
φιλους οχι..βασικα κανεις που βγαινουμε παρεα δεν καπνιζει..αλλα και οποτε ειναι καποιος στην παρεα δεν εχω προβλημα..αν και εχω λιγο προβλημα και βηχω ευκολα..αλλα σε κοπελα με απωθει προσωπικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
φιλους οχι..βασικα κανεις που βγαινουμε παρεα δεν καπνιζει..αλλα και οποτε ειναι καποιος στην παρεα δεν εχω προβλημα..αν και εχω λιγο προβλημα και βηχω ευκολα..αλλα σε κοπελα με απωθει προσωπικα

Eντάξει σ είπα άλλο η κοπέλα... Αλλά φίλους να απορρίψεις γι'αυτό το λόγο είναι χαζομάρα (και αυτό με τον βήχα το έχω και γω και πολλοί άλλοι,σίγουρα είναι θέμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Eντάξει σ είπα άλλο η κοπέλα...

ειναι πολυ ξενέρωτο για αυτούς που δεν καπνίζουν διότι πέρα από την ανάσα της που μυρίζει, μετά από ένα φιλί
μυρίζει και η δικιά σου σαν τεκές και εχει παραξενη γευση στη γλωσσα....:sick:


Αλλά φίλους να απορρίψεις γι'αυτό το λόγο είναι χαζομάρα (και αυτό με τον βήχα το έχω και γω και πολλοί άλλοι,σίγουρα είναι θέμα)

αυτο με το βηχα ειναι λιγο παραξενο πραγματι διοτι,αλλο να κανει τετοιους θορυβους ενας παππούς και αλλο ενας συνομήλικός μου.συμφωνω απολυτως ότι το να απορρίψεις καποιο φιλαρακι για αυτο το λογο ειναι πληρη μλκ:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Βρίσκε λύσεις εγώ αυτό κάνω :P όχι νταξ άλλο η κοπέλα
αλλά φίλους απορρίπτεις?

ποιος μπορεί να απορίψει φίλους εξαιτίας αυτού;;;:eek::eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.

Bl4Ck_PyTh0N!

Δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Δεν καπνίζω,δεν έχω δοκιμάσει ποτέ και ούτε θέλω.Στην παρέα μου κανένας δεν καπνίζει.Μπορώ να ανεχτώ τον καπνό επειδή οι γονείς μου είναι καπνιστές,δε με ενοχλεί δηλαδή.Με απομακρύνουν οι κοπέλες που καπνίζουν και δη από μικρή ηλικία.Θα μπορούσα να κάνω φίλους που καπνίζουν,δεν το θέτω σαν κριτήριο για την δημιουργία μιας φιλίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
δεν νομιζω κανεις να απορριπτεις φιλους για το καπνισμα! :S αλλα κοπελα η αγορι αντιστοιχα νομιζω ευκολα για καποιους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selc

Δραστήριο μέλος

Η selc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
:clapup: χαίρομαι !
Απλά έχω γνωρίσει άτομα που απορρίπτουν φίλους επειδή καπνίζουν,μην σας κάνει εντύπωση...
Όσο για την κοπέλα ή το αγόρι εγώ φροντίζω μετά να μοιράζω τσίχλες :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Sorry,αλλά δεν είναι χίλιες φορές καλύτερη η τσιγαρίλα απ'το να βρωμάει η ανάσα του άλλου κρεμμυδοτζάτζικο,αφού πρώτα τσάκισε τρία δίπιτα και οι πορδές του πλέον μυρίζουν σαν χαλασμένη εξάτμιση Yugo Zastava?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loukritia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Loukritia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 362 μηνύματα.
Sorry,αλλά δεν είναι χίλιες φορές καλύτερη η τσιγαρίλα απ'το να βρωμάει η ανάσα του άλλου κρεμμυδοτζάτζικο,αφού πρώτα τσάκισε τρία δίπιτα και οι πορδές του πλέον μυρίζουν σαν χαλασμένη εξάτμιση Yugo Zastava?
Όντως! Υπάρχουν πολύ χειρότερα πράγματα από την καπνίλα/τσιγαρίλα.
Υπάρχει και η ιδρωτίλα. Το να μυρίζει κάποιος ιδρωτίλα είναι πολύ χειρότερο από το να αναδίδει τσιγαρίλα.

