Κάπνισμα

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,046 μηνύματα.
ετσι...να υποστηριζουμε και τα δικαιωματα του θυματος, οχι μονο του θυτη.

Το κακό είναι ότι στην Ελλάδα ενδιαφερόμαστε περιδδότερο για τα δικαιώματα του θύτη και όχι του θύματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
σημερα πέρασε και στην Κύπρο ο νόμος. Απο πρώτη Ιανουαρίου απαγορεύεται σε όλους τους δημόσιους χώρους το κάπνισμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Searcher

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν τα άτομα που είναι τόσο απόλυτα....οκ βρε παιδί μου να έχεις μια τέτοια άποψη όμως να έχεις δοκιμάσει ώστε να είναι εμπεριστατομένη. Ξέρω οτι το κάπνισμα βλάπτει...ας το αρνηθείς όμως πρώτα να ξέρεις τι είναι. Αυτή την άποψη έχω για όλα τα πράγματα. Έτσι μου έλεγε και η κολλητή μου, οτι το σιχαίνετε και οτι ποτέ δεν το έχει δοκιμάσει και τώρα είναι καπνίστρια. Απλά αναθεώρησε την άποψη της.
χμμμ...οκ, δεν απορρίπτω τελείως αυτό που μου λες....αλλά δε νομίζω πως υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος για να ξεκινήσει κάποιος το κάπνισμα...ούτως ή άλλως μόνο κακό προκαλεί...και σε αυτόν που καπνίζει, αλλά και στους γύρω του...επίσης έχω ακούσει πως άτομα που το δοκίμασαν μία φορά, δύσκολα σταμάτησαν να ασχολούνται με αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
δε νομίζω πως υπάρχει κάποιος σοβαρός λόγος για να ξεκινήσει κάποιος το κάπνισμα...ούτως ή άλλως μόνο κακό προκαλεί...και σε αυτόν που καπνίζει, αλλά και στους γύρω του...

Ας είμαστε και σε κάτι απόλυτοι! Μάλλον ρεαλιστές είμαστε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
το κάπνισμα πιστεύω είναι πολύ άσχημη και αντιαισθητική συνήθεια.

δε μπορώ να καταλάβω γιατί καπνίζουν οι άνθρωποι, ποτέ μου δεν έχω ακούσει έστω ΜΙΑ λογική αιτία και ούτε πρόκειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PAOKARA_Kilkis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 1,073 μηνύματα.
Όταν χωρίζεις πχ..όταν βαριέσαι καπνίζεις...

εγω πλέον είμαι σε καλό δρόμο..το εχω κόψει τελείως τις τελευταίες 3-4 μέρες και συνεχίζουμε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
το κάπνισμα πιστεύω είναι πολύ άσχημη και αντιαισθητική συνήθεια.

δε μπορώ να καταλάβω γιατί καπνίζουν οι άνθρωποι, ποτέ μου δεν έχω ακούσει έστω ΜΙΑ λογική αιτία και ούτε πρόκειται.

Βασικά για μερικούς είναι απόλαυση. Τους αρέσει σαν γεύση, σαν αίσθηση, δεν ξέρω. Νομίζω πως είναι λογική αιτία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Να ξέρετε ότι τα αρωματικά τσιγάρα και οι αρωματικοί καπνοί περιέχουν περισσότερα χημικά τα οποία τους προσδ΄δουν το χαρακτηριστικό άρωμα...Και γω έκανα Old Holborn aromatic και μόλις τομαθα το γύρισα στον κίτρινο...Επαναλαμβάνω σαυτό το τόπικ αυτο πουχε πει ο μόστελ.ΠΟλλοί ίσως και οι περισσότεροι απαυτούς που κατακεραυνώνουν το τσιγάρο εδώ μέσα μολις μεγαλώσουν λίγο θαταρχισουν..Δεν μπορώ να βλέπω πιτσιρικια 1ης και 2ας γυμνασιου να μου λεν δε θα δοκιμάσω ποτέ...Λες καιχουν καμια τέλεια διαμορφωμένη συνέιδηση στα 13 και στα 14...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βλέπω πιτσιρικια 1ης και 2ας γυμνασιου να μου λεν δε θα δοκιμάσω ποτέ...Λες καιχουν καμια τέλεια διαμορφωμένη συνέιδηση στα 13 και στα 14...
καλά κάνουν και το λένε, εγώ το λέω αυτό από τα 10 μου και φτασα στα 18 και δεν έχω ακουμπήσει τσιγάρο ποτέ και ούτε πρόκειται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βλέπω πιτσιρικια 1ης και 2ας γυμνασιου να μου λεν δε θα δοκιμάσω ποτέ...Λες καιχουν καμια τέλεια διαμορφωμένη συνέιδηση στα 13 και στα 14...

και εγώ απο το δημοτικό έλεγα οτι δέν θα καπνίσω ποτέ, και τώρα στα 19 δέν έχω καπνίσει ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pateritsas

Νεοφερμένος

Ο Pateritsas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
καπνιζω αρκετα 1 καπνος μου κραταει 3-4 μερες για να καταλαβετε.. και μου αρεσει πολυ!!! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel2455

Νεοφερμένος

Η xristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
οκ ρε παιδια αλλα στα 13 και 14 δεν μπορεις να εισαι απολυτα σιγουρος για το τι θα κανεις στα υπολοιπα χρονια της ζωης σου...εξαρταται βεβαια και απο τον χαρακτηρα και τον τροπο σκεψης τοθ καθε ατομου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalamatianh

Νεοφερμένος

Η Έλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μεσσήνη (Μεσσηνία). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγς κανω old holborn κιτρινο.Εσυ ?/???:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Απαράδεκτο, αηδιαστικό, ανθυγιεινό και ίου.
Αίσχος. Μισώ το κάπνισμα, και δεν πρόκειται να δοκιμάσω ποτέ των ποτών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
εχεις δοκιμασει ποτε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

lifeisgood

Νεοφερμένος

Η lifeisgood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Μπραβο..την καλυτερη δουλεια κανεις....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δοκιμασε απλα για να δεις ποσο μαλακια ειναι.
Θα σε βοηθησει να το σιχαθεις ακομα πιο πολυ, trust me.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
οχι ουτε και θα καπνισω ποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top