Τον συνδυασμό, βέβαια, ας μην τον σχολιάσουμε καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Όντως! Υπάρχουν πολύ χειρότερα πράγματα από την καπνίλα/τσιγαρίλα.
Υπάρχει και η ιδρωτίλα. Το να μυρίζει κάποιος ιδρωτίλα είναι πολύ χειρότερο από το να αναδίδει τσιγαρίλα.

Τον συνδυασμό, βέβαια, ας μην τον σχολιάσουμε καλύτερα.

τωρα να το πω ή θα ξερασετε;;;
δεν ειναι μονο αυτα..!:whistle::whistle: κατι παπουδια στο λεωφορειο που εχουν να αλλαξουν εσωρουχα 150 χρονια και βρωμοκοπανε και τσιγαριλα... μαζι με ιδωτιλα μεστο κατακαλοκαιρο;;; σωστο μαρτυριο...προτιμας να μεινεις ορθιος με 10 βαρια βιβλια στο χερι παρα διπλα τους!
εγω πιστευω οτι το τσιγαρο εχει σοβαρες δυσοσμες συνεπειες μετα απο αρκετα χρονια..! δηλ αμα ο αλλος καπνιζει πολλα χρονια..και μετα ερθει να σου μιλησει και η ανασα τοτ σε στελνει....στον αδη...τοτε δεν πα να φαει 10 πακετα τσιχλες...παλι κατι θα μυριζει!
αν επρεπε να διαλεξω...τσιγαριλα ή ιδρωτας...σιγουρα το τσιγαρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Όντως! Υπάρχουν πολύ χειρότερα πράγματα από την καπνίλα/τσιγαρίλα.
Υπάρχει και η ιδρωτίλα. Το να μυρίζει κάποιος ιδρωτίλα είναι πολύ χειρότερο από το να αναδίδει τσιγαρίλα.

Τον συνδυασμό, βέβαια, ας μην τον σχολιάσουμε καλύτερα.
Ειδικα τωρα το καλοκαιρι στα ΜΜΜ ..... ιναι να πηγαινεις με τα ποδια καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ειδικα τωρα το καλοκαιρι στα ΜΜΜ ..... ιναι να πηγαινεις με τα ποδια καλυτερα

μια ωρα δρομο που κανει το λεωφορειο να πας με τα ποδια? αχ καημενα ποδαρακια μου....:(:'(:'(:cold:

:cold:
:no:
:no:
:no: :fool: :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
καπνισμα......μεγάλο κεφάλαιο για συζήτηση...εγώ δεν έχω καπνίσει ποτέ μου.....το θεωρώ κακή συνήθεια αλλά δεν κρίνω τους ανθρώπους απο το αν καπνίζουν ή όχι.....ίσως και να δοκίμαζα καμιά μέρα....πάντως ελπίζω να μην γίνω καπνίστρια... δεν μου προσφέρει απολύτως τίποτα
αυτα!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Sorry,αλλά δεν είναι χίλιες φορές καλύτερη η τσιγαρίλα απ'το να βρωμάει η ανάσα του άλλου κρεμμυδοτζάτζικο,αφού πρώτα τσάκισε τρία δίπιτα και οι πορδές του πλέον μυρίζουν σαν χαλασμένη εξάτμιση Yugo Zastava?
Αυτά που λες όμως συμβαίνουν μόνο για μία δύο φορές την εβδομάδα...;)
κατι παπουδια στο λεωφορειο που εχουν να αλλαξουν εσωρουχα 150 χρονια και βρωμοκοπανε και τσιγαριλα...
εδώ πάλι υπάρχουν και άτομα που τα ρούχα τους βρωμάνε την "μπαγιάτικη" μυρουδιά του τσιγάρου που είναι πολύ πιο άσχημη...:(

Ειδικα τωρα το καλοκαιρι στα ΜΜΜ ..... ιναι να πηγαινεις με τα ποδια καλυτερα
Δεν ξέρω, τώρα το καλοκαίρι ανοίγουν τα κλιματιστικά και είναι πολύ καλύτερα από ότι τον χειμώνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
εδώ πάλι υπάρχουν και άτομα που τα ρούχα τους βρωμάνε την "μπαγιάτικη" μυρουδιά του τσιγάρου που είναι πολύ πιο άσχημη...:(

Για κανένα λόγο,όμως.

Δεν ξέρω, τώρα το καλοκαίρι ανοίγουν τα κλιματιστικά και είναι πολύ καλύτερα από ότι τον χειμώνα...

Δεν έχεις μπει σε αστικό με χαλασμένο κλιματιστικό?Τυχερός είσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Για κανένα λόγο,όμως.
Δεν σου περιγράφω την τσιγαρίλα την κλασσική αλλά αυτούς που φοράνε πολύ καιρό ρούχα που η μυρουδιά του τσιγάρου έχει "μπαγιατέψει" και είναι πολύ πιο αποκρουστική.

Δεν έχεις μπει σε αστικό με χαλασμένο κλιματιστικό?Τυχερός είσαι.
Και πάλι τι λέει αυτό για την πλειονότητα? Άμα είχαν όλα χαλασμένα κλιματιστικά οκ θα ήταν χειρότερα το καλοκαίρι. Εμάς στην Αθήνα όλα τα λεωφορεία έχουν κλιματιστικά, σπάνια δεν έχουν. Πολλαπλασίασε τώρα τις πιθανότητες χαλασμένου κλιματιστικού και ενδεχόμενο βρομιάρη επιβάτη :P :P :P ... ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ η ατμόσφαιρά στα λεωφορεία μας το καλοκαίρι είναι ΤΕΛΕΙΑ, τόση δροσιά που διώχνει τις κακοσμίες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
καπνισμα......μεγάλο κεφάλαιο για συζήτηση...εγώ δεν έχω καπνίσει ποτέ μου.....το θεωρώ κακή συνήθεια αλλά δεν κρίνω τους ανθρώπους απο το αν καπνίζουν ή όχι.....ίσως και να δοκίμαζα καμιά μέρα....πάντως ελπίζω να μην γίνω καπνίστρια... δεν μου προσφέρει απολύτως τίποτα
αυτα!! ^_^

στο ευχομαι να μη γινεις..και κακο στην υγεια κανει και στη τσεπη...μετα ειναι πολυ δυσκολο να το κοψεις.....μακαρι να μην ειχα δοκιμασει ποτε.....δυστυχως εχω φτασει σε σημειο να αναρωτιεμαι οταν παω για καφε:''καλα αυτοι που δε καπνιζουν δε βαριουνται τοση ωρα;;;;;;;''lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Καπνισμα...Βλακεια-αδυναμια...Δεν εχω δοκιμασει και δεν νομιζω να το κανω και ποτε.Ισως γιατι μεγαλώνοντας ειδα οτι τα ατομα που καπνιζουν δεν κερδιζουν απολυτως τιποτα,απο συνομιλικους μεχρι και γονεις, το μεγαλυτερο μερος των οποιων το αρχισαν γιατι καποιος τους το πλασαρε..Στην ουσια τους πλασαρε μελλοντικα προβληματα και οχι μονο.
θεωρω ομως αδικο ολο αυτο που υφιστανται αυτοι οι ανθρωποι σημερα και βεβαια αναφερομαι στην απαγορευση του καπνισματος σε πολλα μερη (δημοσιους χωρους κ.α) ,την αυξηση της τιμης των τσιγαρων και αλλα πολλα..Γιατι; Τους λυπαμε διοτι αρχικα οι εταιριες και το κρατος τα πουλουσαν και ευνοουσαν την ψευτικη μαγκια του τσιγαρου κι ας ηξεραν ποσο επιβλαβες ειναι και τωρα τους λενε <<κοψτε το>> .Θα μου πει καποιος τοσο καιρο οι καπνιστες δεν δινανε σημασια για το κακο που προκαλουσαν στους γυρω τους και τωρα φωναζουν; Μαζι τους και εγω γιατι την πληρωνανε αδικα ανθρωποι που δεν καπνιζανε,παρ΄ολα αυτα αλλους τροπους πρεπει να βρει το κρατος ωστε ο κοσμος να κοψει το τσιγαρο...
ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΒΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΟ. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lida Ι.

Νεοφερμένος

Η Lida Ι. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Θαυμάζω όσου έχουν αντισταθεί και δεν έχουν δοκιμάσει ποτέ!
Αλλά θαυμάζω χίλιες φορές περισσότερο αυτους που βρήκαν το σθένος να σταματήσουν αυτη τη βρωμερή συνήθεια!
Και όχι από κάποιο οικονομικο ώφελος ή από κάποια παράτρυνση/πίεση!
Αλλά από τον εαυτό τους για τον εαυτό τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top